---
title: "FLOW FRISØR AS (921956509): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "FLOW FRISØR AS i Eigersund hadde 2,2 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 5 ansatte. Daglig leder er Annika Larsen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/921956509-flow-frisor-as"
---

# FLOW FRISØR AS

Frisering og barbering · Eigersund · Etablert 2018

- Org.nr: 921 956 509
- Daglig leder: Annika Larsen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 2,2 mill. kr (+0,1 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −108 399 kr (Margin −4,9 %)
- Ansatte: 5

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −17,5 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 20,1 % i 2024
- Likviditet: 1,17 (tilfredsstillende). Ned fra 1,55 i 2024
- Soliditet: 22,9 % (god). Ned fra 33,3 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 2,1 % | 11,7 % | 20,1 % | −17,5 % |
| Driftsmargin | −0,9 % | 0,5 % | 2,9 % | 6,2 % | −4,9 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 59,3 % | 72,2 % | −66,0 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,41 | 1,55 | 1,17 |
| Soliditet | 15,0 % | 14,3 % | 18,0 % | 33,3 % | 22,9 % |
| Gjeldsgrad | 5,7 | 6,0 | 4,6 | 2,0 | 3,4 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 1 657 | 2 040 | 2 456 | 2 203 | 2 204 |
| Driftsresultat | −16 | 11 | 71 | 136 | −108 |
| Årsresultat | −24 | 1 | 46 | 97 | −91 |
| Driftsmargin | −0,9 % | 0,5 % | 2,9 % | 6,2 % | −4,9 % |
| Sum gjeld | 514 | 546 | 565 | 444 | 440 |
| Sum driftskostnader | 1 672 | 2 029 | - | 2 067 | 2 313 |
| Finansresultat | −12 | −8 | - | −11 | −8 |
| Resultat før skatt | - | - | 60 | 125 | −116 |
| Anleggsmidler | 5 | 5 | 4 | 39 | 55 |
| Omløpsmidler | - | - | 685 | 626 | 516 |
| Sum eiendeler | 514 | 546 | 689 | 665 | 570 |
| Egenkapital | 77 | 78 | 124 | 221 | 130 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 485 | 404 | 440 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 80 | 40 | - |

## Ledelse og styre

- Annika Larsen: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Fabrikkgaten 2, 4370 Egersund
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.210 Frisering og barbering
- Etablert: 04.12.2018
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.2019
- Regnskapsfører: [ENORA AS](https://www.norscout.com/no/company/935701430-enora-as)
- Størrelse: Nr. 1 182 av 2 780 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Frisør.

## Siste endringer

- 13.10.2026: Antall ansatte endret til 5

## Kunngjøringer

- 13.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000266008&sokeverdi=921956509&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [BINGEN FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/913367715-bingen-frisor-as) | Eigersund | 7 | 5,04 mill. kr | +5,7 % |
| [HÅRSTUA EGERSUND AS](https://www.norscout.com/no/company/928602648-harstua-egersund-as) | Eigersund | - | 3,5 mill. kr | −0,4 % |
| [MAZE EGERSUND AS](https://www.norscout.com/no/company/815969472-maze-egersund-as) | Eigersund | 7 | 5,4 mill. kr | +16,2 % |
| [SMUGET FRISØR EGERSUND AS](https://www.norscout.com/no/company/913220366-smuget-frisor-egersund-as) | Eigersund | - | 2,61 mill. kr | +2,7 % |
| [HÅRGALLERIET PEDERSEN AS](https://www.norscout.com/no/company/987237821-hargalleriet-pedersen-as) | Eigersund | 10 | 5,94 mill. kr | +0,8 % |
| [PRAKT SALONG AS](https://www.norscout.com/no/company/918925643-prakt-salong-as) | Eigersund | - | 1,18 mill. kr | +11,1 % |
| [VOLUM BY SOLVEIG AS](https://www.norscout.com/no/company/925730742-volum-by-solveig-as) | Eigersund | - | 1,09 mill. kr | −24,5 % |
| [MAXIM FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/930785415-maxim-frisor-as) | Eigersund | - | 822 342 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
