---
title: "CONTENTMENT HOLDING AS (922237425): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "CONTENTMENT HOLDING AS i Lillestrøm hadde 2,19 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Shaista Anwar. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/922237425-contentment-holding-as"
---

# CONTENTMENT HOLDING AS

Allmennlegetjenester · Lillestrøm

- Org.nr: 922 237 425
- Daglig leder: Shaista Anwar (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 2,19 mill. kr (+61,7 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 1,36 mill. kr (Margin 62,4 %)
- Etablert: 2019

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 250,6 % (meget god). Opp fra −119,8 % i 2024
- Likviditet: 0,68 (svak). Opp fra 0,38 i 2024
- Soliditet: 2,9 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −874,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 129,5 % | - | −119,8 % | 250,6 % |
| Driftsmargin | 32,8 % | 98,1 % | 99,5 % | −112,1 % | 62,4 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 170,4 % | 108,4 % | −537,3 % | - |
| Likviditetsgrad | 3,05 | 4,44 | 1,83 | 0,38 | 0,68 |
| Soliditet | 67,3 % | 78,0 % | 43,8 % | −874,0 % | 2,9 % |
| Gjeldsgrad | 0,5 | 0,3 | 1,3 | - | 33,3 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 800 | 1 200 | 1 212 | 1 352 | 2 186 |
| Driftsresultat | 262 | 1 177 | 1 206 | −1 516 | 1 365 |
| Årsresultat | 206 | 912 | 941 | −1 599 | 1 075 |
| Driftsmargin | 32,8 % | 98,1 % | 99,5 % | −112,1 % | 62,4 % |
| Sum gjeld | 112 | 323 | 1 388 | 578 | 1 000 |
| Sum driftskostnader | - | - | - | 2 868 | 821 |
| Finansresultat | - | - | - | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | 262 | 1 169 | 1 206 | −1 516 | 1 365 |
| Anleggsmidler | 0 | 30 | 30 | 0 | 433 |
| Omløpsmidler | 342 | 1 435 | 2 441 | 59 | 596 |
| Sum eiendeler | 342 | 1 465 | 2 471 | 59 | 1 030 |
| Egenkapital | 230 | 1 142 | 1 083 | −519 | 30 |
| Kortsiktig gjeld | 112 | 323 | 1 335 | 157 | 876 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 53 | 421 | - |

## Ledelse og styre

- Shaista Anwar: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Tuterudkroken 4A, 2007 Kjeller
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 86.210 Allmennlegetjenester
- Etablert: 24.01.2019
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [A&A REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/936494285-a-a-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 1 188 av 1 742 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Direkte eller gjennom datterselskaper å investere i fast eiendom, aksjer og andre verdipapirer, legevirksomhet, allmennlege legetjenester, rådgivning og andre tjenesteytelser samt virksomhet som står i forbindelse med dette. Herunder deltagelse i andre selskaper med tilsvarende virksomhet gjennom egenkapital, lån eller ved angivelse av garantier.

## Siste endringer

- 01.04.2026: Regnskapsfører endret
- 15.09.2025: Næringskode endret

## Kunngjøringer

- 23.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000417472&sokeverdi=922237425&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [FETSUND LEGEKONTOR AS](https://www.norscout.com/no/company/980762769-fetsund-legekontor-as) | Lillestrøm | - | 2,53 mill. kr | −2,7 % |
| [LIHAM MEDICS AS](https://www.norscout.com/no/company/929464567-liham-medics-as) | Lillestrøm | - | 2,09 mill. kr | +0,9 % |
| [FEBRIS AS](https://www.norscout.com/no/company/913914988-febris-as) | Lillestrøm | - | 2,94 mill. kr | −0,2 % |
| [SYV8SEKS AS](https://www.norscout.com/no/company/998778891-syv8seks-as) | Lillestrøm | - | 2,06 mill. kr | −36,1 % |
| [ET HELSE AS](https://www.norscout.com/no/company/931657410-et-helse-as) | Lillestrøm | - | 3,65 mill. kr | +11,5 % |
| [STRØMMEN LEGESENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/913598679-strommen-legesenter-as) | Lillestrøm | - | 2,03 mill. kr | +1,9 % |
| [ANTEVERSIO AS](https://www.norscout.com/no/company/997709551-anteversio-as) | Lillestrøm | - | 3,87 mill. kr | +2,0 % |
| [NOVARA AS](https://www.norscout.com/no/company/935628148-novara-as) | Lillestrøm | - | 1,82 mill. kr | - |

## Bedriftslister

- [Helsebedrifter i Lillestrøm](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/lillestrom)
- [Helsebedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/oslo)
- [Helsebedrifter i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/bergen)
- [Helsebedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/trondheim)
- [Helsebedrifter i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/baerum)
- [Helsebedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/stavanger)

Kilde: Norscout. Oppdatert 24.06.2026.
