---
title: "DEG 18 DRIFT AS (922607273): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "DEG 18 DRIFT AS i Oslo hadde 14,4 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 14 ansatte. Daglig leder er Eirik Lillebø. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/922607273-deg-18-drift-as"
---

# DEG 18 DRIFT AS

Drift av restauranter · Oslo · Etablert 2019

- Org.nr: 922 607 273
- Nettsted: [coderestaurant.no](https://coderestaurant.no)
- Daglig leder: Eirik Lillebø (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 14,4 mill. kr (−11,4 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −1,1 mill. kr (Margin −7,6 %)
- Ansatte: 14

## Ansatte

- september 2025: 17
- oktober 2025: 16
- november 2025: 22
- desember 2025: 17
- januar 2026: 16
- februar 2026: 14
- mars 2026: 15
- juni 2026: 14

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −13,4 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 19,5 % i 2024
- Likviditet: 1,06 (tilfredsstillende). Ned fra 1,77 i 2024
- Soliditet: 38,0 % (god). Opp fra 37,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 14,8 % | −8,3 % | 19,5 % | −13,4 % |
| Driftsmargin | 7,4 % | 7,9 % | −4,9 % | 9,5 % | −7,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | −30,5 % | 48,7 % | −38,6 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,52 | 1,77 | 1,06 |
| Soliditet | 27,5 % | 34,8 % | 34,4 % | 37,7 % | 38,0 % |
| Gjeldsgrad | 2,6 | 1,9 | 1,9 | 1,7 | 1,6 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 8 700 | 15 474 | 13 502 | 16 301 | 14 442 |
| Driftsresultat | 643 | 1 218 | −658 | 1 549 | −1 105 |
| Årsresultat | 390 | 838 | −640 | 1 111 | −911 |
| Driftsmargin | 7,4 % | 7,9 % | −4,9 % | 9,5 % | −7,6 % |
| Sum gjeld | 5 720 | 5 636 | 4 518 | 5 738 | 4 178 |
| Sum driftskostnader | 8 057 | 14 256 | 14 159 | 14 752 | 15 547 |
| Finansresultat | −143 | −143 | −162 | −126 | −62 |
| Resultat før skatt | - | - | −819 | 1 423 | −1 167 |
| Anleggsmidler | 4 525 | 4 133 | 3 549 | 4 266 | 3 710 |
| Omløpsmidler | - | - | 3 335 | 4 949 | 3 035 |
| Sum eiendeler | 7 888 | 8 642 | 6 884 | 9 215 | 6 745 |
| Egenkapital | 2 167 | 3 006 | 2 366 | 3 477 | 2 566 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 2 198 | 2 789 | 2 858 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 2 319 | 2 949 | 1 321 |

## Ledelse og styre

- Eirik Lillebø: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Dronning Eufemias gate 18, 0191 Oslo
- Postadresse: Stangåsveien 39, 1415 Oppegård
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 56.110 Drift av restauranter
- Etablert: 28.02.2019
- Aksjekapital: 1 000 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.09.2019
- Revisor: [HLO REVISJON & RÅDGIVNING AS](https://www.norscout.com/no/company/989027654-hlo-revisjon-radgivning-as)
- Regnskapsfører: [PRECIRA AS](https://www.norscout.com/no/company/918775609-precira-as)
- Størrelse: Nr. 995 av 6 237 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Restaurantvirksomhet, samt hva hermed står i naturlig forbindelse.

## Siste endringer

- 24.10.2026: Revisor endret
- 06.05.2026: Regnskapsfører endret
- 09.01.2026: Ny postadresse

## Kunngjøringer

- 24.10.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000815628&sokeverdi=922607273&spraak=nb)
- 15.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000553176&sokeverdi=922607273&spraak=nb)
- 09.01.2026: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000007183&sokeverdi=922607273&spraak=nb)
- 09.01.2026: [Signatur](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000007184&sokeverdi=922607273&spraak=nb)
- 09.01.2026: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000007197&sokeverdi=922607273&spraak=nb)
- 09.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000562960&sokeverdi=922607273&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [ENTRECOTE MAT & VINHUS AS](https://www.norscout.com/no/company/928950190-entrecote-mat-vinhus-as) | Oslo | 14 | 15 mill. kr | +13,8 % |
| [TROYS GRUNERLØKKA AS](https://www.norscout.com/no/company/924766131-troys-grunerlokka-as) | Oslo | 14 | 13,6 mill. kr | −11,3 % |
| [BALKAN PIZZA & KEBABHOUSE AVDELING BISLETT AS](https://www.norscout.com/no/company/992640952-balkan-pizza-kebabhouse-avdeling-bislett-as) | Oslo | 14 | 15 mill. kr | −19,6 % |
| [FLAMME BURGER FROGNER AS](https://www.norscout.com/no/company/929957377-flamme-burger-frogner-as) | Oslo | 14 | 12,6 mill. kr | −13,6 % |
| [EIFFELTÅRNET AS](https://www.norscout.com/no/company/815013832-eiffeltarnet-as) | Oslo | 14 | 18,7 mill. kr | +8,8 % |
| [OSSLOH AS](https://www.norscout.com/no/company/934339584-ossloh-as) | Oslo | 14 | 12,2 mill. kr | - |
| [NOAHS ARK AS](https://www.norscout.com/no/company/981061586-noahs-ark-as) | Oslo | 14 | 19,1 mill. kr | +8,0 % |
| [FLAMME BURGER GRUNERLØKKA AS](https://www.norscout.com/no/company/926089773-flamme-burger-grunerlokka-as) | Oslo | 14 | 11,7 mill. kr | −11,2 % |

## Bedriftslister

- [Hotell- og restaurantbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/oslo)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/bergen)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/trondheim)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/kristiansand)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/drammen)

Kilde: Norscout. Oppdatert 16.07.2026.
