---
title: "HOVSVEIEN FUS BARNEHAGE AS (922811237): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "HOVSVEIEN FUS BARNEHAGE AS i Halden hadde 19,2 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 24 ansatte. Daglig leder er Jan Magnus Rekdahl. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/922811237-hovsveien-fus-barnehage-as"
---

# HOVSVEIEN FUS BARNEHAGE AS

Førskoleundervisning og drift av barnehager · Halden · Etablert 2018

Heleid av [SFR BARNEHAGER AS](https://www.norscout.com/no/company/938641862-sfr-barnehager-as)

- Org.nr: 922 811 237
- Nettsted: [fus.no](https://fus.no)
- Daglig leder: Jan Magnus Rekdahl

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 19,2 mill. kr (+8,3 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 248 637 kr (Margin 1,3 %)
- Ansatte: 24 (Ned fra 26 i desember 2025)

## Ansatte

- september 2025: 26
- oktober 2025: 25
- desember 2025: 26
- mars 2026: 25
- april 2026: 24
- mai 2026: 23
- juli 2026: 21
- september 2026: 23
- oktober 2026: 24

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 13,4 % (god). Opp fra −12,6 % i 2024
- Likviditet: 1,14 (tilfredsstillende). Opp fra 0,99 i 2024
- Soliditet: 13,5 % (tilfredsstillende). Opp fra 2,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 5,3 % | 32,8 % | −12,6 % | 13,4 % |
| Driftsmargin | 1,3 % | 1,5 % | 5,8 % | −3,6 % | 1,3 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 149,8 % | 364,2 % | −167,8 % | 164,0 % |
| Likviditetsgrad | - | 1,22 | 1,12 | 0,99 | 1,14 |
| Soliditet | 2,5 % | 6,4 % | 11,2 % | 2,9 % | 13,5 % |
| Gjeldsgrad | 38,7 | 14,6 | 7,9 | 33,5 | 6,4 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 14 255 | 15 381 | 17 182 | 17 714 | 19 193 |
| Driftsresultat | 180 | 225 | 994 | −643 | 249 |
| Årsresultat | 151 | 260 | 905 | −341 | 319 |
| Driftsmargin | 1,3 % | 1,5 % | 5,8 % | −3,6 % | 1,3 % |
| Sum gjeld | 9 209 | 3 002 | 3 422 | 3 012 | 2 613 |
| Sum driftskostnader | 14 075 | - | 16 187 | 18 357 | 18 944 |
| Finansresultat | 14 | - | 166 | 206 | 161 |
| Resultat før skatt | - | 333 | 1 160 | −437 | 410 |
| Anleggsmidler | 89 | 99 | 35 | 131 | 41 |
| Omløpsmidler | - | 3 110 | 3 818 | 2 971 | 2 981 |
| Sum eiendeler | 9 447 | 3 209 | 3 853 | 3 102 | 3 022 |
| Egenkapital | 238 | 206 | 431 | 90 | 409 |
| Kortsiktig gjeld | - | 2 554 | 3 422 | 3 012 | 2 613 |
| Langsiktig gjeld | - | 448 | 0 | 0 | 0 |

## Konsern

211 selskaper.

- [SFR HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/913139747-sfr-holding-as) (Morselskap)
  - [SFR BARNEHAGER AS](https://www.norscout.com/no/company/938641862-sfr-barnehager-as)
    - HOVSVEIEN FUS BARNEHAGE AS (Denne bedriften)

## Ledelse og styre

- Jan Magnus Rekdahl: Daglig leder
- Magnus Blikshavn: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Hovsveien 78, 1769 Halden
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 85.100 Førskoleundervisning og drift av barnehager
- Etablert: 17.12.2018
- Aksjekapital: 200 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Revisor: [CEDRA NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/935416779-cedra-norge-as)
- Regnskapsfører: [TB ØKONOMI AS](https://www.norscout.com/no/company/988368156-tb-okonomi-as)
- Størrelse: Nr. 420 av 1 628 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Å drive barnehage.

## Kunngjøringer

- 23.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000593441&sokeverdi=922811237&spraak=nb)
- 24.10.2025: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000801894&sokeverdi=922811237&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [SKOGKANTEN DYR & NATURBARNEHAGE AS](https://www.norscout.com/no/company/992766093-skogkanten-dyr-naturbarnehage-as) | Halden | 33 | 14,7 mill. kr | +10,8 % |
| [PREG BARNEHAGER HALDEN AS](https://www.norscout.com/no/company/930391689-preg-barnehager-halden-as) | Halden | 24 | 12,2 mill. kr | +16,6 % |
| [HØVLERIET BARNEHAGE AS](https://www.norscout.com/no/company/998262674-hovleriet-barnehage-as) | Halden | 53 | 25,3 mill. kr | +4,0 % |
| [ASAK KULTURBARNEHAGE AS](https://www.norscout.com/no/company/930688517-asak-kulturbarnehage-as) | Halden | 21 | 12,1 mill. kr | +23 % |
| [ALFHEIM BARNEHAGE AS](https://www.norscout.com/no/company/879126142-alfheim-barnehage-as) | Halden | 17 | 10,9 mill. kr | +17,6 % |
| [BOLLERØD FUS BARNEHAGE AS](https://www.norscout.com/no/company/922043043-bollerod-fus-barnehage-as) | Halden | 16 | 12,8 mill. kr | +7,8 % |
| [TROLLTANGEN NATURBARNEHAGE AS](https://www.norscout.com/no/company/930688533-trolltangen-naturbarnehage-as) | Halden | 15 | 9,54 mill. kr | +21,8 % |
| [NORDBY GÅRDSBARNEHAGE AS](https://www.norscout.com/no/company/988416932-nordby-gardsbarnehage-as) | Halden | 11 | 6,02 mill. kr | −0,2 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
