---
title: "TREE OF PETS AS (922215987): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "TREE OF PETS AS i Nittedal hadde 55,7 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Ann-Cathrin Piela. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/922215987-tree-of-pets-as"
---

# TREE OF PETS AS

Engroshandel med korn, råtobakk, såvarer og fôrvarer · Nittedal

- Org.nr: 922 215 987
- Nettsted: [treeofpets.no](https://treeofpets.no)
- Daglig leder: Ann-Cathrin Piela

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 55,7 mill. kr (+21,9 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 4,05 mill. kr (Margin 7,3 %)
- Etablert: 2019

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 42,2 % (meget god). Ned fra 61,2 % i 2024
- Likviditet: 0,66 (svak). Opp fra 0,59 i 2024
- Soliditet: −51,5 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −70,8 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −58,9 % | −52,6 % | 61,2 % | 42,2 % |
| Driftsmargin | −3,2 % | −12,3 % | −5,6 % | 7,6 % | 7,3 % |
| Likviditetsgrad | 0,15 | 0,10 | 0,13 | 0,59 | 0,66 |
| Soliditet | −581,5 % | −875,2 % | −683,0 % | −70,8 % | −51,5 % |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 8 096 | 9 151 | 12 203 | 45 690 | 55 680 |
| Driftsresultat | −262 | −1 128 | −678 | 3 462 | 4 045 |
| Årsresultat | −519 | −1 163 | −1 732 | 3 157 | 2 994 |
| Driftsmargin | −3,2 % | −12,3 % | −5,6 % | 7,6 % | 7,3 % |
| Sum gjeld | 9 086 | 9 934 | 12 207 | 18 064 | 13 221 |
| Sum driftskostnader | - | - | 12 881 | 42 228 | 51 635 |
| Finansresultat | - | - | −1 054 | −305 | −1 051 |
| Resultat før skatt | −519 | −1 163 | −1 732 | 3 157 | 2 994 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 33 |
| Omløpsmidler | 1 333 | 1 019 | 1 559 | 10 574 | 8 691 |
| Sum eiendeler | 1 333 | 1 019 | 1 559 | 10 574 | 8 724 |
| Egenkapital | −7 753 | −8 916 | −10 648 | −7 490 | −4 496 |
| Kortsiktig gjeld | 9 086 | 9 934 | 12 207 | 18 064 | 13 221 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Ann-Cathrin Piela: Daglig leder
- Niklas Oscar Versfeld: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: c/o Ann-Cathrin Piela, Likollen 6D, 1481 Hagan
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 46.210 Engroshandel med korn, råtobakk, såvarer og fôrvarer
- Etablert: 25.01.2019
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.07.2019
- Revisor: [CEDRA NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/935416779-cedra-norge-as)
- Regnskapsfører: [SKEDSMO REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/942896204-skedsmo-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 6 av 40 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Import og salg av dyrefor og utstyr, i tillegg til investeringer i verdipapir, samt det som naturlig står i forbindelse med dette.

## Siste endringer

- 06.10.2026: Revisor endret
- 02.07.2026: Revisor endret

## Kunngjøringer

- 06.10.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000782823&sokeverdi=922215987&spraak=nb)
- 01.07.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000477003&sokeverdi=922215987&spraak=nb)
- 21.04.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000192690&sokeverdi=922215987&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [ALTIA NORWAY AS](https://www.norscout.com/no/company/964401403-altia-norway-as) | Nittedal | - | 62,2 mill. kr | −11,4 % |
| [STRØM AS](https://www.norscout.com/no/company/970923292-strom-as) | Nittedal | - | 45,6 mill. kr | −9,1 % |
| [VINORDIA AS](https://www.norscout.com/no/company/984251386-vinordia-as) | Nittedal | - | 94 mill. kr | −14,8 % |
| [HEYDAY WINES AS](https://www.norscout.com/no/company/915696252-heyday-wines-as) | Nittedal | - | 40,8 mill. kr | +1,2 % |
| [WONGRAVEN WINES AS](https://www.norscout.com/no/company/898037282-wongraven-wines-as) | Nittedal | - | 102 mill. kr | −8,4 % |
| [TRUCK-LINE AS](https://www.norscout.com/no/company/874348422-truck-line-as) | Nittedal | - | 39 mill. kr | −10,2 % |
| [HYDRECO HYDRAULICS NORWAY AS](https://www.norscout.com/no/company/920217761-hydreco-hydraulics-norway-as) | Nittedal | 5 | 3,74 mill. kr | - |
| [BEST BUYS INTERNATIONAL AS](https://www.norscout.com/no/company/976509544-best-buys-international-as) | Nittedal | - | 34 mill. kr | −3,3 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 15.09.2026.
