---
title: "KJERRINGA ME' STRAUMEN AS (922572577): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "KJERRINGA ME' STRAUMEN AS i Inderøy hadde 1,37 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 11 ansatte. Daglig leder er Anne Kjersti Bakstad. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/922572577-kjerringa-me-straumen-as"
---

# KJERRINGA ME' STRAUMEN AS

Detaljhandel med brukte varer · Inderøy · Etablert 2019

- Org.nr: 922 572 577
- Daglig leder: Anne Kjersti Bakstad (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,37 mill. kr (+6,0 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 45 761 kr (Margin 3,3 %)
- Ansatte: 11 (Opp fra 7 i oktober 2025)

## Ansatte

- september 2025: 5
- oktober 2025: 7
- november 2025: 8
- august 2026: 11

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 21,1 % (meget god). Opp fra 4,1 % i 2024
- Likviditet: 1,44 (tilfredsstillende). Opp fra 1,33 i 2024
- Soliditet: 29,7 % (god). Opp fra 22,4 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −15,8 % | 7,8 % | 4,1 % | 21,1 % |
| Driftsmargin | 0,0 % | −3,7 % | 1,5 % | 0,6 % | 3,3 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −73,6 % | 17,1 % | −5,0 % | 72,4 % |
| Likviditetsgrad | 2,10 | 1,36 | 1,45 | 1,33 | 1,44 |
| Soliditet | 30,8 % | 20,5 % | 24,0 % | 22,4 % | 29,7 % |
| Gjeldsgrad | 2,3 | 3,9 | 3,2 | 3,5 | 2,4 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 803 | 857 | 940 | 1 297 | 1 375 |
| Driftsresultat | 0 | −32 | 14 | 8 | 46 |
| Årsresultat | −8 | −31 | 5 | −2 | 33 |
| Driftsmargin | 0,0 % | −3,7 % | 1,5 % | 0,6 % | 3,3 % |
| Sum gjeld | 153 | 147 | 137 | 144 | 175 |
| Sum driftskostnader | - | - | 926 | 1 290 | 1 329 |
| Finansresultat | - | - | −7 | −10 | −4 |
| Resultat før skatt | −11 | −39 | 7 | −2 | 42 |
| Anleggsmidler | 98 | 87 | 65 | 44 | 19 |
| Omløpsmidler | 124 | 99 | 115 | 141 | 231 |
| Sum eiendeler | 221 | 185 | 180 | 185 | 250 |
| Egenkapital | 68 | 38 | 43 | 41 | 74 |
| Kortsiktig gjeld | 59 | 73 | 79 | 106 | 160 |
| Langsiktig gjeld | 93 | 74 | 58 | 38 | - |

## Ledelse og styre

- Anne Kjersti Bakstad: Daglig leder og styremedlem
- Espen Jensen: Styrets leder
- Alice Wang: Styremedlem
- Ivar Wang: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Øvergata 18, 7670 Inderøy
- Postadresse: Øvre Vangsgrendvegen 110, 7670 Inderøy
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 47.790 Detaljhandel med brukte varer
- Etablert: 05.03.2019
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.05.2019
- Regnskapsfører: [KLEPP REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/980397599-klepp-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 103 av 264 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Bruktbutikk, salg av redesign og serveringsvirksomhet. Bedriften vil drive med salg av konsulenttjenester, aktiviteter og arrangement. Gjenbruk og redesign av møbler og interiør. Samt andre produkter og tjenester som naturlig faller sammen med dette. Bedriften vil også kunne drive med salg og kjøp av aksjer.

## Kunngjøringer

- 24.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000424649&sokeverdi=922572577&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [RØRA HANDEL AS](https://www.norscout.com/no/company/917753814-rora-handel-as) | Inderøy | 13 | 30,5 mill. kr | +7,0 % |
| [CAMPERIA AS](https://www.norscout.com/no/company/829241862-camperia-as) | Inderøy | 8 | 24,1 mill. kr | +34,6 % |
| [LINDAS DEKOR OG DESIGN AS](https://www.norscout.com/no/company/915612598-lindas-dekor-og-design-as) | Inderøy | 18 | 48,3 mill. kr | +27,6 % |
| [MALIKA AS](https://www.norscout.com/no/company/932743957-malika-as) | Inderøy | 6 | 1,43 mill. kr | +8,1 % |
| [JOHAN SÆTRAN AS](https://www.norscout.com/no/company/932207095-johan-saetran-as) | Inderøy | 22 | 58,2 mill. kr | +5,3 % |
| [BYLUND BIL AS](https://www.norscout.com/no/company/997972163-bylund-bil-as) | Inderøy | - | 8 mill. kr | −10,1 % |
| [INDERØY LANDHANDLERI AS](https://www.norscout.com/no/company/913039343-inderoy-landhandleri-as) | Inderøy | - | 4,53 mill. kr | +5,7 % |
| [RAVNØ AS](https://www.norscout.com/no/company/916809697-ravno-as) | Inderøy | - | 3,91 mill. kr | −3,7 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 12.08.2026.
