---
title: "SEZAR AS (922968926): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "SEZAR AS i Stavanger hadde 6,93 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 23 ansatte. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/922968926-sezar-as"
---

# SEZAR AS

Frisering og barbering · Stavanger · Etablert 2019

- Org.nr: 922 968 926
- Styreleder: Majid Bozan

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 6,93 mill. kr (+22,8 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −750 983 kr (Margin −10,8 %)
- Ansatte: 23 (Opp fra 19 i november 2025)

## Ansatte

- september 2025: 17
- oktober 2025: 18
- november 2025: 19
- desember 2025: 21
- januar 2026: 22
- februar 2026: 24
- mars 2026: 26
- mai 2026: 22
- juli 2026: 18
- august 2026: 22
- september 2026: 23

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −26,0 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 107,8 % i 2024
- Likviditet: 0,88 (svak). Ned fra 1,46 i 2024
- Soliditet: 12,4 % (tilfredsstillende). Ned fra 31,6 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | - | 107,8 % | −26,0 % |
| Driftsmargin | - | −35,3 % | −1,5 % | 31,5 % | −10,8 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | - | 573,9 % | −130,0 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 0,66 | 1,46 | 0,88 |
| Soliditet | - | −260,7 % | −51,9 % | 31,6 % | 12,4 % |
| Gjeldsgrad | - | - | - | 2,2 | 7,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 0 | 768 | 1 560 | 5 643 | 6 930 |
| Driftsresultat | 0 | −272 | −24 | 1 776 | −751 |
| Årsresultat | 0 | −273 | −28 | 1 446 | −505 |
| Driftsmargin | - | −35,3 % | −1,5 % | 31,5 % | −10,8 % |
| Sum gjeld | 0 | 337 | 796 | 1 906 | 2 501 |
| Sum driftskostnader | 0 | 1 040 | 1 584 | 3 867 | 7 681 |
| Finansresultat | 0 | −2 | −4 | −34 | −50 |
| Resultat før skatt | - | - | −28 | 1 742 | −801 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 | 0 | 657 |
| Omløpsmidler | - | - | 524 | 2 785 | 2 198 |
| Sum eiendeler | 0 | 93 | 524 | 2 785 | 2 855 |
| Egenkapital | 0 | −243 | −272 | 879 | 354 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 796 | 1 906 | 2 501 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Majid Bozan: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Madlakrossen 7, 4042 Hafrsfjord
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.210 Frisering og barbering
- Etablert: 01.05.2019
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.09.2019
- Størrelse: Nr. 211 av 2 780 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Personlig pleie og materialhandel.

## Siste endringer

- 08.02.2026: Kontaktperson endret
- 04.11.2025: Ny forretningsadresse

## Kunngjøringer

- 01.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000327199&sokeverdi=922968926&spraak=nb)
- 28.04.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000216689&sokeverdi=922968926&spraak=nb)
- 04.11.2025: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000819137&sokeverdi=922968926&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [FAB LOUNGE AS](https://www.norscout.com/no/company/917070733-fab-lounge-as) | Stavanger | 26 | 26,5 mill. kr | +1,1 % |
| [STUDIO ALF AVD STAVANGER AS](https://www.norscout.com/no/company/967671320-studio-alf-avd-stavanger-as) | Stavanger | 20 | 13,1 mill. kr | +12,1 % |
| [SEZAR GROUP AS](https://www.norscout.com/no/company/937893736-sezar-group-as) | Stavanger | 16 | - | - |
| [VENKE'S HÅRDESIGN AS](https://www.norscout.com/no/company/994314890-venke-s-hardesign-as) | Stavanger | 14 | 13,5 mill. kr | −1,9 % |
| [ELVIS FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/997800427-elvis-frisor-as) | Stavanger | 12 | 7,33 mill. kr | −1,1 % |
| [HAIR & THERE FRISØR AS](https://www.norscout.com/no/company/976078934-hair-there-frisor-as) | Stavanger | 11 | 8,57 mill. kr | +8,0 % |
| [HAIRFORCE AS](https://www.norscout.com/no/company/820288912-hairforce-as) | Stavanger | 10 | 5,03 mill. kr | −11 % |
| [BAROKK STAVANGER AS](https://www.norscout.com/no/company/992469161-barokk-stavanger-as) | Stavanger | 8 | 8,25 mill. kr | −12 % |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/stavanger)
- [Helsebedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/stavanger)
- [Byggfirmaer i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/stavanger)
- [IT-selskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/stavanger)
- [Transportbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/stavanger)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/stavanger)

Kilde: Norscout. Oppdatert 15.09.2026.
