---
title: "EIDSVOLL VERK BENSIN OG SERVICE AS (921736738): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "EIDSVOLL VERK BENSIN OG SERVICE AS i Eidsvoll hadde 8,95 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 14 ansatte. Daglig leder er Lillian Normann. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/921736738-eidsvoll-verk-bensin-og-service-as"
---

# EIDSVOLL VERK BENSIN OG SERVICE AS

Detaljhandel med drivstoff til motorvogner · Eidsvoll · Etablert 2018

- Org.nr: 921 736 738
- Daglig leder: Lillian Normann (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 8,95 mill. kr (+7,2 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 92 549 kr (Margin 1,0 %)
- Ansatte: 14 (Opp fra 12 i september 2025)

## Ansatte

- september 2025: 12
- januar 2026: 13
- februar 2026: 14
- mars 2026: 15
- april 2026: 14
- august 2026: 15
- oktober 2026: 14

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 6,4 % (tilfredsstillende). Opp fra −3,7 % i 2024
- Likviditet: 1,26 (tilfredsstillende). Ned fra 1,32 i 2024
- Soliditet: 25,5 % (god). Ned fra 33,4 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −3,1 % | 15,1 % | −3,7 % | 6,4 % |
| Driftsmargin | 3,6 % | −0,7 % | 3,2 % | −0,7 % | 1,0 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 52,8 % | −15,0 % | 20,3 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,59 | 1,32 | 1,26 |
| Soliditet | 17,9 % | 21,3 % | 30,4 % | 33,4 % | 25,5 % |
| Gjeldsgrad | 4,6 | 3,7 | 2,3 | 2,0 | 2,9 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 9 791 | 8 688 | 8 280 | 8 353 | 8 952 |
| Driftsresultat | 348 | −64 | 266 | −62 | 93 |
| Årsresultat | 218 | −88 | 213 | −79 | 88 |
| Driftsmargin | 3,6 % | −0,7 % | 3,2 % | −0,7 % | 1,0 % |
| Sum gjeld | 2 032 | 1 314 | 1 303 | 973 | 1 098 |
| Sum driftskostnader | 9 443 | 8 751 | 8 014 | 8 415 | 8 860 |
| Finansresultat | −31 | −24 | −22 | −18 | −5 |
| Resultat før skatt | - | - | 244 | −79 | 88 |
| Anleggsmidler | 117 | 108 | 222 | 176 | 96 |
| Omløpsmidler | - | - | 1 649 | 1 286 | 1 379 |
| Sum eiendeler | 2 474 | 1 669 | 1 871 | 1 462 | 1 475 |
| Egenkapital | 443 | 355 | 568 | 488 | 376 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 1 040 | 973 | 1 098 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 263 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Lillian Normann: Daglig leder og styrets leder
- Geir Normann: Styremedlem
- Pål Rohnny Olsen: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Trondheimsvegen 336, 2074 Eidsvoll Verk
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 47.300 Detaljhandel med drivstoff til motorvogner
- Etablert: 24.10.2018
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.2019
- Revisor: PER AMUND BRENNO
- Regnskapsfører: [AZETS INSIGHT AS](https://www.norscout.com/no/company/983338917-azets-insight-as)
- Størrelse: Nr. 387 av 717 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Salg av bensin, diesel og tilhørende tjenester.

## Kunngjøringer

- 04.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000232775&sokeverdi=921736738&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [ENERGI 1 AS](https://www.norscout.com/no/company/919849800-energi-1-as) | Eidsvoll | 17 | 15,4 mill. kr | +13,8 % |
| [HBM HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/919782048-hbm-holding-as) | Eidsvoll | - | 0 kr | - |
| [HOFFMANN- AS](https://www.norscout.com/no/company/930112976-hoffmann-as) | Eidsvoll | 51 | 38 mill. kr | +0,8 % |
| [TORGAN AS](https://www.norscout.com/no/company/953324946-torgan-as) | Eidsvoll | - | 0 kr | - |
| [ELBU EIDSVOLL AS](https://www.norscout.com/no/company/991014667-elbu-eidsvoll-as) | Eidsvoll | 15 | 41,9 mill. kr | −0,6 % |
| [ROMERIKE AUTOSENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/923260951-romerike-autosenter-as) | Eidsvoll | 13 | 25,5 mill. kr | +11,5 % |
| [HÅGENSEN MAT AS](https://www.norscout.com/no/company/930018929-hagensen-mat-as) | Eidsvoll | 15 | 48,3 mill. kr | −0,3 % |
| [PESU EIDSVOLL VERK AS](https://www.norscout.com/no/company/981516141-pesu-eidsvoll-verk-as) | Eidsvoll | 13 | 7,03 mill. kr | +0,5 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
