---
title: "INÉDIT K2 AS (922942498): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "INÉDIT K2 AS i Trondheim hadde 8,93 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 17 ansatte. Daglig leder er Erlend Rogstad. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/922942498-inedit-k2-as"
---

# INÉDIT K2 AS

Kantinedrift og annen cateringvirksomhet · Trondheim · Etablert 2019

- Org.nr: 922 942 498
- Daglig leder: Erlend Rogstad (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 8,93 mill. kr (+5,6 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 1,3 mill. kr (Margin 14,6 %)
- Ansatte: 17 (Opp fra 16 i november 2025)

## Ansatte

- september 2025: 16
- oktober 2025: 17
- november 2025: 16
- januar 2026: 17
- mars 2026: 18
- juli 2026: 15
- august 2026: 16
- oktober 2026: 17

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 31,6 % (meget god). Opp fra 31,5 % i 2024
- Likviditet: 2,61 (meget god). Opp fra 1,42 i 2024
- Soliditet: 69,3 % (meget god). Opp fra 50,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 24,1 % | 61,5 % | 31,5 % | 31,6 % |
| Driftsmargin | 40,4 % | 6,9 % | 19,0 % | 13,9 % | 14,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 143,4 % | 62,0 % | 52,6 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,64 | 1,42 | 2,61 |
| Soliditet | 25,9 % | 27,2 % | 51,2 % | 50,0 % | 69,3 % |
| Gjeldsgrad | 2,9 | 2,7 | 1,0 | 1,0 | 0,4 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 5 305 | 6 749 | 8 463 | 8 457 | 8 930 |
| Driftsresultat | 2 145 | 469 | 1 611 | 1 175 | 1 304 |
| Årsresultat | 1 672 | 365 | 1 288 | 911 | 1 019 |
| Driftsmargin | 40,4 % | 6,9 % | 19 % | 13,9 % | 14,6 % |
| Sum gjeld | 1 557 | 1 358 | 1 712 | 1 975 | 1 325 |
| Sum driftskostnader | 3 161 | 6 281 | 6 852 | 7 282 | 7 626 |
| Finansresultat | 0 | 8 | 41 | −5 | 2 |
| Resultat før skatt | - | - | 1 652 | 1 170 | 1 306 |
| Anleggsmidler | 253 | 315 | 755 | 1 182 | 922 |
| Omløpsmidler | - | - | 2 752 | 2 769 | 3 389 |
| Sum eiendeler | 2 102 | 1 866 | 3 508 | 3 951 | 4 311 |
| Egenkapital | 545 | 507 | 1 796 | 1 976 | 2 986 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 1 683 | 1 946 | 1 296 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 29 | 29 | - |

## Ledelse og styre

- Erlend Rogstad: Daglig leder og styrets leder
- Morten Svendsen: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: c/o Inédit K1 AS, Vestre Rosten 69, 7072 Heimdal
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 56.220 Kantinedrift og annen cateringvirksomhet
- Etablert: 28.03.2019
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.05.2019
- Revisor: [NORDENFJELDSKE REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/921321252-nordenfjeldske-revisjon-as)
- Regnskapsfører: [CREAR REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/993863017-crear-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 31 av 116 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Kantinedrift, catering, import og handel med varer, konsulent- og kursvirksomhet, samt virksomhet som har naturlig sammenheng med dette.

## Kunngjøringer

- 14.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000546593&sokeverdi=922942498&spraak=nb)
- 28.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000635709&sokeverdi=922942498&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [VEKST KANTINE & CATERING AS](https://www.norscout.com/no/company/933861406-vekst-kantine-catering-as) | Trondheim | 15 | 10,7 mill. kr | - |
| [NOR FACILITY AVD. TRØNDELAG AS](https://www.norscout.com/no/company/932741679-nor-facility-avd-trondelag-as) | Trondheim | 14 | 7,01 mill. kr | +348,4 % |
| [INÉDIT K1 AS](https://www.norscout.com/no/company/916192150-inedit-k1-as) | Trondheim | 13 | 5,84 mill. kr | −9,1 % |
| [KONTRAST KANTINE AS](https://www.norscout.com/no/company/920165974-kontrast-kantine-as) | Trondheim | 11 | 9,77 mill. kr | −24,9 % |
| [MELHUS CATERING AS](https://www.norscout.com/no/company/928558223-melhus-catering-as) | Trondheim | 9 | 6,05 mill. kr | +12,6 % |
| [PAPPAS KJØKKEN AS](https://www.norscout.com/no/company/930811629-pappas-kjokken-as) | Trondheim | 5 | 1,64 mill. kr | −6,3 % |
| [TOPPEN CATERING AS](https://www.norscout.com/no/company/997117670-toppen-catering-as) | Trondheim | - | 2,3 mill. kr | +14,5 % |
| [GARD CATERING AS](https://www.norscout.com/no/company/989819488-gard-catering-as) | Trondheim | - | 1,89 mill. kr | +3,6 % |

## Bedriftslister

- [Hotell- og restaurantbedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/trondheim)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/oslo)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/bergen)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/kristiansand)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/drammen)

Kilde: Norscout. Oppdatert 14.10.2026.
