---
title: "CIEL BEAUTY AS (922919941): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "CIEL BEAUTY AS i Surnadal hadde 331 000 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Sara Nicole Andersen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/922919941-ciel-beauty-as"
---

# CIEL BEAUTY AS

Detaljhandel med kosmetikk og toalettartikler · Surnadal

- Org.nr: 922 919 941
- Daglig leder: Sara Nicole Andersen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 331 000 kr (−84,3 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −601 000 kr (Margin −181,6 %)
- Etablert: 2019

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −76,0 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −54,8 % i 2024
- Likviditet: 79,50 (meget god). Opp fra 2,16 i 2024
- Soliditet: −443,7 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −66,1 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | −8,2 % | −54,8 % | −76,0 % |
| Driftsmargin | - | −13,5 % | −4,2 % | −38,0 % | −181,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | −1 257,1 % | - | - |
| Likviditetsgrad | - | - | 4,52 | 2,16 | 79,50 |
| Soliditet | 100,0 % | −2,4 % | 2,4 % | −66,1 % | −443,7 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | - | 40,8 | - | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 0 | 1 476 | 2 564 | 2 108 | 331 |
| Driftsresultat | −7 | −199 | −108 | −802 | −601 |
| Årsresultat | −6 | −156 | −87 | −866 | −608 |
| Driftsmargin | - | −13,5 % | −4,2 % | −38 % | −181,6 % |
| Sum gjeld | 0 | 971 | 1 630 | 2 074 | 1 756 |
| Sum driftskostnader | 7 | 1 675 | - | 2 910 | - |
| Finansresultat | - | 0 | - | −1 | - |
| Resultat før skatt | - | - | −108 | −803 | −608 |
| Anleggsmidler | 114 | 54 | 111 | 191 | 164 |
| Omløpsmidler | - | - | 1 559 | 1 057 | 159 |
| Sum eiendeler | 121 | 949 | 1 670 | 1 249 | 323 |
| Egenkapital | 121 | −23 | 40 | −825 | −1 433 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 345 | 490 | 2 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 1 284 | 1 584 | 1 754 |

## Ledelse og styre

- Sara Nicole Andersen: Daglig leder og styrets leder
- Lars Ove Løseth: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Øravegen 4, 6650 Surnadal
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 47.750 Detaljhandel med kosmetikk og toalettartikler
- Etablert: 16.04.2019
- Tidligere navn: BALIZA HOLDING AS (2019 til 2022)
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Størrelse: Nr. 320 av 422 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drive butikker og alt som følger av dette.

## Siste endringer

- 06.10.2026: Revisor endret

## Kunngjøringer

- 06.10.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000779951&sokeverdi=922919941&spraak=nb)
- 06.10.2026: [Revisjon av årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000779952&sokeverdi=922919941&spraak=nb)
- 13.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000689731&sokeverdi=922919941&spraak=nb)
- 10.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000569574&sokeverdi=922919941&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [SURNADAL BÅTFORENING DRIVSTOFF AS](https://www.norscout.com/no/company/925836222-surnadal-batforening-drivstoff-as) | Surnadal | - | 484 882 kr | - |
| [STABUKK AS](https://www.norscout.com/no/company/920447783-stabukk-as) | Surnadal | - | 125 443 kr | - |
| [VINDØLA AUTOSENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/997947398-vindola-autosenter-as) | Surnadal | - | 719 992 kr | - |
| [ISK AS](https://www.norscout.com/no/company/928438198-isk-as) | Surnadal | - | 0 kr | - |
| [KÅRVATN FJELLUTSTYR AS](https://www.norscout.com/no/company/921223099-karvatn-fjellutstyr-as) | Surnadal | - | 726 784 kr | - |
| [TH-HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/933552918-th-holding-as) | Surnadal | - | 0 kr | - |
| [STANGVIK DRIVSTOFF AS](https://www.norscout.com/no/company/818836732-stangvik-drivstoff-as) | Surnadal | - | 1,53 mill. kr | +5,7 % |
| [GRAVVOLD BUTIKKDRIFT AS](https://www.norscout.com/no/company/938494622-gravvold-butikkdrift-as) | Surnadal | - | - | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.10.2026.
