---
title: "PEMA SNEKKERI AS (922097992): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "PEMA SNEKKERI AS i Nittedal hadde 12,3 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 6 ansatte. Daglig leder er Vilde Hetzel. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/922097992-pema-snekkeri-as"
---

# PEMA SNEKKERI AS

Snekkerarbeid · Nittedal · Etablert 2019

- Org.nr: 922 097 992
- Daglig leder: Vilde Hetzel

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 12,3 mill. kr (+143 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 906 207 kr (Margin 7,3 %)
- Ansatte: 6

## Ansatte

- oktober 2025: 6
- februar 2026: 7
- mars 2026: 6

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 18,3 % (meget god). Opp fra 4,3 % i 2024
- Likviditet: 1,44 (tilfredsstillende). Ned fra 2,51 i 2024
- Soliditet: 27,1 % (god). Ned fra 39,1 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 6,3 % | 1,5 % | 4,3 % | 18,3 % |
| Driftsmargin | 11,0 % | 4,8 % | 1,1 % | 2,6 % | 7,3 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 0,1 % | 2,0 % | 56,0 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 2,40 | 2,51 | 1,44 |
| Soliditet | 36,4 % | 33,5 % | 35,1 % | 39,1 % | 27,1 % |
| Gjeldsgrad | 1,7 | 2,0 | 1,9 | 1,6 | 2,7 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 3 915 | 4 123 | 4 598 | 5 074 | 12 330 |
| Driftsresultat | 431 | 200 | 50 | 134 | 906 |
| Årsresultat | 334 | 133 | 1 | 16 | 678 |
| Driftsmargin | 11 % | 4,8 % | 1,1 % | 2,6 % | 7,3 % |
| Sum gjeld | 1 828 | 2 341 | 2 183 | 1 858 | 5 049 |
| Sum driftskostnader | 3 485 | 3 924 | 4 548 | 4 941 | 11 424 |
| Finansresultat | −2 | −29 | −49 | −110 | −48 |
| Resultat før skatt | - | - | 1 | 24 | 859 |
| Anleggsmidler | 802 | 1 268 | 1 142 | 1 018 | 922 |
| Omløpsmidler | - | - | 2 220 | 2 035 | 6 000 |
| Sum eiendeler | 2 873 | 3 519 | 3 362 | 3 053 | 6 921 |
| Egenkapital | 1 046 | 1 178 | 1 179 | 1 195 | 1 873 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 926 | 812 | 4 160 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 1 257 | 1 046 | 888 |

## Ledelse og styre

- Vilde Hetzel: Daglig leder
- Frode Kjeldsrud: Styrets leder
- Øyvind Gulbrandsen: Styremedlem
- John Arild Mathiesen: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Gamleveien 48, 1482 Nittedal
- Postadresse: Postboks 24, 1486 Nittedal
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 43.320 Snekkerarbeid
- Etablert: 10.01.2019
- Aksjekapital: 600 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.2019
- Revisor: [TEAM REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/921403585-team-revisjon-as)
- Regnskapsfører: [PROGRESSUM AS](https://www.norscout.com/no/company/889380802-progressum-as)
- Størrelse: Nr. 225 av 2 188 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Snekkervirksomhet og andre produkter/tjenester som naturlig hører sammen med dette, herunder å delta i andre selskap med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretak.

## Siste endringer

- 17.08.2026: Revisor endret

## Kunngjøringer

- 17.08.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000696755&sokeverdi=922097992&spraak=nb)
- 14.07.2026: [Manglende roller](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000550168&sokeverdi=922097992&spraak=nb)
- 02.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000335681&sokeverdi=922097992&spraak=nb)
- 20.12.2025: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000892393&sokeverdi=922097992&spraak=nb)
- 06.10.2025: [Daglig leder](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000775029&sokeverdi=922097992&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [BISLET SNEKKER AS](https://www.norscout.com/no/company/974380838-bislet-snekker-as) | Nittedal | 8 | 9,13 mill. kr | −54,8 % |
| [MJS AS](https://www.norscout.com/no/company/923475052-mjs-as) | Nittedal | 6 | 6,85 mill. kr | −1,8 % |
| [TB-AS AS](https://www.norscout.com/no/company/928974839-tb-as-as) | Nittedal | 9 | 24,3 mill. kr | +5,1 % |
| [JS SNEKKER AS](https://www.norscout.com/no/company/928614263-js-snekker-as) | Nittedal | 5 | 8,61 mill. kr | +186,2 % |
| [RBI SERVICE OG EIENDOM AS](https://www.norscout.com/no/company/926443186-rbi-service-og-eiendom-as) | Nittedal | 13 | 5,1 mill. kr | - |
| [ST BYGG OG GRAVESERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/913714342-st-bygg-og-graveservice-as) | Nittedal | - | 3,6 mill. kr | −7,1 % |
| [STA AS](https://www.norscout.com/no/company/911998971-sta-as) | Nittedal | 15 | 15,1 mill. kr | −9,0 % |
| [HENDIGMANN AS](https://www.norscout.com/no/company/922954240-hendigmann-as) | Nittedal | - | 2,3 mill. kr | −6,1 % |

## Bedriftslister

- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Byggfirmaer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/bergen)
- [Byggfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/trondheim)
- [Byggfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/baerum)
- [Byggfirmaer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/drammen)
- [Byggfirmaer i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/kristiansand)

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.06.2026.
