---
title: "TYSVÆR REGNSKAP AS (923098097): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "TYSVÆR REGNSKAP AS i Tysvær hadde 11,7 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 8 ansatte. Daglig leder er May Elin Larssen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/923098097-tysvaer-regnskap-as"
---

# TYSVÆR REGNSKAP AS

Regnskapsføring og bokføring · Tysvær · Etablert 2019

- Org.nr: 923 098 097
- Telefon: 412 03 783
- E-post: mayelin@tysverregnskap.no
- Daglig leder: May Elin Larssen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 11,7 mill. kr (+14,8 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 2,49 mill. kr (Margin 21,2 %)
- Ansatte: 8

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 48,2 % (meget god). Opp fra 33,6 % i 2024
- Likviditet: 2,02 (meget god). Ned fra 2,84 i 2024
- Soliditet: 53,1 % (meget god). Ned fra 66,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 39,1 % | 36,4 % | 33,6 % | 48,2 % |
| Driftsmargin | 16,7 % | 17,5 % | 17,0 % | 16,6 % | 21,2 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 95,0 % | 79,7 % | 57,7 % | 79,5 % |
| Likviditetsgrad | 1,48 | 1,62 | 1,84 | 2,84 | 2,02 |
| Soliditet | 39,6 % | 42,5 % | 48,2 % | 66,9 % | 53,1 % |
| Gjeldsgrad | 1,5 | 1,4 | 1,1 | 0,5 | 0,9 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 8 488 | 8 683 | 9 292 | 10 214 | 11 729 |
| Driftsresultat | 1 418 | 1 515 | 1 578 | 1 693 | 2 487 |
| Årsresultat | 1 106 | 1 182 | 1 308 | 1 444 | 1 992 |
| Driftsmargin | 16,7 % | 17,5 % | 17 % | 16,6 % | 21,2 % |
| Sum gjeld | 2 176 | 2 442 | 2 591 | 1 910 | 2 247 |
| Sum driftskostnader | - | - | 7 713 | 8 520 | 9 242 |
| Finansresultat | - | - | 103 | 116 | 61 |
| Resultat før skatt | 1 414 | 1 535 | 1 682 | 1 809 | 2 547 |
| Anleggsmidler | 377 | 303 | 235 | 334 | 259 |
| Omløpsmidler | 3 223 | 3 946 | 4 769 | 5 433 | 4 537 |
| Sum eiendeler | 3 600 | 4 248 | 5 004 | 5 768 | 4 796 |
| Egenkapital | 1 424 | 1 806 | 2 413 | 3 857 | 2 549 |
| Kortsiktig gjeld | 2 176 | 2 442 | 2 591 | 1 910 | 2 247 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- May Elin Larssen: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Frakkagjerdvegen 124, 5563 Førresfjorden
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 69.202 Regnskapsføring og bokføring
- Etablert: 14.06.2019
- Aksjekapital: 56 250 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.2020
- Revisor: [CEDRA NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/935416779-cedra-norge-as)
- Størrelse: Nr. 357 av 2 373 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Regnskapsførsel, samt det som naturlig står i forbindelse med dette.

## Siste endringer

- 13.08.2026: Daglig leder endret
- 13.08.2026: Styret endret
- 15.10.2025: Antall ansatte endret til 8

## Kunngjøringer

- 06.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000242835&sokeverdi=923098097&spraak=nb)
- 23.09.2025: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000755635&sokeverdi=923098097&spraak=nb)
- 23.09.2025: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000755652&sokeverdi=923098097&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [5-PLUSS AS](https://www.norscout.com/no/company/925151564-5-pluss-as) | Tysvær | 23 | 27 mill. kr | +28 % |
| [ME2 REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/992841168-me2-regnskap-as) | Tysvær | - | 2,78 mill. kr | −1,1 % |
| [HÅBRO HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/922859531-habro-holding-as) | Tysvær | - | 0 kr | - |
| [GL SKIPSREGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/982249023-gl-skipsregnskap-as) | Karmøy | 8 | 11,8 mill. kr | +1,0 % |
| [AMANDA REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/916569742-amanda-regnskap-as) | Haugesund | 8 | 11,7 mill. kr | −7,5 % |
| [KOMPLETT REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/933565831-komplett-regnskap-as) | Haugesund | 8 | 11,9 mill. kr | +16,6 % |
| [IVAN ULSUND REDERI AS](https://www.norscout.com/no/company/998156890-ivan-ulsund-rederi-as) | Nærøysund | 8 | 11,5 mill. kr | +23,1 % |
| [AMIRA REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/934599977-amira-regnskap-as) | Lillestrøm | 8 | 12,2 mill. kr | - |

## Bedriftslister

- [Regnskapsbyråer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/regnskapsbyraer/oslo)
- [Regnskapsbyråer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/regnskapsbyraer/bergen)
- [Regnskapsbyråer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/regnskapsbyraer/baerum)
- [Regnskapsbyråer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/regnskapsbyraer/trondheim)
- [Regnskapsbyråer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/regnskapsbyraer/drammen)
- [Regnskapsbyråer i Asker](https://www.norscout.com/no/l/regnskapsbyraer/asker)

Kilde: Norscout. Oppdatert 17.09.2026.
