---
title: "LMC HOLDINGS AS (921801777): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "LMC HOLDINGS AS i Øvre Eiker hadde −125 000 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Miguel Valenzuela. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/921801777-lmc-holdings-as"
---

# LMC HOLDINGS AS

Industri-, produkt- og motedesignvirksomhet · Øvre Eiker

- Org.nr: 921 801 777
- Daglig leder: Miguel Valenzuela (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: −125 000 kr
- Driftsresultat 2025: −136 000 kr
- Etablert: 2018

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −10,2 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 0,0 % i 2024
- Likviditet: 0,67 (svak). Ned fra 7,33 i 2024
- Soliditet: −16,8 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −7,3 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −5,2 % | 10,3 % | 0,0 % | −10,2 % |
| Driftsmargin | - | - | 96,8 % | - | - |
| Likviditetsgrad | - | 0,11 | 127,00 | 7,33 | 0,67 |
| Soliditet | −7,4 % | −5,0 % | −4,9 % | −7,3 % | −16,8 % |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 0 | −1 | 125 | 0 | −125 |
| Driftsresultat | −3 | −38 | 121 | −16 | −136 |
| Årsresultat | −3 | −38 | 95 | −28 | −134 |
| Driftsmargin | - | - | 96,8 % | - | - |
| Sum gjeld | 303 | 1 231 | 1 237 | 1 407 | 1 590 |
| Sum driftskostnader | - | - | - | 16 | - |
| Finansresultat | - | - | - | 15 | - |
| Resultat før skatt | −3 | −38 | 121 | −1 | −136 |
| Anleggsmidler | 280 | 1 163 | 1 052 | 1 185 | 1 359 |
| Omløpsmidler | 2 | 10 | 127 | 127 | 2 |
| Sum eiendeler | 282 | 1 172 | 1 179 | 1 312 | 1 361 |
| Egenkapital | −21 | −59 | −58 | −95 | −229 |
| Kortsiktig gjeld | - | 89 | 1 | 17 | 3 |
| Langsiktig gjeld | 303 | 1 142 | 1 236 | 1 390 | 1 587 |

## Ledelse og styre

- Miguel Valenzuela: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Semsmoveien 50, 3302 Hokksund
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 74.110 Industri-, produkt- og motedesignvirksomhet
- Etablert: 10.10.2018
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Formål: Investere i grunderbedrifter og andre selskaper som utvikler ny teknologi og løsninger.

## Kunngjøringer

- 03.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000648541&sokeverdi=921801777&spraak=nb)
- 04.08.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000668924&sokeverdi=921801777&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [RADOME.NO HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/936440606-radome-no-holding-as) | Øvre Eiker | - | 0 kr | - |
| [LUMTECH AS](https://www.norscout.com/no/company/935557275-lumtech-as) | Øvre Eiker | - | 0 kr | - |
| [ELYRA MEDIA AS](https://www.norscout.com/no/company/933469638-elyra-media-as) | Øvre Eiker | - | 0 kr | - |
| [KREATIVE PERSPEKTIVES AS](https://www.norscout.com/no/company/923749845-kreative-perspektives-as) | Øvre Eiker | - | 272 000 kr | - |
| [C. WILHELMSEN HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/921221592-c-wilhelmsen-holding-as) | Øvre Eiker | - | 2,15 mill. kr | +41,8 % |
| [UNITED NORTH AS](https://www.norscout.com/no/company/932424924-united-north-as) | Øvre Eiker | - | 7,86 mill. kr | +174,2 % |
| [RADOME.NO AS](https://www.norscout.com/no/company/936440436-radome-no-as) | Øvre Eiker | 15 | 0 kr | - |
| [PRODUCTA AS](https://www.norscout.com/no/company/986578714-producta-as) | Øvre Eiker | - | 0 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 04.08.2026.
