---
title: "VFO INVEST AS (923471529): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "VFO INVEST AS i Malvik hadde 156 300 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/923471529-vfo-invest-as"
---

# VFO INVEST AS

Elektrisk installasjonsarbeid · Malvik

- Org.nr: 923 471 529
- Styreleder: Vegard Foss

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 156 300 kr
- Driftsresultat 2025: 92 728 kr (Margin 59,3 %)
- Etablert: 2019

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 14,3 % (god). Ned fra 88,2 % i 2024
- Likviditet: 1 187,64 (meget god). Ned fra 4 119,04 i 2024
- Soliditet: 99,9 % (meget god). Ned fra 100,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 88,2 % | 14,3 % |
| Driftsmargin | - | - | 59,3 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 77,3 % | 13,1 % |
| Likviditetsgrad | - | 4 119,04 | 1 187,64 |
| Soliditet | 100,0 % | 100,0 % | 99,9 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | 0,0 | 0,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | - | 0 | 156 |
| Driftsresultat | −12 | −15 | 93 |
| Årsresultat | 1 589 | 3 671 | 925 |
| Driftsmargin | - | - | 59,3 % |
| Sum gjeld | 0 | 1 | 5 |
| Sum driftskostnader | 12 | 15 | 64 |
| Finansresultat | 1 600 | 3 686 | 832 |
| Resultat før skatt | 1 589 | 3 671 | 925 |
| Anleggsmidler | 1 568 | 1 568 | 1 568 |
| Omløpsmidler | 1 345 | 5 017 | 5 945 |
| Sum eiendeler | 2 913 | 6 585 | 7 514 |
| Egenkapital | 2 913 | 6 584 | 7 509 |
| Kortsiktig gjeld | - | 1 | 5 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 0 |

## Ledelse og styre

- Vegard Foss: Styrets leder
- Monica Foss: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Liavegen 95, 7550 Hommelvik
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 43.210 Elektrisk installasjonsarbeid
- Etablert: 04.09.2019
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 19.09.2025
- Størrelse: Nr. 2 399 av 2 605 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Eie aksjer i forskjellige selskaper.

## Siste endringer

- 08.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 24.03.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000138565&sokeverdi=923471529&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [SCHANKES EIENDOM AS](https://www.norscout.com/no/company/989834223-schankes-eiendom-as) | Malvik | - | 364 298 kr | - |
| [TOWERTECH AS](https://www.norscout.com/no/company/913128702-towertech-as) | Malvik | - | 1,37 mill. kr | - |
| [OES AUTOMASJON AS](https://www.norscout.com/no/company/933017974-oes-automasjon-as) | Malvik | - | 1,8 mill. kr | +1,6 % |
| [SENSOGATE AS](https://www.norscout.com/no/company/923620702-sensogate-as) | Malvik | - | 6,79 mill. kr | +15,8 % |
| [ES ELEKTRO AS](https://www.norscout.com/no/company/989746278-es-elektro-as) | Malvik | 19 | 32,9 mill. kr | +13 % |
| [HTO MALERSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/936199461-hto-malerservice-as) | Malvik | - | 241 453 kr | - |
| [RØRLEGGERMESTER BÅRD GUNDERSEN AS](https://www.norscout.com/no/company/919955651-rorleggermester-bard-gundersen-as) | Malvik | - | 111 569 kr | - |
| [LESO DRIFT AS](https://www.norscout.com/no/company/931696300-leso-drift-as) | Malvik | - | 106 000 kr | - |

## Bedriftslister

- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Byggfirmaer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/bergen)
- [Byggfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/trondheim)
- [Byggfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/baerum)
- [Byggfirmaer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/drammen)
- [Byggfirmaer i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/kristiansand)

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
