---
title: "INDUSTRIVEIEN 24 AS (922704244): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "INDUSTRIVEIEN 24 AS i Nittedal hadde 6,61 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/922704244-industriveien-24-as"
---

# INDUSTRIVEIEN 24 AS

Utleie av egen eller leid fast eiendom · Nittedal

Heleid av [P.R. HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/926989847-p-r-holding-as)

- Org.nr: 922 704 244
- Styreleder: Ole Jørgen Ruud

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 6,61 mill. kr (−1,8 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 1,47 mill. kr (Margin 22,3 %)
- Etablert: 2019

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 2,8 % (svak). Ned fra 4,6 % i 2024
- Likviditet: 10,26 (meget god). Opp fra 2,55 i 2024
- Soliditet: 11,7 % (tilfredsstillende). Opp fra 4,5 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 2,2 % | 1,6 % | 4,6 % | 2,8 % |
| Driftsmargin | 40,1 % | 18,1 % | 13,3 % | 35,5 % | 22,3 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | −133,5 % | 92,7 % | −23,6 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 0,05 | 2,55 | 10,26 |
| Soliditet | 3,4 % | 4,8 % | 2,1 % | 4,5 % | 11,7 % |
| Gjeldsgrad | 28,6 | 19,7 | 45,6 | 21,2 | 7,5 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 4 629 | 5 044 | 5 631 | 6 736 | 6 613 |
| Driftsresultat | 1 856 | 914 | 749 | 2 390 | 1 472 |
| Årsresultat | 514 | −581 | −1 642 | 1 251 | −783 |
| Driftsmargin | 40,1 % | 18,1 % | 13,3 % | 35,5 % | 22,3 % |
| Sum gjeld | 39 485 | 40 391 | 50 337 | 50 002 | 46 351 |
| Sum driftskostnader | 2 773 | 4 130 | - | 4 346 | 5 141 |
| Finansresultat | −1 197 | −1 658 | - | −786 | −2 475 |
| Resultat før skatt | - | - | −2 105 | 1 604 | −1 003 |
| Anleggsmidler | 38 964 | 40 573 | 50 303 | 49 806 | 47 375 |
| Omløpsmidler | - | - | 1 138 | 2 551 | 5 132 |
| Sum eiendeler | 40 867 | 42 440 | 51 441 | 52 356 | 52 508 |
| Egenkapital | 1 382 | 2 049 | 1 104 | 2 355 | 6 157 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 23 050 | 1 002 | 500 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 27 288 | 49 000 | - |

## Konsern

2 selskaper.

- [P.R. HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/926989847-p-r-holding-as) (Morselskap)
  - INDUSTRIVEIEN 24 AS (Denne bedriften)

## Ledelse og styre

- Ole Jørgen Ruud: Styrets leder
- Per-Henrik Ruud: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Industriveien 16, 1481 Hagan
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom
- Etablert: 12.04.2019
- Aksjekapital: 1 000 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.05.2019
- Revisor: [REVISJONSSELSKAPET VARDER AS](https://www.norscout.com/no/company/983535712-revisjonsselskapet-varder-as)
- Regnskapsfører: [VVS FINANS AS](https://www.norscout.com/no/company/950836792-vvs-finans-as)
- Størrelse: Nr. 6 377 av 46 427 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Eie, drift og utleie av næringseiendom, samt beslektet virksomhet.

## Kunngjøringer

- 11.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000532351&sokeverdi=922704244&spraak=nb)

## Offentlig støtte

- 19.12.2022: Tilskudd fra ENOVA SF, 3,35 mill. kr

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [ACANTI EIENDOM AS](https://www.norscout.com/no/company/913762355-acanti-eiendom-as) | Nittedal | - | 6,83 mill. kr | −7,7 % |
| [H & E EIENDOM AS](https://www.norscout.com/no/company/988350826-h-e-eiendom-as) | Nittedal | - | 5,77 mill. kr | +4,2 % |
| [STORGATA 3 GJØVIK AS](https://www.norscout.com/no/company/989342037-storgata-3-gjovik-as) | Nittedal | - | 7,97 mill. kr | −0,7 % |
| [FRIDMARK NÆRING AS](https://www.norscout.com/no/company/920546838-fridmark-naering-as) | Nittedal | - | 5,68 mill. kr | −0,9 % |
| [GVN 13 AS](https://www.norscout.com/no/company/925879533-gvn-13-as) | Nittedal | - | 8,14 mill. kr | −3,0 % |
| [BLÅSWIXVEGEN 1 AS](https://www.norscout.com/no/company/991422633-blaswixvegen-1-as) | Nittedal | - | 5,43 mill. kr | +2,4 % |
| [VINGER BOLIG AS](https://www.norscout.com/no/company/925347582-vinger-bolig-as) | Nittedal | - | 9,83 mill. kr | +271 % |
| [SIKKER EIENDOM AS](https://www.norscout.com/no/company/989840193-sikker-eiendom-as) | Nittedal | - | 5,17 mill. kr | - |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/oslo)
- [Eiendomsselskaper i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/bergen)
- [Eiendomsselskaper i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/trondheim)
- [Eiendomsselskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/stavanger)
- [Eiendomsselskaper i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/kristiansand)
- [Eiendomsselskaper i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/baerum)

Kilde: Norscout. Oppdatert 12.07.2026.
