---
title: "LOS TACOS STAVANGER AS (922385459): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "LOS TACOS STAVANGER AS i Stavanger hadde 28,2 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 27 ansatte. Daglig leder er Stian Bjervamoen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/922385459-los-tacos-stavanger-as"
---

# LOS TACOS STAVANGER AS

Drift av restauranter · Stavanger · Etablert 2019

- Org.nr: 922 385 459
- Nettsted: [lostacos.no](https://lostacos.no)
- Daglig leder: Stian Bjervamoen (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 28,2 mill. kr (+13,4 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 2,52 mill. kr (Margin 8,9 %)
- Ansatte: 27 (Opp fra 25 i desember 2025)

## Ansatte

- september 2025: 32
- oktober 2025: 30
- desember 2025: 25
- mars 2026: 20
- mai 2026: 34
- juni 2026: 43
- juli 2026: 31
- august 2026: 35
- september 2026: 30
- oktober 2026: 27

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 51,3 % (meget god). Ned fra 67,0 % i 2024
- Likviditet: 1,35 (tilfredsstillende). Opp fra 0,61 i 2024
- Soliditet: 36,2 % (god). Opp fra 0,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | 47,2 % | 67,0 % | 51,3 % |
| Driftsmargin | 5,6 % | 7,7 % | 6,6 % | 10,0 % | 8,9 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 297,4 % | 4 717,3 % | 8 272,4 % | 248,9 % |
| Likviditetsgrad | 1,24 | 0,62 | 0,64 | 0,61 | 1,35 |
| Soliditet | 27,0 % | 1,0 % | 1,0 % | 0,7 % | 36,2 % |
| Gjeldsgrad | 2,7 | 96,4 | 101,9 | 143,3 | 1,8 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 13 345 | 19 287 | 21 637 | 24 900 | 28 236 |
| Driftsresultat | 751 | 1 481 | 1 418 | 2 484 | 2 524 |
| Årsresultat | 570 | 1 102 | 1 072 | 1 922 | 1 962 |
| Driftsmargin | 5,6 % | 7,7 % | 6,6 % | 10,0 % | 8,9 % |
| Sum gjeld | 2 575 | 2 893 | 3 057 | 4 299 | 3 517 |
| Sum driftskostnader | - | - | 20 219 | 22 416 | 25 713 |
| Finansresultat | - | - | −3 | −2 | −7 |
| Resultat før skatt | 727 | 1 461 | 1 415 | 2 482 | 2 517 |
| Anleggsmidler | 1 695 | 1 128 | 1 144 | 1 688 | 771 |
| Omløpsmidler | 1 832 | 1 794 | 1 943 | 2 640 | 4 738 |
| Sum eiendeler | 3 527 | 2 923 | 3 087 | 4 329 | 5 509 |
| Egenkapital | 953 | 30 | 30 | 30 | 1 992 |
| Kortsiktig gjeld | 1 475 | 2 893 | 3 058 | 4 300 | 3 518 |
| Langsiktig gjeld | 1 100 | −1 | −1 | −1 | - |

## Ledelse og styre

- Stian Bjervamoen: Daglig leder og styremedlem
- Brian John Kovary: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Skagen 8, 4006 Stavanger
- Postadresse: Borggata 1, 0650 Oslo
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 56.110 Drift av restauranter
- Etablert: 28.01.2019
- Tidligere navn: START UP 459 AS (2019)
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.05.2019
- Revisor: [REVICOM AS](https://www.norscout.com/no/company/931282506-revicom-as)
- Regnskapsfører: [SPAREBANK 1 FORRETNINGSPARTNER ØSTLANDET AS](https://www.norscout.com/no/company/967661643-sparebank-1-forretningspartner-ostlandet-as)
- Størrelse: Nr. 331 av 6 237 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Investering i aksjer og andre eierandeler i andre selskaper og foretak, samt all annen virksomhet som hermed står i forbindelse.

## Siste endringer

- 23.03.2026: Styret endret

## Kunngjøringer

- 23.03.2026: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000133265&sokeverdi=922385459&spraak=nb)
- 04.03.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000094465&sokeverdi=922385459&spraak=nb)

## Offentlig støtte

- 07.06.2020: Garanti fra GARANTIINSTITUTTET FOR EKSPORTKREDITT/ THE NORWEGIAN EXPORT CREDIT GUARANTEE AGENCY, 1,2 mill. kr
- 05.06.2020: Garanti fra EKSPORTFINANSIERING NORGE, 1,2 mill. kr

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [HANEKAM AS](https://www.norscout.com/no/company/913265181-hanekam-as) | Stavanger | 28 | 12,9 mill. kr | +14 % |
| [YUCATAN AS](https://www.norscout.com/no/company/996611043-yucatan-as) | Stavanger | 27 | 19,8 mill. kr | +12,6 % |
| [FISH & COW AS](https://www.norscout.com/no/company/999154824-fish-cow-as) | Stavanger | 28 | 27,3 mill. kr | −9,5 % |
| [HILLEVÅG BISTRO AS](https://www.norscout.com/no/company/952304194-hillevag-bistro-as) | Stavanger | 27 | 13,3 mill. kr | +10,2 % |
| [NDUJA AS](https://www.norscout.com/no/company/923773819-nduja-as) | Stavanger | 29 | 8,36 mill. kr | +3,2 % |
| [ZOUQ SANDNES AS](https://www.norscout.com/no/company/927102331-zouq-sandnes-as) | Stavanger | 27 | 13,3 mill. kr | +3,0 % |
| [MARTINIQUE AS](https://www.norscout.com/no/company/956812429-martinique-as) | Stavanger | 29 | 16,3 mill. kr | +10,7 % |
| [TASTA PIZZA AS](https://www.norscout.com/no/company/976562909-tasta-pizza-as) | Stavanger | 27 | 10,5 mill. kr | +0,7 % |

## Bedriftslister

- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/oslo)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/bergen)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/trondheim)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/kristiansand)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/drammen)

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
