---
title: "STASLIN KJØTT AS (922608237): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "STASLIN KJØTT AS i Hamar hadde 9,24 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 19 ansatte. Daglig leder er Thomas André Skjølberg. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/922608237-staslin-kjott-as"
---

# STASLIN KJØTT AS

Bearbeiding og konservering av kjøtt unntatt fjørfekjøtt · Hamar · Etablert 2019

- Org.nr: 922 608 237
- Daglig leder: Thomas André Skjølberg (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 9,24 mill. kr (+18 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −170 000 kr (Margin −1,8 %)
- Ansatte: 19

## Ansatte

- november 2025: 22
- januar 2026: 24
- februar 2026: 16
- juni 2026: 23
- juli 2026: 19

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −18,5 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −34,6 % i 2024
- Likviditet: 0,75 (svak). Opp fra 0,42 i 2024
- Soliditet: −32,1 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −177,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −97,4 % | −245,2 % | −34,6 % | −18,5 % |
| Driftsmargin | −6,9 % | −9,4 % | −8,6 % | −1,7 % | −1,8 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 0,20 | 0,42 | 0,75 |
| Soliditet | −94,1 % | −203,5 % | −532,2 % | −177,7 % | −32,1 % |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 3 418 | 3 259 | 5 410 | 7 834 | 9 243 |
| Driftsresultat | −236 | −308 | −464 | −134 | −170 |
| Årsresultat | −247 | −193 | −511 | −144 | −179 |
| Driftsmargin | −6,9 % | −9,4 % | −8,6 % | −1,7 % | −1,8 % |
| Sum gjeld | 456 | 618 | 1 099 | 1 672 | 1 635 |
| Sum driftskostnader | 3 654 | 3 567 | - | 7 968 | - |
| Finansresultat | −11 | 84 | - | −9 | - |
| Resultat før skatt | - | - | −480 | −144 | −179 |
| Anleggsmidler | 0 | 31 | 0 | 0 | 17 |
| Omløpsmidler | - | - | 174 | 602 | 1 221 |
| Sum eiendeler | 235 | 204 | 174 | 602 | 1 238 |
| Egenkapital | −221 | −415 | −926 | −1 070 | −397 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 849 | 1 422 | 1 635 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 250 | 250 | - |

## Ledelse og styre

- Thomas André Skjølberg: Daglig leder og styremedlem
- Erik Olstad: Styrets leder
- Mats Bekkevold: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Torggata 13, 2317 Hamar
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 10.110 Bearbeiding og konservering av kjøtt unntatt fjørfekjøtt
- Etablert: 21.03.2019
- Aksjekapital: 63 120 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.11.2020
- Revisor: [HAMARREVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/993873756-hamarrevisjon-as)
- Regnskapsfører: [KRS ØKONOMI AS](https://www.norscout.com/no/company/917439362-krs-okonomi-as)
- Størrelse: Nr. 51 av 124 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Foredling, produksjon og salg av kjøtt og slaktevarer og det som er naturlig i denne sammenheng.

## Siste endringer

- 07.10.2026: Aksjekapital endret
- 07.10.2026: Kapitalforhøyelse registrert
- 30.06.2026: Aksjekapital endret

## Kunngjøringer

- 07.10.2026: [Vedtektsdato](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000788727&sokeverdi=922608237&spraak=nb)
- 07.10.2026: [Kapital](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000788728&sokeverdi=922608237&spraak=nb)
- 18.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000699340&sokeverdi=922608237&spraak=nb)
- 30.06.2026: [Vedtektsdato](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000451498&sokeverdi=922608237&spraak=nb)
- 30.09.2025: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000766222&sokeverdi=922608237&spraak=nb)
- 09.09.2025: [Manglende roller](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000734052&sokeverdi=922608237&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [MILJØFÔR NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/966967021-miljofor-norge-as) | Hamar | 23 | 64 mill. kr | −13 % |
| [KNUTSTAD & HOLEN AS](https://www.norscout.com/no/company/919784873-knutstad-holen-as) | Hamar | 17 | 20 mill. kr | −5,7 % |
| [BIOSIRK NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/921042434-biosirk-norge-as) | Hamar | 88 | 546 mill. kr | +1,2 % |
| [ARNE BØRRESEN AS](https://www.norscout.com/no/company/996514854-arne-borresen-as) | Hamar | 10 | 20,3 mill. kr | +2,0 % |
| [MJØSEN KAFFERØSTERI AS](https://www.norscout.com/no/company/921962193-mjosen-kafferosteri-as) | Hamar | 6 | 1,09 mill. kr | - |
| [RETROBAKERIET AS](https://www.norscout.com/no/company/933012905-retrobakeriet-as) | Hamar | 5 | 378 161 kr | - |
| [K K MILJØ & RESSURS AS](https://www.norscout.com/no/company/985336393-k-k-miljo-ressurs-as) | Hamar | - | 19,6 mill. kr | +102,7 % |
| [GODE BAKTUS AS](https://www.norscout.com/no/company/915348408-gode-baktus-as) | Hamar | - | 0 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 08.10.2026.
