---
title: "ENDA KALDERE HOLDING AS (923215441): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "ENDA KALDERE HOLDING AS i Lørenskog hadde 0 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/923215441-enda-kaldere-holding-as"
---

# ENDA KALDERE HOLDING AS

Uoppgitt · Lørenskog

- Org.nr: 923 215 441
- Styreleder: Einar Hugo Karlsen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 0 kr
- Driftsresultat 2025: −3 269 kr
- Etablert: 2019

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 26,9 % (meget god). Opp fra 21,3 % i 2024
- Soliditet: 88,2 % (meget god). Opp fra 84,4 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 21,3 % | 26,9 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 27,0 % | 31,1 % |
| Likviditetsgrad | 151,72 | 6,29 | - |
| Soliditet | 73,1 % | 84,4 % | 88,2 % |
| Gjeldsgrad | 0,4 | 0,2 | 0,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 0 | 0 | 0 |
| Driftsresultat | 0 | −3 | −3 |
| Årsresultat | 234 | 146 | 228 |
| Sum gjeld | 173 | 114 | 113 |
| Sum driftskostnader | 0 | 3 | 3 |
| Finansresultat | 230 | 150 | 231 |
| Resultat før skatt | 230 | 147 | 228 |
| Anleggsmidler | 414 | 725 | 725 |
| Omløpsmidler | 230 | 6 | 234 |
| Sum eiendeler | 645 | 732 | 959 |
| Egenkapital | 471 | 617 | 846 |
| Kortsiktig gjeld | 2 | 1 | 0 |
| Langsiktig gjeld | 172 | 113 | - |

## Ledelse og styre

- Einar Hugo Karlsen: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Midtveien 1, 1464 Fjellhamar
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 31.07.2019
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Formål: Eie aksjer og forvalte avkastningene.

## Kunngjøringer

- 30.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000319279&sokeverdi=923215441&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [CHRAMBJØRN AS](https://www.norscout.com/no/company/922749981-chrambjorn-as) | Lørenskog | - | 0 kr | - |
| [MER HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/923396020-mer-holding-as) | Lørenskog | - | 0 kr | - |
| [EXTREMUM AS](https://www.norscout.com/no/company/922707162-extremum-as) | Lørenskog | - | 0 kr | - |
| [GRYFA AS](https://www.norscout.com/no/company/923481788-gryfa-as) | Lørenskog | - | 0 kr | - |
| [EFAN HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/922303606-efan-holding-as) | Lørenskog | - | 0 kr | - |
| [TODU HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/923577459-todu-holding-as) | Lørenskog | - | 0 kr | - |
| [CMM KAPITAL AS](https://www.norscout.com/no/company/922232407-cmm-kapital-as) | Lørenskog | - | 0 kr | - |
| [RAPP HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/923706607-rapp-holding-as) | Lørenskog | - | 0 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 31.05.2026.
