---
title: "NARVIK RØR AS (922918198): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "NARVIK RØR AS i Narvik hadde 9,7 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Eirik Gulbrandsen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/922918198-narvik-ror-as"
---

# NARVIK RØR AS

Rørleggerarbeid · Narvik

- Org.nr: 922 918 198
- Nettsted: [narvikroras.no](https://narvikroras.no)
- Daglig leder: Eirik Gulbrandsen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 9,7 mill. kr (−10,1 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −305 000 kr (Margin −3,1 %)
- Etablert: 2019

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −3,4 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 25,2 % i 2024
- Likviditet: 3,27 (meget god). Ned fra 3,31 i 2024
- Soliditet: 62,5 % (meget god). Opp fra 61,8 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 16,6 % | 25,4 % | 25,2 % | −3,4 % |
| Driftsmargin | 14,0 % | 11,5 % | 14,7 % | 18,1 % | −3,1 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 34,9 % | 37,2 % | −7,3 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 3,04 | 3,31 | 3,27 |
| Soliditet | 67,9 % | 75,7 % | 69,9 % | 61,8 % | 62,5 % |
| Gjeldsgrad | 0,5 | 0,3 | 0,4 | 0,6 | 0,6 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 7 120 | 6 970 | 9 690 | 10 793 | 9 704 |
| Driftsresultat | 998 | 802 | 1 423 | 1 953 | −305 |
| Årsresultat | 770 | 628 | 1 108 | 1 352 | −458 |
| Driftsmargin | 14 % | 11,5 % | 14,7 % | 18,1 % | −3,1 % |
| Sum gjeld | 1 536 | 1 205 | 1 888 | 3 547 | 3 172 |
| Sum driftskostnader | 6 121 | 6 168 | - | 8 840 | - |
| Finansresultat | −11 | 3 | - | −71 | - |
| Resultat før skatt | - | - | 1 421 | 1 882 | −402 |
| Anleggsmidler | 253 | 285 | 530 | 1 442 | 1 076 |
| Omløpsmidler | - | - | 5 744 | 7 842 | 7 376 |
| Sum eiendeler | 4 786 | 4 962 | 6 273 | 9 283 | 8 451 |
| Egenkapital | 3 250 | 3 756 | 4 385 | 5 737 | 5 279 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 1 888 | 2 370 | 2 257 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 1 177 | 915 |

## Ledelse og styre

- Eirik Gulbrandsen: Daglig leder
- Tor Anders Gulbrandsen: Styrets leder
- Sindre Hanssen: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Moveien 27, 8520 Ankenes
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 43.221 Rørleggerarbeid
- Etablert: 07.05.2019
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.05.2019
- Revisor: [HÅLOGALAND REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/934147014-halogaland-revisjon-as)
- Regnskapsfører: [ACCOUNT GROUP AS](https://www.norscout.com/no/company/926732072-account-group-as)
- Størrelse: Nr. 785 av 2 656 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Rørleggervirksomhet, entreprenørvirksomhet og handel, samt virksomhet som står i forbindelse med dette.

## Siste endringer

- 06.05.2026: Ny forretningsadresse
- 14.04.2026: Næringskode endret

## Kunngjøringer

- 04.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000657860&sokeverdi=922918198&spraak=nb)
- 06.05.2026: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000241011&sokeverdi=922918198&spraak=nb)
- 15.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000587017&sokeverdi=922918198&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [VVS HUSET BALLANGEN AS](https://www.norscout.com/no/company/993820024-vvs-huset-ballangen-as) | Narvik | 6 | 9,08 mill. kr | +34 % |
| [LTP HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/967733938-ltp-holding-as) | Narvik | - | 5,64 mill. kr | −7,1 % |
| [VARME & BAD NARVIK AS](https://www.norscout.com/no/company/886031742-varme-bad-narvik-as) | Narvik | 8 | 14,4 mill. kr | −4,5 % |
| [BERGESEN RØR AS](https://www.norscout.com/no/company/926535366-bergesen-ror-as) | Narvik | - | 4,9 mill. kr | +24,5 % |
| [HANESETH VVS NARVIK AS](https://www.norscout.com/no/company/925904635-haneseth-vvs-narvik-as) | Narvik | 9 | 20,5 mill. kr | −9,1 % |
| [FYR & FLAMME AS](https://www.norscout.com/no/company/992825928-fyr-flamme-as) | Narvik | - | 4,55 mill. kr | +20,1 % |
| [RØRLEGGERFIRMA VVS-PROFFEN AS](https://www.norscout.com/no/company/981580915-rorleggerfirma-vvs-proffen-as) | Narvik | 12 | 15,9 mill. kr | −6,1 % |
| [FRIVÅG AS](https://www.norscout.com/no/company/920732690-frivag-as) | Narvik | - | 2,19 mill. kr | - |

## Bedriftslister

- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Byggfirmaer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/bergen)
- [Byggfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/trondheim)
- [Byggfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/baerum)
- [Byggfirmaer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/drammen)
- [Byggfirmaer i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/kristiansand)

Kilde: Norscout. Oppdatert 05.08.2026.
