---
title: "FINT AS (922096600): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "FINT AS i Hamar hadde 10,4 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 6 ansatte. Daglig leder er Hanne Christine Hønningstad. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/922096600-fint-as"
---

# FINT AS

Detaljhandel med klær · Hamar · Etablert 2019

- Org.nr: 922 096 600
- Daglig leder: Hanne Christine Hønningstad (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 10,4 mill. kr (+9,6 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −258 175 kr (Margin −2,5 %)
- Ansatte: 6

## Ansatte

- september 2025: 5
- oktober 2025: 6

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −10,8 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 4,2 % i 2024
- Likviditet: 1,58 (god). Ned fra 1,90 i 2024
- Soliditet: 37,0 % (god). Opp fra 3,3 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −19,6 % | −6,1 % | 4,2 % | −10,8 % |
| Driftsmargin | 17,6 % | −5,8 % | −1,5 % | 0,9 % | −2,5 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | −159,6 % | 108,5 % | −66,7 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 2,20 | 1,90 | 1,58 |
| Soliditet | 26,7 % | 8,4 % | 1,2 % | 3,3 % | 37,0 % |
| Gjeldsgrad | 2,7 | 10,8 | 82,4 | 29,0 | 1,7 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 8 150 | 8 863 | 9 168 | 9 448 | 10 354 |
| Driftsresultat | 1 433 | −518 | −139 | 85 | −258 |
| Årsresultat | 1 163 | −541 | −182 | 55 | −301 |
| Driftsmargin | 17,6 % | −5,8 % | −1,5 % | 0,9 % | −2,5 % |
| Sum gjeld | 2 045 | 2 224 | 1 895 | 2 260 | 1 406 |
| Sum driftskostnader | 6 717 | 9 382 | - | 9 363 | 10 612 |
| Finansresultat | −49 | −26 | - | −30 | −43 |
| Resultat før skatt | - | - | −182 | 55 | −301 |
| Anleggsmidler | 115 | 88 | 60 | 32 | 5 |
| Omløpsmidler | - | - | 1 859 | 2 306 | 2 227 |
| Sum eiendeler | 2 791 | 2 429 | 1 919 | 2 338 | 2 232 |
| Egenkapital | 746 | 205 | 23 | 78 | 826 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 846 | 1 211 | 1 406 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 1 049 | 1 049 | - |

## Ledelse og styre

- Hanne Christine Hønningstad: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Torggata 55, 2317 Hamar
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 47.710 Detaljhandel med klær
- Etablert: 07.01.2019
- Aksjekapital: 1 070 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.05.2019
- Revisor: [FLYT REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/951697826-flyt-revisjon-as)
- Regnskapsfører: [HAMAR REGNSKAP OG ØKONOMI AS](https://www.norscout.com/no/company/913059824-hamar-regnskap-og-okonomi-as)
- Størrelse: Nr. 400 av 1 939 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Innkjøp og salg av klær, sko, interiør og tilbehør, herunder drift av fysisk butikk og nettbutikk, og alt som herved står i forbindelse.

## Kunngjøringer

- 09.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000525375&sokeverdi=922096600&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [BUS STOP HAMAR AS](https://www.norscout.com/no/company/957056555-bus-stop-hamar-as) | Hamar | 7 | 15,3 mill. kr | +4,4 % |
| [SAFARI FASHION HOUSE AS](https://www.norscout.com/no/company/973195905-safari-fashion-house-as) | Hamar | 5 | 6,1 mill. kr | +6,6 % |
| [NNOR HAMAR AS](https://www.norscout.com/no/company/916908431-nnor-hamar-as) | Hamar | 9 | 3,17 mill. kr | - |
| [SIGA BARNEKLÆR AS](https://www.norscout.com/no/company/986469540-siga-barneklaer-as) | Hamar | 5 | 5,63 mill. kr | +7,3 % |
| [REVEN I GATA AS](https://www.norscout.com/no/company/913919564-reven-i-gata-as) | Hamar | 12 | 3,55 mill. kr | −3,6 % |
| [BRUDEHUSET HAMAR AS](https://www.norscout.com/no/company/911721503-brudehuset-hamar-as) | Hamar | 5 | 4,96 mill. kr | +11,9 % |
| [STADION 16.32.6 AS](https://www.norscout.com/no/company/989255061-stadion-16-32-6-as) | Hamar | 16 | 24 mill. kr | +8,7 % |
| [M & T ANDERSEN AS](https://www.norscout.com/no/company/910198920-m-t-andersen-as) | Hamar | - | 1,17 mill. kr | +6,6 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 10.07.2026.
