---
title: "LASHLASH AS (922533628): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "LASHLASH AS i Steinkjer hadde 50 000 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Beata Monika Barzyk. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/922533628-lashlash-as"
---

# LASHLASH AS

Skjønnhetspleie · Steinkjer

- Org.nr: 922 533 628
- Daglig leder: Beata Monika Barzyk (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 50 000 kr (−29,4 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −1 000 kr (Margin −2,0 %)
- Etablert: 2019

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −3,4 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 9,1 % i 2024
- Likviditet: 1,00 (tilfredsstillende). Ned fra 3,04 i 2024
- Soliditet: −2 460,0 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −225,4 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 43,9 % | −80,9 % | 9,1 % | −3,4 % |
| Driftsmargin | −25,5 % | 18,5 % | −13,3 % | 9,8 % | −2,0 % |
| Likviditetsgrad | 0,57 | 0,81 | 0,40 | 3,04 | 1,00 |
| Soliditet | −74,3 % | −23,4 % | −100,0 % | −225,4 % | −2 460,0 % |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 102 | 276 | 713 | 71 | 50 |
| Driftsresultat | −26 | 51 | −95 | 7 | −1 |
| Årsresultat | −45 | 50 | −76 | −14 | −1 |
| Driftsmargin | −25,5 % | 18,5 % | −13,3 % | 9,8 % | −2,0 % |
| Sum gjeld | 190 | 158 | 214 | 174 | 128 |
| Sum driftskostnader | - | - | - | 64 | - |
| Finansresultat | - | - | - | 0 | - |
| Resultat før skatt | −26 | 50 | −98 | 7 | −1 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 21 | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | 109 | 128 | 86 | 54 | 5 |
| Sum eiendeler | 109 | 128 | 107 | 54 | 5 |
| Egenkapital | −81 | −30 | −107 | −121 | −123 |
| Kortsiktig gjeld | 190 | 158 | 214 | 18 | 5 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 157 | 124 |

## Ledelse og styre

- Beata Monika Barzyk: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Kolåsvegen 83, 7718 Steinkjer
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.220 Skjønnhetspleie
- Etablert: 28.02.2019
- Tidligere navn: LA BEAUTE STEINKJER AS (2019 til 2020)
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.2019
- Størrelse: Nr. 791 av 832 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Hudpleievirksomhet som driver med hovedsak negler og vipper, i tillegg til import og salg av produkter i dette segmentet, og det som naturlig står i tilknytning til dette.

## Kunngjøringer

- 12.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000686034&sokeverdi=922533628&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [LILLE MY HUDPLEIE OG AROMATERAPI AS](https://www.norscout.com/no/company/979775164-lille-my-hudpleie-og-aromaterapi-as) | Steinkjer | - | 834 254 kr | −18,8 % |
| [KORYOL AS](https://www.norscout.com/no/company/935568692-koryol-as) | Steinkjer | - | 0 kr | - |
| [LERVIK KLINIKK AS](https://www.norscout.com/no/company/936738761-lervik-klinikk-as) | Steinkjer | - | - | - |
| [PETECA AS](https://www.norscout.com/no/company/937894341-peteca-as) | Steinkjer | - | - | - |
| [NYE CHRISS EIENDOM AS](https://www.norscout.com/no/company/953370832-nye-chriss-eiendom-as) | Steinkjer | - | 79 838 kr | - |
| [BUGGES BEAUTY AS](https://www.norscout.com/no/company/934308468-bugges-beauty-as) | Steinkjer | - | 0 kr | - |
| [FYRET SAUNA AS](https://www.norscout.com/no/company/933541282-fyret-sauna-as) | Steinkjer | - | 405 556 kr | - |
| [LØV STUDIO AS](https://www.norscout.com/no/company/835492362-lov-studio-as) | Steinkjer | - | 616 094 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 13.08.2026.
