---
title: "STEINARSKOGEN FUS BARNEHAGE AS (922043507): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "STEINARSKOGEN FUS BARNEHAGE AS i Karmøy hadde 14,7 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 26 ansatte. Daglig leder er Kristine Krogenes. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/922043507-steinarskogen-fus-barnehage-as"
---

# STEINARSKOGEN FUS BARNEHAGE AS

Førskoleundervisning og drift av barnehager · Karmøy · Etablert 2018

Heleid av [SFR BARNEHAGER AS](https://www.norscout.com/no/company/938641862-sfr-barnehager-as)

- Org.nr: 922 043 507
- Nettsted: [fus.no](https://fus.no)
- Daglig leder: Kristine Krogenes

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 14,7 mill. kr (+13,6 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 296 625 kr (Margin 2,0 %)
- Ansatte: 26 (Opp fra 18 i november 2025)

## Ansatte

- september 2025: 14
- oktober 2025: 16
- november 2025: 18
- februar 2026: 19
- april 2026: 20
- juni 2026: 21
- juli 2026: 23
- oktober 2026: 26

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 11,2 % (god). Opp fra −26,1 % i 2024
- Likviditet: 0,60 (svak). Opp fra 0,39 i 2024
- Soliditet: −57,5 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −95,3 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −21,9 % | −41,7 % | −26,1 % | 11,2 % |
| Driftsmargin | −4,8 % | −10,4 % | −10,2 % | −7,0 % | 2,0 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 0,55 | 0,39 | 0,60 |
| Soliditet | −2,3 % | −40,2 % | −55,8 % | −95,3 % | −57,5 % |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 11 444 | 10 700 | 12 902 | 12 897 | 14 651 |
| Driftsresultat | −544 | −1 109 | −1 311 | −898 | 297 |
| Årsresultat | −418 | −820 | −970 | −634 | 270 |
| Driftsmargin | −4,8 % | −10,4 % | −10,2 % | −7,0 % | 2,0 % |
| Sum gjeld | 7 310 | 3 436 | 5 458 | 5 303 | 6 350 |
| Sum driftskostnader | 11 988 | 11 809 | 14 213 | 13 795 | 14 355 |
| Finansresultat | 9 | 58 | 68 | 85 | 49 |
| Resultat før skatt | - | - | −1 243 | −813 | 346 |
| Anleggsmidler | 568 | 779 | 1 031 | 1 189 | 1 091 |
| Omløpsmidler | - | - | 2 473 | 1 527 | 2 941 |
| Sum eiendeler | 7 146 | 2 451 | 3 504 | 2 715 | 4 032 |
| Egenkapital | −164 | −984 | −1 954 | −2 588 | −2 318 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 4 499 | 3 865 | 4 913 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | 0 |

## Konsern

211 selskaper.

- [SFR HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/913139747-sfr-holding-as) (Morselskap)
  - [SFR BARNEHAGER AS](https://www.norscout.com/no/company/938641862-sfr-barnehager-as)
    - STEINARSKOGEN FUS BARNEHAGE AS (Denne bedriften)

## Ledelse og styre

- Kristine Krogenes: Daglig leder
- Magnus Blikshavn: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Salvøyvegen 6, 4276 Veavågen
- Postadresse: Postboks 144, 4295 Veavågen
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 85.100 Førskoleundervisning og drift av barnehager
- Etablert: 16.10.2018
- Aksjekapital: 200 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Revisor: [CEDRA NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/935416779-cedra-norge-as)
- Regnskapsfører: [TB ØKONOMI AS](https://www.norscout.com/no/company/988368156-tb-okonomi-as)
- Størrelse: Nr. 721 av 1 628 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Barnehage.

## Siste endringer

- 26.05.2026: Daglig leder endret

## Kunngjøringer

- 22.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000585802&sokeverdi=922043507&spraak=nb)
- 01.11.2025: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000814205&sokeverdi=922043507&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [ESPIRA TAREMAREBY AS](https://www.norscout.com/no/company/917350183-espira-taremareby-as) | Karmøy | 26 | 15,6 mill. kr | +5,3 % |
| [ESPIRA TORSHOVDALEN AS](https://www.norscout.com/no/company/930548561-espira-torshovdalen-as) | Karmøy | 25 | 20,7 mill. kr | +6,8 % |
| [ESPIRA ÅRKJÆR AS](https://www.norscout.com/no/company/930548693-espira-arkjaer-as) | Karmøy | 26 | 15,8 mill. kr | +4,7 % |
| [ESPIRA NORDMO AS](https://www.norscout.com/no/company/985311366-espira-nordmo-as) | Karmøy | 25 | 19,8 mill. kr | +9,2 % |
| [ESPIRA SKÅREDALEN AS](https://www.norscout.com/no/company/992061529-espira-skaredalen-as) | Karmøy | 26 | 22,7 mill. kr | −1,1 % |
| [ESPIRA SPIREA AS](https://www.norscout.com/no/company/930548545-espira-spirea-as) | Karmøy | 25 | 19,4 mill. kr | +1,9 % |
| [ESPIRA STEINSVIKEN AS](https://www.norscout.com/no/company/930548669-espira-steinsviken-as) | Karmøy | 27 | 16,3 mill. kr | +0,3 % |
| [ESPIRA HUSEBYPARKEN AS](https://www.norscout.com/no/company/930550698-espira-husebyparken-as) | Karmøy | 25 | 16,6 mill. kr | −13,4 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
