---
title: "INDUSTRIVEIEN FUS BARNEHAGE AS (922043361): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "INDUSTRIVEIEN FUS BARNEHAGE AS i Nittedal hadde 9,78 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/922043361-industriveien-fus-barnehage-as"
---

# INDUSTRIVEIEN FUS BARNEHAGE AS

Førskoleundervisning og drift av barnehager · Nittedal

Heleid av [SFR HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/913139747-sfr-holding-as)

- Org.nr: 922 043 361
- Nettsted: [fus.no](https://fus.no)
- Styreleder: Magnus Blikshavn

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 9,78 mill. kr (−36,3 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 251 490 kr (Margin 2,6 %)
- Etablert: 2018

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 21,1 % (meget god). Opp fra −44,4 % i 2024
- Likviditet: 0,23 (ikke tilfredsstillende). Opp fra 0,20 i 2024
- Soliditet: −430,7 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −144,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −8,2 % | −121,2 % | −44,4 % | 21,1 % |
| Driftsmargin | −11,0 % | −4,7 % | −18,1 % | −6,2 % | 2,6 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 0,31 | 0,20 | 0,23 |
| Soliditet | 0,6 % | −16,0 % | −114,9 % | −144,7 % | −430,7 % |
| Gjeldsgrad | 164,2 | - | - | - | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 10 331 | 12 628 | 13 645 | 15 360 | 9 777 |
| Driftsresultat | −1 135 | −590 | −2 472 | −955 | 251 |
| Årsresultat | −877 | −390 | −1 887 | −747 | −1 056 |
| Driftsmargin | −11 % | −4,7 % | −18,1 % | −6,2 % | 2,6 % |
| Sum gjeld | 10 114 | 2 379 | 4 144 | 5 009 | 4 951 |
| Sum driftskostnader | 11 466 | 13 218 | 16 117 | 16 315 | 9 526 |
| Finansresultat | 11 | 90 | 53 | −2 | −10 |
| Resultat før skatt | - | - | −2 420 | −957 | 242 |
| Anleggsmidler | 445 | 555 | 1 087 | 1 298 | 0 |
| Omløpsmidler | - | - | 841 | 749 | 933 |
| Sum eiendeler | 10 176 | 2 051 | 1 928 | 2 047 | 933 |
| Egenkapital | 62 | −328 | −2 215 | −2 962 | −4 018 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 2 724 | 3 783 | 4 019 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | 0 |

## Konsern

211 selskaper.

- [SFR HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/913139747-sfr-holding-as) (Morselskap)
  - INDUSTRIVEIEN FUS BARNEHAGE AS (Denne bedriften)

## Ledelse og styre

- Magnus Blikshavn: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Industriveien 10A, 1481 Hagan
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 85.100 Førskoleundervisning og drift av barnehager
- Etablert: 16.10.2018
- Aksjekapital: 200 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Revisor: [CEDRA NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/935416779-cedra-norge-as)
- Regnskapsfører: [TB ØKONOMI AS](https://www.norscout.com/no/company/988368156-tb-okonomi-as)
- Størrelse: Nr. 1 005 av 1 628 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Barnehage.

## Siste endringer

- 10.02.2026: Daglig leder endret

## Kunngjøringer

- 23.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000593363&sokeverdi=922043361&spraak=nb)
- 10.02.2026: [Daglig leder](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000049352&sokeverdi=922043361&spraak=nb)
- 01.11.2025: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000814241&sokeverdi=922043361&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [SOLSTUA BARNEHAGE AS](https://www.norscout.com/no/company/914419867-solstua-barnehage-as) | Nittedal | 8 | 6,03 mill. kr | +6,4 % |
| [INDUSTRIVEIEN EIENDOM BHG AS](https://www.norscout.com/no/company/990986886-industriveien-eiendom-bhg-as) | Nittedal | - | 896 742 kr | −48,7 % |
| [ROTNES FUS KULTURBARNEHAGE AS](https://www.norscout.com/no/company/922043744-rotnes-fus-kulturbarnehage-as) | Nittedal | 21 | 19,2 mill. kr | +5,7 % |
| [KRUTTVERKET FUS BARNEHAGE AS](https://www.norscout.com/no/company/927309041-kruttverket-fus-barnehage-as) | Nittedal | 30 | 22,3 mill. kr | +12,7 % |
| [BARN I VANN AS](https://www.norscout.com/no/company/911969505-barn-i-vann-as) | Nittedal | 7 | 2,76 mill. kr | +0,3 % |
| [OVERN TRAFIKKSKOLE AS](https://www.norscout.com/no/company/932995778-overn-trafikkskole-as) | Nittedal | - | 4,42 mill. kr | - |
| [THRANA HR AS](https://www.norscout.com/no/company/911594757-thrana-hr-as) | Nittedal | - | 2,39 mill. kr | −35,6 % |
| [NITTEDAL HESTESENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/988826723-nittedal-hestesenter-as) | Nittedal | 13 | 3,3 mill. kr | +9,3 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 24.07.2026.
