---
title: "T & M ROGALAND AS (922713588): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "T & M ROGALAND AS i Stavanger hadde 944 386 kr i driftsinntekter i 2025 og 6 ansatte. Daglig leder er Zahra Samadi. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/922713588-t-m-rogaland-as"
---

# T & M ROGALAND AS

Maler- og glassarbeid · Stavanger · Etablert 2019

- Org.nr: 922 713 588
- Daglig leder: Zahra Samadi (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 944 386 kr (+75,2 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 18 271 kr (Margin 1,9 %)
- Ansatte: 6

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 5,4 % (svak). Ned fra 152,2 % i 2024
- Likviditet: 0,67 (svak). Ned fra 0,80 i 2024
- Soliditet: 51,6 % (meget god). Ned fra 68,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −10,1 % | 207,6 % | 152,2 % | 5,4 % |
| Driftsmargin | 223,5 % | - | - | 43,8 % | 1,9 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | - | 240,2 % | 9,1 % |
| Likviditetsgrad | 2,41 | 0,31 | 0,64 | 0,80 | 0,67 |
| Soliditet | 64,2 % | −152,2 % | 18,2 % | 68,7 % | 51,6 % |
| Gjeldsgrad | 0,6 | - | 4,5 | 0,5 | 0,9 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 68 | 0 | 0 | 539 | 944 |
| Driftsresultat | 152 | −5 | 82 | 236 | 18 |
| Årsresultat | 132 | 13 | 76 | 184 | 14 |
| Driftsmargin | 223,5 % | - | - | 43,8 % | 1,9 % |
| Sum gjeld | 19 | 116 | 26 | 87 | 192 |
| Sum driftskostnader | - | - | - | 303 | 926 |
| Finansresultat | - | - | - | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | 152 | −5 | 82 | 236 | 18 |
| Anleggsmidler | 12 | 11 | 17 | 210 | 270 |
| Omløpsmidler | 41 | 35 | 16 | 67 | 126 |
| Sum eiendeler | 53 | 46 | 33 | 277 | 396 |
| Egenkapital | 34 | −70 | 6 | 190 | 204 |
| Kortsiktig gjeld | 17 | 114 | 25 | 84 | 189 |
| Langsiktig gjeld | 3 | 2 | 1 | 3 | - |

## Ledelse og styre

- Zahra Samadi: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Øvre Jærgate 24A, 4014 Stavanger
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 43.340 Maler- og glassarbeid
- Etablert: 03.04.2019
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.05.2019
- Regnskapsfører: [STAVANGER REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/818521162-stavanger-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 1 059 av 1 369 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Malerarbeid både innvendig og utvendig av nye og gamle bygg , samt alle former for investeringer, herunder aksjer, eiendommer, løsøre, etc. og alt hva som hermed står i forbindelse, herunder deltakelse i andre selskap med samme eller lignende formål.

## Siste endringer

- 14.09.2026: Antall ansatte endret til 6

## Kunngjøringer

- 14.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000546573&sokeverdi=922713588&spraak=nb)
- 19.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000601511&sokeverdi=922713588&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [FARGER I HARMONI AS](https://www.norscout.com/no/company/917575401-farger-i-harmoni-as) | Stavanger | 6 | 4,84 mill. kr | +6,4 % |
| [MNS KOMPLETT AS](https://www.norscout.com/no/company/937058977-mns-komplett-as) | Stavanger | 5 | - | - |
| [ULTIMAL AS](https://www.norscout.com/no/company/922155755-ultimal-as) | Stavanger | 6 | 11,2 mill. kr | +8,7 % |
| [AK MALERSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/923477977-ak-malerservice-as) | Stavanger | - | 5,3 mill. kr | +42 % |
| [FINNS GLASS AS](https://www.norscout.com/no/company/919980672-finns-glass-as) | Stavanger | 7 | 10,1 mill. kr | −4,5 % |
| [JSL HÅNDTVERK AS](https://www.norscout.com/no/company/931354124-jsl-handtverk-as) | Stavanger | - | 4,71 mill. kr | +16,3 % |
| [PERFECT AS](https://www.norscout.com/no/company/891331002-perfect-as) | Stavanger | 8 | 6,11 mill. kr | −3,4 % |
| [ØST REHAB AS](https://www.norscout.com/no/company/930937932-ost-rehab-as) | Stavanger | - | 4,63 mill. kr | +32 % |

## Bedriftslister

- [Byggfirmaer i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/stavanger)
- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Byggfirmaer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/bergen)
- [Byggfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/trondheim)
- [Byggfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/baerum)
- [Byggfirmaer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/drammen)

Kilde: Norscout. Oppdatert 15.09.2026.
