---
title: "LI-HOLDING AS (921784236): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "LI-HOLDING AS i Larvik er registrert i Enhetsregisteret. Daglig leder er Stian Wangen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/921784236-li-holding-as"
---

# LI-HOLDING AS

Bearbeiding og etterbehandling av tre · Larvik

- Org.nr: 921 784 236
- Daglig leder: Stian Wangen

## Nøkkeltall

- Driftsresultat 2025: −76 370 kr
- Konsernets driftsinntekter 2023: 77,9 mill. kr
- Etablert: 2018

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 87,7 % (meget god)
- Likviditet: 2,08 (meget god). Opp fra 0,03 i 2024
- Soliditet: 68,3 % (meget god). Opp fra 44,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −0,4 % | - | - | 87,7 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −0,5 % | −0,6 % | −99,4 % | 114,8 % |
| Likviditetsgrad | 1,00 | 0,10 | 0,10 | 0,03 | 2,08 |
| Soliditet | 76,2 % | 91,1 % | 90,6 % | 44,0 % | 68,3 % |
| Gjeldsgrad | 0,3 | 0,1 | 0,1 | 1,3 | 0,5 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsresultat | −122 | −87 | −110 | −50 | −76 |
| Årsresultat | 6 006 | −68 | −86 | −12 011 | 16 463 |
| Sum gjeld | 6 185 | 1 766 | 1 876 | 7 757 | 10 460 |
| Sum driftskostnader | - | - | 110 | 50 | 76 |
| Finansresultat | - | - | - | −11 972 | 16 523 |
| Resultat før skatt | 6 006 | −87 | −110 | −12 022 | 16 446 |
| Anleggsmidler | 19 755 | 19 774 | 19 798 | 13 639 | 11 276 |
| Omløpsmidler | 6 185 | 180 | 180 | 208 | 21 738 |
| Sum eiendeler | 25 940 | 19 953 | 19 978 | 13 847 | 33 013 |
| Egenkapital | 19 755 | 18 187 | 18 101 | 6 090 | 22 553 |
| Kortsiktig gjeld | 6 185 | 1 766 | 1 876 | 7 757 | 10 460 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | - |

## Konsernregnskap

| 1 000 kr | 2023 |
| --- | ---: |
| Driftsinntekter | 77 866 |
| Driftsresultat | −29 818 |
| Årsresultat | −24 824 |
| Driftsmargin | −38,3 % |
| Sum gjeld | 48 431 |
| Sum driftskostnader | 107 684 |
| Finansresultat | −2 008 |
| Resultat før skatt | −31 826 |
| Anleggsmidler | 32 237 |
| Omløpsmidler | 43 395 |
| Sum eiendeler | 75 632 |
| Egenkapital | 27 201 |
| Kortsiktig gjeld | 16 494 |
| Langsiktig gjeld | 31 937 |

## Ledelse og styre

- Stian Wangen: Daglig leder
- Dag Liverød: Styrets leder
- Morten Sandanger: Styremedlem
- Jan Birger Olsen: Styremedlem
- Håkon Myhra: Styremedlem
- Steinar Nilsen: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Revet 2, 3263 Larvik
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 16.120 Bearbeiding og etterbehandling av tre
- Etablert: 07.09.2018
- Aksjekapital: 2 100 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Revisor: [CEDRA NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/935416779-cedra-norge-as)
- Formål: Å være et investeringsselskap, herunder investeringer i aksjer, andeler i selskap etter selskapsloven og utenlandske selskaper, obligasjoner, fast eiendom, og annet som står i naturlig forbindelse med dette.

## Siste endringer

- 02.05.2026: Revisor endret
- 06.02.2026: Styret endret
- 15.09.2025: Næringskode endret

## Kunngjøringer

- 05.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000663179&sokeverdi=921784236&spraak=nb)
- 02.05.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000227750&sokeverdi=921784236&spraak=nb)
- 13.01.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000011072&sokeverdi=921784236&spraak=nb)
- 03.11.2025: [Daglig leder](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000815607&sokeverdi=921784236&spraak=nb)
- 02.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000519739&sokeverdi=921784236&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [LARVIK IMPREGNERINGSKOMPANI AS](https://www.norscout.com/no/company/965698590-larvik-impregneringskompani-as) | Larvik | 15 | 93,1 mill. kr | +10,8 % |
| [NYE BRÅTEN TEKSTIL AS](https://www.norscout.com/no/company/966513012-nye-braten-tekstil-as) | Larvik | - | - | - |
| [NELSON GARDEN PRODUCTIONS AS](https://www.norscout.com/no/company/914154995-nelson-garden-productions-as) | Larvik | 28 | 197 mill. kr | +30 % |
| [NOR BIOBRENSEL AS](https://www.norscout.com/no/company/893494502-nor-biobrensel-as) | Larvik | - | - | - |
| [AMG GRUPPEN AS](https://www.norscout.com/no/company/934817354-amg-gruppen-as) | Larvik | - | - | - |
| [PRETAK AS](https://www.norscout.com/no/company/928234479-pretak-as) | Larvik | - | 195 000 kr | - |
| [TREKONSULENTEN AS](https://www.norscout.com/no/company/937415192-trekonsulenten-as) | Larvik | - | - | - |
| [MODULHYTTER AS](https://www.norscout.com/no/company/913886003-modulhytter-as) | Larvik | - | 1,38 mill. kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 04.10.2026.
