---
title: "MUI AS (922982295): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "MUI AS i Rælingen er registrert i Enhetsregisteret. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/922982295-mui-as"
---

# MUI AS

Uoppgitt · Rælingen

- Org.nr: 922 982 295
- Styreleder: Erik Lund

## Nøkkeltall

- Driftsresultat 2025: −2 279 kr
- Etablert: 2019

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 5,5 % (svak). Ned fra 8,4 % i 2024
- Likviditet: 231,70 (meget god). Opp fra 18,29 i 2024
- Soliditet: 99,6 % (meget god). Opp fra 94,5 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 60,3 % | −6,0 % | 8,4 % | 5,5 % |
| Driftsmargin | 82,7 % | 70,8 % | - | 72,2 % | - |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 78,8 % | −7,3 % | 8,6 % | 5,7 % |
| Likviditetsgrad | 3,17 | 3,36 | - | 18,29 | 231,70 |
| Soliditet | 77,5 % | 76,0 % | 100,0 % | 94,5 % | 99,6 % |
| Gjeldsgrad | 0,3 | 0,3 | 0,0 | 0,1 | 0,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 162 | 325 | 0 | 29 | - |
| Driftsresultat | 134 | 230 | −35 | 21 | −2 |
| Årsresultat | 105 | 180 | −27 | 31 | 21 |
| Driftsmargin | 82,7 % | 70,8 % | - | 72,2 % | - |
| Sum gjeld | 59 | 121 | 0 | 22 | 2 |
| Sum driftskostnader | - | - | - | 8 | 2 |
| Finansresultat | - | - | - | 11 | 25 |
| Resultat før skatt | 134 | 231 | −27 | 32 | 23 |
| Anleggsmidler | 78 | 97 | 89 | 0 | - |
| Omløpsmidler | 184 | 407 | 267 | 409 | 410 |
| Sum eiendeler | 262 | 504 | 356 | 409 | 410 |
| Egenkapital | 203 | 383 | 356 | 387 | 408 |
| Kortsiktig gjeld | 58 | 121 | 0 | 22 | 2 |
| Langsiktig gjeld | 1 | 0 | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Erik Lund: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Henrik Sørensens veg 20B, 1466 Strømmen
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 31.05.2019
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [ECIT SERVICES AS](https://www.norscout.com/no/company/993800139-ecit-services-as)
- Størrelse: Nr. 4 967 av 6 324 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Investering i aksjer og andre selskaper. Utleie, kjøp og salg av fast eiendom.

## Kunngjøringer

- 16.03.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000116832&sokeverdi=922982295&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [VIKEN-VARME AS](https://www.norscout.com/no/company/827661422-viken-varme-as) | Rælingen | - | 470 426 kr | - |
| [FUTURE INVEST HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/933799433-future-invest-holding-as) | Rælingen | - | 20 000 kr | - |
| [FWARD HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/921632517-fward-holding-as) | Rælingen | - | 502 300 kr | - |
| [SNE HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/927654636-sne-holding-as) | Rælingen | - | 36 kr | - |
| [SVEUM INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/990574073-sveum-invest-as) | Rælingen | - | 529 685 kr | - |
| [STANBE AS](https://www.norscout.com/no/company/931967592-stanbe-as) | Rælingen | - | 22 kr | - |
| [HOFSETH HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/921166982-hofseth-holding-as) | Rælingen | - | 1,5 mill. kr | +23,8 % |
| [TRACERTEKNOLOGI HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/811816922-tracerteknologi-holding-as) | Rælingen | - | 0 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 04.10.2026.
