---
title: "VANGSVEGEN 119 AS (923479899): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "VANGSVEGEN 119 AS i Hamar hadde 32,7 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Stian Gunnerius Aasterud. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/923479899-vangsvegen-119-as"
---

# VANGSVEGEN 119 AS

Utleie av egen eller leid fast eiendom · Hamar

- Org.nr: 923 479 899
- Daglig leder: Stian Gunnerius Aasterud

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 32,7 mill. kr (+2,2 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 22,4 mill. kr (Margin 68,4 %)
- Etablert: 2019

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 12,2 % (god). Ned fra 12,9 % i 2024
- Likviditet: 3,75 (meget god). Opp fra 2,05 i 2024
- Soliditet: 21,8 % (god). Opp fra 16,6 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 6,8 % | 11,1 % | 12,9 % | 12,2 % |
| Driftsmargin | 23,9 % | 65,0 % | 69,3 % | 71,9 % | 68,4 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 52,2 % | - | 55,4 % | 41,3 % |
| Likviditetsgrad | 6,66 | 4,09 | - | 2,05 | 3,75 |
| Soliditet | 7,2 % | 9,5 % | 12,2 % | 16,6 % | 21,8 % |
| Gjeldsgrad | 12,9 | 9,5 | 7,2 | 5,0 | 3,6 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 18 893 | 23 470 | 29 795 | 32 028 | 32 738 |
| Driftsresultat | 4 514 | 15 263 | 20 662 | 23 044 | 22 394 |
| Årsresultat | 1 852 | 7 660 | 9 468 | 11 474 | 11 865 |
| Driftsmargin | 23,9 % | 65 % | 69,3 % | 71,9 % | 68,4 % |
| Sum gjeld | 239 783 | 181 275 | 160 389 | 155 411 | 153 338 |
| Sum driftskostnader | - | - | 9 133 | 8 985 | 10 345 |
| Finansresultat | - | - | −8 521 | −8 333 | −7 172 |
| Resultat før skatt | 2 376 | 9 821 | - | 14 711 | 15 222 |
| Anleggsmidler | 225 233 | 180 724 | 175 945 | 171 152 | 169 118 |
| Omløpsmidler | 33 083 | 19 679 | - | 15 205 | 27 031 |
| Sum eiendeler | 258 317 | 200 402 | 182 591 | 186 357 | 196 149 |
| Egenkapital | 18 533 | 19 127 | 22 202 | 30 946 | 42 811 |
| Kortsiktig gjeld | 4 970 | 4 807 | - | 7 428 | 7 208 |
| Langsiktig gjeld | 234 813 | 176 468 | - | 147 983 | 146 130 |

## Ledelse og styre

- Stian Gunnerius Aasterud: Daglig leder
- Monica Amanda Haugan: Styrets leder
- Jo Simen Drågen: Styremedlem
- Mona Kristin Haagensen: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Vangsvegen 111, 2318 Hamar
- Postadresse: Postboks 403, 2303 Hamar
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 68.200 Utleie av egen eller leid fast eiendom
- Etablert: 10.09.2019
- Aksjekapital: 145 488,66 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.11.2019
- Revisor: [BDO AS](https://www.norscout.com/no/company/993606650-bdo-as)
- Regnskapsfører: [AZETS INSIGHT AS](https://www.norscout.com/no/company/983338917-azets-insight-as)
- Størrelse: Nr. 1 060 av 46 427 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Forvalte og utvikle fast eiendom, og drive virksomhet som naturlig knytter seg til disse formål.

## Kunngjøringer

- 26.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000299514&sokeverdi=923479899&spraak=nb)
- 21.07.2025: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000604438&sokeverdi=923479899&spraak=nb)
- 21.07.2025: [Daglig leder](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000604437&sokeverdi=923479899&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [RAVINEVEIEN EIENDOM AS](https://www.norscout.com/no/company/990456828-ravineveien-eiendom-as) | Hamar | - | 35,7 mill. kr | +6,9 % |
| [LERKENDAL KONTOR OG PARKERING AS](https://www.norscout.com/no/company/998402026-lerkendal-kontor-og-parkering-as) | Hamar | - | 31,2 mill. kr | +20,4 % |
| [VESTVANNET INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/880314742-vestvannet-invest-as) | Hamar | - | 35,8 mill. kr | +5,8 % |
| [VANGSVEGEN 71 AS](https://www.norscout.com/no/company/989668765-vangsvegen-71-as) | Hamar | - | 30,7 mill. kr | +3,2 % |
| [FARVERIKVARTALET AS](https://www.norscout.com/no/company/993470198-farverikvartalet-as) | Hamar | - | 36 mill. kr | −76,9 % |
| [AMBASSADEUR HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/921716354-ambassadeur-holding-as) | Hamar | - | 27,8 mill. kr | +2,8 % |
| [HAUGANS HUS INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/921558449-haugans-hus-invest-as) | Hamar | - | 40,5 mill. kr | +122,8 % |
| [GARDERMOEN EIENDOM AS](https://www.norscout.com/no/company/982192838-gardermoen-eiendom-as) | Hamar | - | 26,6 mill. kr | +5,7 % |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/oslo)
- [Eiendomsselskaper i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/bergen)
- [Eiendomsselskaper i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/trondheim)
- [Eiendomsselskaper i Stavanger](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/stavanger)
- [Eiendomsselskaper i Kristiansand](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/kristiansand)
- [Eiendomsselskaper i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/baerum)

Kilde: Norscout. Oppdatert 27.05.2026.
