---
title: "ENTRANCEMENT AS (923163948): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "ENTRANCEMENT AS i Ullensaker hadde 6,96 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/923163948-entrancement-as"
---

# ENTRANCEMENT AS

Uoppgitt · Ullensaker

- Org.nr: 923 163 948
- Styreleder: Christian Larsen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 6,96 mill. kr (+9,5 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 2,69 mill. kr (Margin 38,6 %)
- Etablert: 2019

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 36,1 % (meget god). Ned fra 53,7 % i 2024
- Likviditet: 7,73 (meget god). Ned fra 8,54 i 2024
- Soliditet: 89,9 % (meget god). Opp fra 89,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −0,7 % | 139,6 % | 53,7 % | 36,1 % |
| Driftsmargin | - | - | 37,9 % | 43,5 % | 38,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 153,5 % | 59,9 % | 23,3 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 7,42 | 8,54 | 7,73 |
| Soliditet | 99,9 % | 99,9 % | 87,7 % | 89,0 % | 89,9 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | 0,0 | 0,1 | 0,1 | 0,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | - | 4 111 | 6 358 | 6 965 |
| Driftsresultat | −15 | −15 | 1 559 | 2 768 | 2 691 |
| Årsresultat | −15 | −15 | 5 719 | 4 093 | 1 921 |
| Driftsmargin | - | - | 37,9 % | 43,5 % | 38,6 % |
| Sum gjeld | 3 | 3 | 819 | 1 227 | 1 340 |
| Sum driftskostnader | 15 | 15 | 2 551 | 3 591 | 4 274 |
| Finansresultat | 0 | 0 | 4 547 | 1 968 | −149 |
| Resultat før skatt | - | - | 6 106 | 4 735 | 2 541 |
| Anleggsmidler | 2 093 | 2 087 | 616 | 706 | 2 853 |
| Omløpsmidler | - | - | 6 061 | 10 471 | 10 359 |
| Sum eiendeler | 2 116 | 2 100 | 6 677 | 11 177 | 13 212 |
| Egenkapital | 2 113 | 2 097 | 5 858 | 9 951 | 11 872 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 817 | 1 227 | 1 340 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 1 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Christian Larsen: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Tunvegen 17, 2060 Gardermoen
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 09.07.2019
- Aksjekapital: 200 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 03.01.2023
- Regnskapsfører: [GARDERMOEN ØKONOMI AS](https://www.norscout.com/no/company/919383755-gardermoen-okonomi-as)
- Størrelse: Nr. 229 av 6 324 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Investere i andre selskaper.

## Siste endringer

- 08.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 30.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000630625&sokeverdi=923163948&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [ODD SUND AS](https://www.norscout.com/no/company/991941150-odd-sund-as) | Ullensaker | - | 4,11 mill. kr | +26 % |
| [HERTHEA AS](https://www.norscout.com/no/company/989228358-herthea-as) | Ullensaker | - | 3,43 mill. kr | - |
| [CAXIA AS](https://www.norscout.com/no/company/927959046-caxia-as) | Ullensaker | - | 1,95 mill. kr | +53,5 % |
| [BREIA HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/933556255-breia-holding-as) | Ullensaker | - | 1,77 mill. kr | - |
| [NORDRE FON HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/928294587-nordre-fon-holding-as) | Ullensaker | - | 1,67 mill. kr | +60,8 % |
| [ULLENSAKER ELEKTRISKE AS](https://www.norscout.com/no/company/932112140-ullensaker-elektriske-as) | Ullensaker | - | 1,6 mill. kr | −8,1 % |
| [SOLEM TRADING AS](https://www.norscout.com/no/company/989223208-solem-trading-as) | Ullensaker | - | 1,41 mill. kr | −36,6 % |
| [EPSILON AS](https://www.norscout.com/no/company/981357922-epsilon-as) | Ullensaker | - | 1,37 mill. kr | −29,9 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 12.08.2026.
