---
title: "TANNKLINIKKEN NANSETGATA AS (923039015): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "TANNKLINIKKEN NANSETGATA AS i Larvik hadde 7,69 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 5 ansatte. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/923039015-tannklinikken-nansetgata-as"
---

# TANNKLINIKKEN NANSETGATA AS

Tannlegetjenester · Larvik · Etablert 2019

- Org.nr: 923 039 015
- Styreleder: Cato Nordahl

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 7,69 mill. kr (+0,3 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 1,28 mill. kr (Margin 16,6 %)
- Ansatte: 5

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 19,6 % (meget god). Ned fra 23,0 % i 2024
- Likviditet: 5,73 (meget god). Opp fra 4,70 i 2024
- Soliditet: 86,2 % (meget god). Opp fra 74,2 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | - | 23,0 % | 19,6 % |
| Driftsmargin | 18,3 % | 9,5 % | 20,9 % | 18,0 % | 16,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | - | 31,3 % | 23,9 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 3,06 | 4,70 | 5,73 |
| Soliditet | - | - | 68,7 % | 74,2 % | 86,2 % |
| Gjeldsgrad | - | - | 0,5 | 0,3 | 0,2 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 6 898 | 6 433 | 7 716 | 7 664 | 7 690 |
| Driftsresultat | 1 263 | 612 | 1 613 | 1 376 | 1 278 |
| Årsresultat | 974 | 533 | 1 276 | 1 053 | 963 |
| Driftsmargin | 18,3 % | 9,5 % | 20,9 % | 18 % | 16,6 % |
| Sum gjeld | - | - | 1 712 | 1 676 | 921 |
| Sum driftskostnader | 5 635 | 5 821 | 6 102 | 6 289 | 6 411 |
| Finansresultat | 1 | −1 | −17 | −33 | −14 |
| Resultat før skatt | - | - | 1 596 | 1 343 | 1 265 |
| Anleggsmidler | - | - | 2 376 | 1 894 | 1 416 |
| Omløpsmidler | - | - | 3 094 | 4 593 | 5 279 |
| Sum eiendeler | - | - | 5 470 | 6 488 | 6 695 |
| Egenkapital | - | - | 3 758 | 4 811 | 5 774 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 1 012 | 976 | 921 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 700 | 700 | - |

## Ledelse og styre

- Cato Nordahl: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Nansetgata 13, 3256 Larvik
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 86.230 Tannlegetjenester
- Etablert: 17.06.2019
- Aksjekapital: 100 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Revisor: [HENKA REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/914954010-henka-revisjon-as)
- Regnskapsfører: [AIDER AS](https://www.norscout.com/no/company/922633452-aider-as)
- Størrelse: Nr. 392 av 1 769 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Tannlegevirksomhet og det som naturlig faller inn under dette.

## Siste endringer

- 08.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 19.10.2026: [Fusjonsbeslutning](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000807193&sokeverdi=923039015&spraak=nb)
- 29.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000446975&sokeverdi=923039015&spraak=nb)
- 07.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000546921&sokeverdi=923039015&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [SENTRUM TANNKLINIKK AS](https://www.norscout.com/no/company/983073182-sentrum-tannklinikk-as) | Larvik | 6 | 10,4 mill. kr | −8,5 % |
| [LARVIK TANNHELSE AS](https://www.norscout.com/no/company/880435612-larvik-tannhelse-as) | Larvik | 5 | 6,36 mill. kr | −4,7 % |
| [LARVIK TANN & KJEVEKLINIKK AS](https://www.norscout.com/no/company/988676691-larvik-tann-kjeveklinikk-as) | Larvik | 10 | 14,3 mill. kr | +7,0 % |
| [TANNLEGE NIKOLOV AS](https://www.norscout.com/no/company/926406027-tannlege-nikolov-as) | Larvik | 5 | 6,14 mill. kr | +1,7 % |
| [TANNLEGENE RUSTAD AS](https://www.norscout.com/no/company/928323358-tannlegene-rustad-as) | Larvik | - | 8,26 mill. kr | +6,0 % |
| [BRYNJAR HERLAND AS](https://www.norscout.com/no/company/979915187-brynjar-herland-as) | Larvik | - | 7,23 mill. kr | +8,1 % |
| [PYRAMIDEN TANNLEGEKONTOR AS](https://www.norscout.com/no/company/891314302-pyramiden-tannlegekontor-as) | Larvik | - | 6,04 mill. kr | +15,2 % |
| [TANNLEGE STAVERN AS](https://www.norscout.com/no/company/925262072-tannlege-stavern-as) | Larvik | - | 5,88 mill. kr | −1,9 % |

## Bedriftslister

- [Helsebedrifter i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/oslo)
- [Helsebedrifter i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/bergen)
- [Helsebedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/trondheim)
- [Helsebedrifter i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/baerum)
- [Helsebedrifter i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/stavanger)
- [Helsebedrifter i Asker](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/asker)

Kilde: Norscout. Oppdatert 30.06.2026.
