---
title: "PIZZAIOLI AS (922844577): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "PIZZAIOLI AS i Stavanger hadde 16,5 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 17 ansatte. Daglig leder er Ine Charleen Monsen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/922844577-pizzaioli-as"
---

# PIZZAIOLI AS

Drift av restauranter · Stavanger · Etablert 2019

- Org.nr: 922 844 577
- Daglig leder: Ine Charleen Monsen (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 16,5 mill. kr (+36,4 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 488 255 kr (Margin 3,0 %)
- Ansatte: 17

## Ansatte

- oktober 2025: 15
- november 2025: 17
- januar 2026: 15
- februar 2026: 16
- mars 2026: 17
- april 2026: 15
- mai 2026: 17
- juni 2026: 19
- juli 2026: 17

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 9,3 % (tilfredsstillende). Ned fra 21,5 % i 2024
- Likviditet: 1,37 (tilfredsstillende). Opp fra 1,23 i 2024
- Soliditet: 48,2 % (meget god). Opp fra 46,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | 15,4 % | 21,5 % | 9,3 % |
| Driftsmargin | 13,7 % | 0,6 % | 4,7 % | 6,9 % | 3,0 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 24,3 % | 40,5 % | 19,3 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 2,24 | 1,23 | 1,37 |
| Soliditet | 54,6 % | 68,6 % | 59,8 % | 46,9 % | 48,2 % |
| Gjeldsgrad | 0,8 | 0,5 | 0,7 | 1,1 | 1,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 7 734 | 7 683 | 7 874 | 12 110 | 16 516 |
| Driftsresultat | 1 057 | 48 | 372 | 836 | 488 |
| Årsresultat | 824 | 37 | 292 | 633 | 377 |
| Driftsmargin | 13,7 % | 0,6 % | 4,7 % | 6,9 % | 3,0 % |
| Sum gjeld | 1 126 | 637 | 1 134 | 2 623 | 2 891 |
| Sum driftskostnader | 6 677 | 7 634 | 7 502 | 11 274 | 16 027 |
| Finansresultat | - | 0 | 2 | −24 | −4 |
| Resultat før skatt | - | - | 374 | 812 | 484 |
| Anleggsmidler | 362 | 416 | 290 | 1 738 | 1 657 |
| Omløpsmidler | - | - | 2 529 | 3 203 | 3 930 |
| Sum eiendeler | 2 481 | 2 030 | 2 819 | 4 941 | 5 586 |
| Egenkapital | 1 355 | 1 393 | 1 685 | 2 318 | 2 695 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 1 128 | 2 597 | 2 877 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 6 | 26 | - |

## Ledelse og styre

- Ine Charleen Monsen: Daglig leder og styremedlem
- Emanuele Di Pofi: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Pedersgata 7, 4013 Stavanger
- Postadresse: c/o Emanuele Di Pofi, Børeholen 24A, 4085 Hundvåg
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 56.110 Drift av restauranter
- Etablert: 06.05.2019
- Aksjekapital: 50 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.09.2019
- Revisor: [KALLESTEN REVISJON OG REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/951499072-kallesten-revisjon-og-regnskap-as)
- Regnskapsfører: [ROTT REGNSKAP OG RÅDGIVNING AS](https://www.norscout.com/no/company/984313667-rott-regnskap-og-radgivning-as)
- Størrelse: Nr. 805 av 6 237 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Salg av mat og varer.

## Kunngjøringer

- 11.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000256282&sokeverdi=922844577&spraak=nb)
- 18.11.2025: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000840605&sokeverdi=922844577&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [WILL.I.JUICE STAVANGER AS](https://www.norscout.com/no/company/933406377-will-i-juice-stavanger-as) | Stavanger | 18 | 5,13 mill. kr | +73,1 % |
| [RESTAURANT MEXICO AS](https://www.norscout.com/no/company/922405409-restaurant-mexico-as) | Stavanger | 17 | 8,28 mill. kr | +1,5 % |
| [THAI ISAN RESTAURANT & TAKE AWAY AS](https://www.norscout.com/no/company/914168244-thai-isan-restaurant-take-away-as) | Stavanger | 18 | 5,18 mill. kr | +17,4 % |
| [MONELLA PIZZERIA & PIZZOLERIA AS](https://www.norscout.com/no/company/833244302-monella-pizzeria-pizzoleria-as) | Stavanger | 17 | 8,04 mill. kr | +220,8 % |
| [ORANSJERIET AS](https://www.norscout.com/no/company/932763613-oransjeriet-as) | Stavanger | 18 | 7,69 mill. kr | +251,5 % |
| [SPISOH AS](https://www.norscout.com/no/company/927270285-spisoh-as) | Stavanger | 17 | 4,9 mill. kr | +12,9 % |
| [JORDBÆRPIKENE MADLA AS](https://www.norscout.com/no/company/920641679-jordbaerpikene-madla-as) | Stavanger | 18 | 8,07 mill. kr | +2,5 % |
| [FRÆND AS](https://www.norscout.com/no/company/833435612-fraend-as) | Stavanger | 17 | 4,84 mill. kr | +290,3 % |

## Bedriftslister

- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/oslo)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/bergen)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/trondheim)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/kristiansand)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/drammen)

Kilde: Norscout. Oppdatert 16.07.2026.
