---
title: "MOLOVEGEN 12 STEINKJER AS (923449620): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "MOLOVEGEN 12 STEINKJER AS i Steinkjer hadde 1,58 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/923449620-molovegen-12-steinkjer-as"
---

# MOLOVEGEN 12 STEINKJER AS

Reparasjon og vedlikehold av motorvogner · Steinkjer

- Org.nr: 923 449 620
- Telefon: 957 66 268
- Styreleder: Arnstein Landsem

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,58 mill. kr
- Driftsresultat 2025: 1,12 mill. kr (Margin 71,1 %)
- Etablert: 2019

## Nøkkeltall 2025

- Likviditet: 0,67 (svak). Ned fra 1,26 i 2024
- Soliditet: 17,5 % (tilfredsstillende). Ned fra 33,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 2,9 % | 6,1 % | 9,3 % | - |
| Driftsmargin | - | - | - | - | 71,1 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 0,0 % | 9,2 % | 19,3 % | 14,2 % |
| Likviditetsgrad | 0,70 | 0,27 | 0,39 | 1,26 | 0,67 |
| Soliditet | 19,7 % | 21,0 % | 19,6 % | 33,7 % | 17,5 % |
| Gjeldsgrad | 4,1 | 3,8 | 4,1 | 2,0 | 4,7 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | - | - | - | 1 579 |
| Driftsresultat | −21 | −12 | −83 | −44 | 1 123 |
| Årsresultat | 668 | 0 | 252 | 644 | 439 |
| Driftsmargin | - | - | - | - | 71,1 % |
| Sum gjeld | 11 229 | 10 357 | 11 083 | 11 507 | 9 950 |
| Sum driftskostnader | - | - | 83 | 44 | 456 |
| Finansresultat | - | - | 335 | 870 | −559 |
| Resultat før skatt | 828 | 0 | 252 | 826 | 564 |
| Anleggsmidler | 12 706 | 12 706 | 12 706 | 12 706 | 11 403 |
| Omløpsmidler | 1 271 | 398 | 1 076 | 4 645 | 663 |
| Sum eiendeler | 13 976 | 13 104 | 13 781 | 17 350 | 12 066 |
| Egenkapital | 2 747 | 2 747 | 2 699 | 5 843 | 2 117 |
| Kortsiktig gjeld | 1 822 | 1 469 | 2 735 | 3 690 | 988 |
| Langsiktig gjeld | 9 408 | 8 888 | 8 348 | 7 818 | - |

## Ledelse og styre

- Arnstein Landsem: Styrets leder
- Geir Jørgen Landsem: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Molovegen 12, 7714 Steinkjer
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 95.310 Reparasjon og vedlikehold av motorvogner
- Etablert: 05.09.2019
- Tidligere navn: BLL HOLDING AS (2019 til 2025)
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.11.2025
- Revisor: [BDO AS](https://www.norscout.com/no/company/993606650-bdo-as)
- Størrelse: Nr. 2 214 av 2 972 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Å eie og leie ut fast eiendom og alt som står i forbindelse med dette, herunder også å kunne delta i andre selskaper med tilsvarende formål.

## Siste endringer

- 29.10.2026: Revisor endret
- 08.02.2026: Kontaktperson endret
- 13.12.2025: Formål endret
- 13.12.2025: Navn endret

## Kunngjøringer

- 29.10.2026: [Revisor](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000823012&sokeverdi=923449620&spraak=nb)
- 05.08.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000663294&sokeverdi=923449620&spraak=nb)
- 13.12.2025: [Vedtektsfestet formål](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000879191&sokeverdi=923449620&spraak=nb)
- 13.12.2025: [Vedtektsdato](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000879190&sokeverdi=923449620&spraak=nb)
- 13.12.2025: [Foretaksnavn](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000879189&sokeverdi=923449620&spraak=nb)
- 26.11.2025: [Gjennomføring av fusjon](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000852269&sokeverdi=923449620&spraak=nb)
- 11.10.2025: [Fusjonsbeslutning](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000785231&sokeverdi=923449620&spraak=nb)
- 24.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000623028&sokeverdi=923449620&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [KMS BILELEKTRONIKK AS](https://www.norscout.com/no/company/912838412-kms-bilelektronikk-as) | Steinkjer | - | 1,59 mill. kr | −11,7 % |
| [PG AUTOSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/998213762-pg-autoservice-as) | Steinkjer | - | 1,07 mill. kr | +7,2 % |
| [MIDTNORSK LAKK & KAROSSERI AS](https://www.norscout.com/no/company/989308076-midtnorsk-lakk-karosseri-as) | Steinkjer | - | 1,85 mill. kr | - |
| [PAULSCO AS](https://www.norscout.com/no/company/917446423-paulsco-as) | Steinkjer | - | 855 126 kr | −23,4 % |
| [BÆKKEN SERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/935817404-baekken-service-as) | Steinkjer | - | 2,99 mill. kr | - |
| [BRAUTEN HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/938459371-brauten-holding-as) | Steinkjer | - | 400 000 kr | - |
| [STEINKJER BIL EIENDOM AS](https://www.norscout.com/no/company/937199546-steinkjer-bil-eiendom-as) | Steinkjer | - | 3,6 mill. kr | 0,0 % |
| [LUX AUTOSTRADA AS](https://www.norscout.com/no/company/936226043-lux-autostrada-as) | Steinkjer | - | 128 001 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 06.08.2026.
