---
title: "INTAKT BILSKADE GAULDALEN AS (921902700): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "INTAKT BILSKADE GAULDALEN AS i Midtre Gauldal hadde 6,43 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 5 ansatte. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/921902700-intakt-bilskade-gauldalen-as"
---

# INTAKT BILSKADE GAULDALEN AS

Reparasjon og vedlikehold av motorvogner · Midtre Gauldal · Etablert 2018

- Org.nr: 921 902 700
- Styreleder: Øyvind Holthe

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 6,43 mill. kr (−16,2 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 770 755 kr (Margin 12 %)
- Ansatte: 5

## Nøkkeltall 2025

- Likviditet: 1,97 (god). Opp fra 1,21 i 2024
- Soliditet: 53,1 % (meget god). Opp fra 21,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 47,1 % | 37,2 % | 42,6 % | - |
| Driftsmargin | 7,8 % | 14,0 % | 11,3 % | 12,5 % | 12,0 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 126,8 % | 185,2 % | 95,8 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,26 | 1,21 | 1,97 |
| Soliditet | 40,4 % | 34,3 % | 24,1 % | 21,7 % | 53,1 % |
| Gjeldsgrad | 1,5 | 1,9 | 3,2 | 3,6 | 0,9 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 5 352 | 5 640 | 6 772 | 7 668 | 6 425 |
| Driftsresultat | 419 | 790 | 766 | 955 | 771 |
| Årsresultat | 328 | 628 | 579 | 740 | 599 |
| Driftsmargin | 7,8 % | 14 % | 11,3 % | 12,5 % | 12 % |
| Sum gjeld | 912 | 1 239 | 1 655 | 1 801 | 969 |
| Sum driftskostnader | 4 933 | 4 850 | 6 006 | 6 713 | 5 654 |
| Finansresultat | 1 | 15 | −24 | −7 | −5 |
| Resultat før skatt | - | - | 742 | 949 | 766 |
| Anleggsmidler | 245 | 164 | 90 | 114 | 158 |
| Omløpsmidler | - | - | 2 090 | 2 187 | 1 910 |
| Sum eiendeler | 1 531 | 1 885 | 2 180 | 2 301 | 2 068 |
| Egenkapital | 618 | 646 | 525 | 500 | 1 099 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 1 655 | 1 801 | 969 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Øyvind Holthe: Styrets leder
- Morten Huus: Styremedlem
- Fredrik Karlsen: Styremedlem
- Åsmund Kviseth: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Kotsøy, 7387 Singsås
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 95.310 Reparasjon og vedlikehold av motorvogner
- Etablert: 31.10.2018
- Aksjekapital: 500 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.2019
- Regnskapsfører: [AIDER AS](https://www.norscout.com/no/company/922633452-aider-as)
- Størrelse: Nr. 1 456 av 2 972 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Reparasjon av motorkjøretøy og andre produkter som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagender. Selskapet skal være deltaker i Intakt kjeden, og bidra til utvikling av merkevaren og konseptet.

## Siste endringer

- 01.10.2026: Styret endret
- 10.07.2026: Revisor endret
- 06.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 01.10.2026: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000770011&sokeverdi=921902700&spraak=nb)
- 31.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000721084&sokeverdi=921902700&spraak=nb)
- 10.07.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000530535&sokeverdi=921902700&spraak=nb)
- 10.07.2026: [Revisjon av årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000530536&sokeverdi=921902700&spraak=nb)
- 21.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000605993&sokeverdi=921902700&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [GILDSET TRANSPORT AS](https://www.norscout.com/no/company/998075688-gildset-transport-as) | Midtre Gauldal | 7 | 16,9 mill. kr | −3,3 % |
| [OPTIMAL BILPLEIE AS](https://www.norscout.com/no/company/816185912-optimal-bilpleie-as) | Midtre Gauldal | - | 1,37 mill. kr | - |
| [AARHAUGS BILVERKSTED AS](https://www.norscout.com/no/company/982916704-aarhaugs-bilverksted-as) | Midtre Gauldal | 8 | 10,8 mill. kr | +21,1 % |
| [GAULDAL ANTIRUST AS](https://www.norscout.com/no/company/928601137-gauldal-antirust-as) | Midtre Gauldal | - | 1,13 mill. kr | +10,5 % |
| [GB TRANSPORTSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/945447125-gb-transportservice-as) | Midtre Gauldal | 9 | 18,7 mill. kr | +7,0 % |
| [TRONDHEIM CHIPTUNING AS](https://www.norscout.com/no/company/925434396-trondheim-chiptuning-as) | Midtre Gauldal | - | - | - |
| [HOKKSUND SERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/931200550-hokksund-service-as) | Øvre Eiker | 5 | 6,46 mill. kr | +89 % |
| [KVAVIK DEKK & REP AS](https://www.norscout.com/no/company/818673582-kvavik-dekk-rep-as) | Lyngdal | 5 | 6,3 mill. kr | +1,7 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 01.09.2026.
