---
title: "JESSHEIM STASJONSDRIFT AS (922627037): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "JESSHEIM STASJONSDRIFT AS i Ullensaker hadde 0 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Stig Muri. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/922627037-jessheim-stasjonsdrift-as"
---

# JESSHEIM STASJONSDRIFT AS

Detaljhandel med drivstoff til motorvogner · Ullensaker

- Org.nr: 922 627 037
- Telefon: 63 97 03 67
- E-post: s.muri@online.no
- Nettsted: [7-eleven.no](https://www.7-eleven.no)
- Daglig leder: Stig Muri (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 0 kr
- Driftsresultat 2025: −175 784 kr
- Etablert: 2019

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −165,0 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −7,2 % i 2024
- Likviditet: 0,32 (ikke tilfredsstillende)
- Soliditet: −53,2 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 100,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 76,2 % | −2,2 % | −7,2 % | −165,0 % |
| Driftsmargin | 8,6 % | 23,5 % | - | - | - |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 190,7 % | −2,8 % | −7,2 % | −393,4 % |
| Likviditetsgrad | 1,36 | 2,54 | - | - | 0,32 |
| Soliditet | 11,2 % | 63,1 % | 100,0 % | 100,0 % | −53,2 % |
| Gjeldsgrad | 7,9 | 0,6 | 0,0 | 0,0 | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 7 006 | 7 631 | 0 | - | 0 |
| Driftsresultat | 606 | 1 797 | −46 | −62 | −176 |
| Årsresultat | 467 | 1 399 | −44 | −62 | −175 |
| Driftsmargin | 8,6 % | 23,5 % | - | - | - |
| Sum gjeld | 1 902 | 957 | 0 | 0 | 123 |
| Sum driftskostnader | - | - | 46 | - | 176 |
| Finansresultat | - | - | 1 | - | 0 |
| Resultat før skatt | 599 | 1 792 | −45 | −62 | −175 |
| Anleggsmidler | 21 | 171 | 125 | 83 | 42 |
| Omløpsmidler | 2 120 | 2 425 | 1 470 | 49 | 39 |
| Sum eiendeler | 2 142 | 2 596 | 1 595 | 132 | 81 |
| Egenkapital | 240 | 1 639 | 1 595 | 132 | −43 |
| Kortsiktig gjeld | 1 554 | 956 | - | - | 123 |
| Langsiktig gjeld | 348 | 1 | 0 | 0 | 0 |

## Ledelse og styre

- Stig Muri: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: M Jul Halvorsens veg 4, 2053 Jessheim
- Postadresse: Rogstadvegen 6, 2022 Gjerdrum
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 47.300 Detaljhandel med drivstoff til motorvogner
- Etablert: 19.03.2019
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Formål: Bensinstasjon med tilhørende virksomhet som utleie av maskiner og utstyr, samt drive kioskhandel med bredt vareutvalg med hovedvekt på næring- og nytelsesmidler.

## Kunngjøringer

- 07.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000247564&sokeverdi=922627037&spraak=nb)
- 13.01.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000012646&sokeverdi=922627037&spraak=nb)
- 13.01.2026: [Revisjon av årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000012647&sokeverdi=922627037&spraak=nb)
- 20.12.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000892684&sokeverdi=922627037&spraak=nb)
- 15.11.2025: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000837231&sokeverdi=922627037&spraak=nb)
- 05.08.2025: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000675506&sokeverdi=922627037&spraak=nb)
- 05.08.2025: [Revisjon av årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000675507&sokeverdi=922627037&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [JESSHEIM AUTO SENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/997419952-jessheim-auto-senter-as) | Ullensaker | 10 | 10,9 mill. kr | +1,2 % |
| [SQL HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/928324869-sql-holding-as) | Ullensaker | - | 0 kr | - |
| [AQIL AS](https://www.norscout.com/no/company/930464481-aqil-as) | Ullensaker | 12 | 16,4 mill. kr | +14,6 % |
| [STASJONSDRIFT SINGH AS](https://www.norscout.com/no/company/924740205-stasjonsdrift-singh-as) | Ullensaker | 20 | 25,2 mill. kr | −19,3 % |
| [VANES HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/921360681-vanes-holding-as) | Ullensaker | - | 0 kr | - |
| [SPORT HOLDING IP AS](https://www.norscout.com/no/company/923560106-sport-holding-ip-as) | Ullensaker | - | 0 kr | - |
| [APAC HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/921109881-apac-holding-as) | Ullensaker | - | 0 kr | - |
| [SPORTSHOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/925656100-sportsholding-as) | Ullensaker | - | 0 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 04.10.2026.
