---
title: "BRANNVERN INNLANDET AS (922853487): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "BRANNVERN INNLANDET AS i Øyer hadde 6,14 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 5 ansatte. Daglig leder er Hans Marius Norvik. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/922853487-brannvern-innlandet-as"
---

# BRANNVERN INNLANDET AS

Annen teknisk konsulentvirksomhet · Øyer · Etablert 2019

- Org.nr: 922 853 487
- Nettsted: [brannverninnlandet.no](https://brannverninnlandet.no/)
- Daglig leder: Hans Marius Norvik (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 6,14 mill. kr (+18,8 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 280 637 kr (Margin 4,6 %)
- Ansatte: 5

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 13,2 % (god)
- Likviditet: 1,76 (god). Ned fra 2,18 i 2024
- Soliditet: 29,3 % (god). Opp fra 27,8 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | - | - | 13,2 % |
| Driftsmargin | 1,6 % | 3,3 % | 2,7 % | 6,1 % | 4,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 23,0 % | 61,4 % | 38,7 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 2,12 | 2,18 | 1,76 |
| Soliditet | 17,5 % | 17,3 % | 21,1 % | 27,8 % | 29,3 % |
| Gjeldsgrad | 4,7 | 4,8 | 3,7 | 2,6 | 2,4 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 3 220 | 4 258 | 4 227 | 5 173 | 6 145 |
| Driftsresultat | 52 | 139 | 116 | 314 | 281 |
| Årsresultat | 69 | 88 | 29 | 193 | 158 |
| Driftsmargin | 1,6 % | 3,3 % | 2,7 % | 6,1 % | 4,6 % |
| Sum gjeld | 1 028 | 1 461 | 1 254 | 1 374 | 1 660 |
| Sum driftskostnader | 3 168 | 4 119 | - | 4 859 | 5 864 |
| Finansresultat | 2 | −26 | - | −49 | −45 |
| Resultat før skatt | - | - | 74 | 265 | 235 |
| Anleggsmidler | 465 | 612 | 445 | 249 | 349 |
| Omløpsmidler | - | - | 1 145 | 1 654 | 1 997 |
| Sum eiendeler | 1 247 | 1 767 | 1 590 | 1 903 | 2 347 |
| Egenkapital | 219 | 306 | 336 | 529 | 687 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 540 | 757 | 1 134 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 714 | 617 | 526 |

## Ledelse og styre

- Hans Marius Norvik: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Sør-Trettenvegen 102, 2635 Tretten
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 71.129 Annen teknisk konsulentvirksomhet
- Etablert: 10.05.2019
- Aksjekapital: 60 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.05.2019
- Størrelse: Nr. 1 112 av 5 674 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Brannvern, kontroll, vedlikehold, dokumentasjon, rådgiving.

## Kunngjøringer

- 01.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000468371&sokeverdi=922853487&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [RUNDMYRSVEGEN137 AS](https://www.norscout.com/no/company/912278131-rundmyrsvegen137-as) | Øyer | - | 0 kr | - |
| [BRANN OG LÅS AS](https://www.norscout.com/no/company/927985470-brann-og-las-as) | Ringerike | 5 | 6,3 mill. kr | −6,6 % |
| [MAGTRACK AS](https://www.norscout.com/no/company/933337553-magtrack-as) | Asker | 5 | 6,13 mill. kr | - |
| [INNOGENZ AS](https://www.norscout.com/no/company/932324164-innogenz-as) | Stord | 5 | 6,36 mill. kr | +82,9 % |
| [KVANTE RÅDGIVNING AS](https://www.norscout.com/no/company/933697991-kvante-radgivning-as) | Oslo | 5 | 6,11 mill. kr | +230,3 % |
| [A SUBSEA AS](https://www.norscout.com/no/company/931632965-a-subsea-as) | Klepp | 5 | 6,65 mill. kr | −54,3 % |
| [SMART PRODUCTION AS](https://www.norscout.com/no/company/935138337-smart-production-as) | Bergen | 5 | 6,11 mill. kr | - |
| [LARS MYHRE ØSTFOLD AS](https://www.norscout.com/no/company/954878090-lars-myhre-ostfold-as) | Sarpsborg | 5 | 6,67 mill. kr | −3,9 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 04.10.2026.
