---
title: "GRIP SLUPPEN AS (922276110): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "GRIP SLUPPEN AS i Trondheim hadde 18,3 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 78 ansatte. Daglig leder er Even Antonsen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/922276110-grip-sluppen-as"
---

# GRIP SLUPPEN AS

Treningssentervirksomhet · Trondheim · Etablert 2019

- Org.nr: 922 276 110
- Telefon: 932 15 621
- E-post: arve.stavo@trondheim-klatresenter.no
- Nettsted: [gripklatring.no](https://gripklatring.no)
- Daglig leder: Even Antonsen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 18,3 mill. kr (+3,6 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 1,3 mill. kr (Margin 7,1 %)
- Ansatte: 78 (Opp fra 75 i desember 2025)

## Ansatte

- september 2025: 69
- oktober 2025: 78
- november 2025: 76
- desember 2025: 75
- februar 2026: 70
- mars 2026: 71
- april 2026: 73
- mai 2026: 65
- august 2026: 67
- september 2026: 70
- oktober 2026: 78

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 8,9 % (tilfredsstillende). Opp fra 0,3 % i 2024
- Likviditet: 1,15 (tilfredsstillende). Opp fra 0,37 i 2024
- Soliditet: 22,0 % (god). Ned fra 24,8 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 22,8 % | 3,7 % | 0,3 % | 8,9 % |
| Driftsmargin | 27,9 % | 26,6 % | 3,6 % | −2,9 % | 7,1 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 75,8 % | 0,3 % | −18,0 % | 19,3 % |
| Likviditetsgrad | 1,00 | 0,73 | 0,19 | 0,37 | 1,15 |
| Soliditet | 26,3 % | 27,0 % | 28,8 % | 24,8 % | 22,0 % |
| Gjeldsgrad | 2,8 | 2,7 | 2,5 | 3,0 | 3,5 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 12 427 | 17 255 | 20 391 | 17 693 | 18 337 |
| Driftsresultat | 3 466 | 4 585 | 729 | −510 | 1 300 |
| Årsresultat | 2 426 | 3 186 | 14 | −913 | 927 |
| Driftsmargin | 27,9 % | 26,6 % | 3,6 % | −2,9 % | 7,1 % |
| Sum gjeld | 10 784 | 18 683 | 17 152 | 18 271 | 22 730 |
| Sum driftskostnader | - | - | - | 18 203 | - |
| Finansresultat | - | - | - | −656 | - |
| Resultat før skatt | 3 111 | 4 085 | 23 | −1 166 | 1 199 |
| Anleggsmidler | 9 946 | 19 519 | 22 617 | 20 499 | 11 170 |
| Omløpsmidler | 4 693 | 6 084 | 1 468 | 3 793 | 17 975 |
| Sum eiendeler | 14 639 | 25 603 | 24 085 | 24 292 | 29 145 |
| Egenkapital | 3 855 | 6 920 | 6 933 | 6 021 | 6 416 |
| Kortsiktig gjeld | 4 710 | 8 338 | 7 817 | 10 210 | 15 567 |
| Langsiktig gjeld | 6 073 | 10 345 | 9 334 | 8 062 | 7 163 |

## Ledelse og styre

- Even Antonsen: Daglig leder
- Ivar Arnesen: Styrets leder
- Arve Stavø: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Sluppenvegen 11, 7037 Trondheim
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 93.130 Treningssentervirksomhet
- Etablert: 04.01.2019
- Tidligere navn: SLUPPEN KLATRESENTER AS (2019 til 2021)
- Aksjekapital: 1 000 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.05.2020
- Revisor: [BDO AS](https://www.norscout.com/no/company/993606650-bdo-as)
- Regnskapsfører: [TROLLTINDAN ØKONOMI AS](https://www.norscout.com/no/company/929567374-trolltindan-okonomi-as)
- Størrelse: Nr. 39 av 851 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Klatresenter og lignende virksomhet.

## Siste endringer

- 17.10.2026: Styret endret

## Kunngjøringer

- 17.10.2026: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000804108&sokeverdi=922276110&spraak=nb)
- 22.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000708204&sokeverdi=922276110&spraak=nb)
- 08.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000555593&sokeverdi=922276110&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [3T TRENING AS](https://www.norscout.com/no/company/979193734-3t-trening-as) | Trondheim | 429 | 222 mill. kr | +229,3 % |
| [3T BYÅSEN AS](https://www.norscout.com/no/company/986897399-3t-byasen-as) | Trondheim | 52 | 26,2 mill. kr | +6,6 % |
| [3T SOLSIDEN AS](https://www.norscout.com/no/company/994203002-3t-solsiden-as) | Trondheim | 52 | 22,7 mill. kr | −1,9 % |
| [3T PRODUKTER AS](https://www.norscout.com/no/company/917867119-3t-produkter-as) | Trondheim | 49 | 57,7 mill. kr | +0,5 % |
| [3T MELHUS AS](https://www.norscout.com/no/company/915503667-3t-melhus-as) | Trondheim | 45 | 10,2 mill. kr | +17,7 % |
| [3T FOSSEGRENDA AS](https://www.norscout.com/no/company/912187691-3t-fossegrenda-as) | Trondheim | 40 | 9,53 mill. kr | +7,3 % |
| [IMPULSE TRENINGSSENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/914633966-impulse-treningssenter-as) | Trondheim | 36 | 73,4 mill. kr | +6,7 % |
| [3T RANHEIM AS](https://www.norscout.com/no/company/915503705-3t-ranheim-as) | Trondheim | 34 | 11,8 mill. kr | +0,5 % |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/trondheim)
- [Helsebedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/trondheim)
- [IT-selskaper i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/trondheim)
- [Byggfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/trondheim)
- [Transportbedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/trondheim)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/trondheim)

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
