---
title: "FORCES DC AS (923034714): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "FORCES DC AS i Oslo hadde 182 mill. kr i driftsinntekter i 2024 og 21 ansatte. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/923034714-forces-dc-as"
---

# FORCES DC AS

**Årsregnskap for 2025 ikke registrert**

Oppføring av bygninger · Oslo · Etablert 2019

- Org.nr: 923 034 714
- Nettsted: [forces.no](https://forces.no)
- Styreleder: Kamil Majkowski

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2024: 182 mill. kr (+282,1 % fra 2023)
- Driftsresultat 2024: 5,32 mill. kr (Margin 2,9 %)
- Ansatte: 21 (Ned fra 39 i oktober 2025)

## Ansatte

- september 2025: 38
- oktober 2025: 39
- desember 2025: 37
- januar 2026: 34
- februar 2026: 33
- mai 2026: 20
- juni 2026: 19
- juli 2026: 18
- september 2026: 21

## Nøkkeltall 2024

- Lønnsomhet: 33,7 % (meget god). Opp fra 11,3 % i 2023
- Likviditet: 0,71 (svak). Ned fra 1,24 i 2023
- Soliditet: 31,9 % (god). Opp fra 4,3 % i 2023

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 49,1 % | 11,3 % | 33,7 % |
| Driftsmargin | 0,0 % | 2,2 % | 2,8 % | 2,9 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 147,3 % | 68,2 % | 183,0 % |
| Likviditetsgrad | 1,14 | 1,54 | 1,24 | 0,71 |
| Soliditet | 18,7 % | 40,5 % | 4,3 % | 31,9 % |
| Gjeldsgrad | 4,3 | 1,5 | 22,1 | 2,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 17 423 | 27 422 | 47 765 | 182 493 |
| Driftsresultat | −1 | 592 | 1 344 | 5 317 |
| Årsresultat | 141 | 2 007 | 709 | 4 208 |
| Driftsmargin | 0,0 % | 2,2 % | 2,8 % | 2,9 % |
| Sum gjeld | 3 469 | 4 117 | 16 875 | 10 772 |
| Sum driftskostnader | - | - | 46 420 | - |
| Finansresultat | - | - | −126 | - |
| Resultat før skatt | 207 | 2 654 | 1 218 | 5 311 |
| Anleggsmidler | 1 361 | 1 654 | 2 515 | 8 843 |
| Omløpsmidler | 2 906 | 5 269 | 15 124 | 6 970 |
| Sum eiendeler | 4 268 | 6 923 | 17 639 | 15 813 |
| Egenkapital | 798 | 2 806 | 764 | 5 041 |
| Kortsiktig gjeld | 2 544 | 3 419 | 12 246 | 9 855 |
| Langsiktig gjeld | 925 | 698 | 4 630 | 917 |

## Ledelse og styre

- Kamil Majkowski: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Standardveien 1, 0581 Oslo
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 41.000 Oppføring av bygninger
- Etablert: 10.04.2019
- Tidligere navn: PRO-MALER ENTREPRENØR AS (2019 til 2024)
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.07.2019
- Revisor: [NORDIC REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/933146766-nordic-revisjon-as)
- Regnskapsfører: [MTA GROUP AS](https://www.norscout.com/no/company/919017805-mta-group-as)
- Størrelse: Nr. 185 av 9 251 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Rehabilitering av bygg, tilbygg, nybygg, maling. Investering i andre selskaper, fast eiendom og verdipapirer. Lederskap, HR, rådgivning.

## Siste endringer

- 17.10.2026: Revisor endret
- 20.01.2026: Ny forretningsadresse
- 20.01.2026: Formål endret

## Kunngjøringer

- 17.10.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000804742&sokeverdi=923034714&spraak=nb)
- 20.01.2026: [Vedtektsfestet formål](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000023043&sokeverdi=923034714&spraak=nb)
- 20.01.2026: [Vedtektsdato](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000023042&sokeverdi=923034714&spraak=nb)
- 20.01.2026: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000023041&sokeverdi=923034714&spraak=nb)
- 19.01.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000021175&sokeverdi=923034714&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [FMCO BYGG AS](https://www.norscout.com/no/company/934118057-fmco-bygg-as) | Oslo | 22 | 4,5 mill. kr | - |
| [J&V SNEKKERE AS](https://www.norscout.com/no/company/935880483-j-v-snekkere-as) | Oslo | 21 | 51,9 mill. kr | - |
| [KPM BYGG AS](https://www.norscout.com/no/company/993811548-kpm-bygg-as) | Oslo | 22 | 15,3 mill. kr | −29,5 % |
| [BRØDRENE HAMMERSTAD AS](https://www.norscout.com/no/company/974343320-brodrene-hammerstad-as) | Oslo | 21 | 45,1 mill. kr | −11,9 % |
| [REAL PRO AS](https://www.norscout.com/no/company/827224812-real-pro-as) | Oslo | 22 | 41,2 mill. kr | +29,9 % |
| [NORDTJENESTER GRUPPEN AS](https://www.norscout.com/no/company/997141504-nordtjenester-gruppen-as) | Oslo | 21 | 27,1 mill. kr | +21,4 % |
| [HÅNDVERKSTEKNIKK AS](https://www.norscout.com/no/company/971227877-handverksteknikk-as) | Oslo | 22 | 54,8 mill. kr | +7,3 % |
| [PM BYGG SERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/915029868-pm-bygg-service-as) | Oslo | 21 | 23,3 mill. kr | +2,1 % |

## Bedriftslister

- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Byggfirmaer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/bergen)
- [Byggfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/trondheim)
- [Byggfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/baerum)
- [Byggfirmaer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/drammen)
- [Byggfirmaer i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/kristiansand)

Kilde: Norscout. Oppdatert 24.09.2026.
