---
title: "OSLO RØRMONTASJE AS (923536442): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "OSLO RØRMONTASJE AS i Bærum hadde 11,8 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 6 ansatte. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/923536442-oslo-rormontasje-as"
---

# OSLO RØRMONTASJE AS

Rørleggerarbeid · Bærum · Etablert 2019

- Org.nr: 923 536 442
- Styreleder: Andreas Jahr

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 11,8 mill. kr (+39,7 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 198 895 kr (Margin 1,7 %)
- Ansatte: 6

## Ansatte

- mai 2026: 5
- august 2026: 6

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 11,1 % (god). Opp fra 3,3 % i 2024
- Likviditet: 1,76 (god). Opp fra 1,22 i 2024
- Soliditet: 46,0 % (meget god). Opp fra 18,6 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 4,1 % | 6,8 % | 3,3 % | 11,1 % |
| Driftsmargin | 2,6 % | 1,5 % | 2,0 % | 0,9 % | 1,7 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 52,1 % | 19,6 % | 36,7 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 1,14 | 1,22 | 1,76 |
| Soliditet | 7,2 % | 10,8 % | 14,2 % | 18,6 % | 46,0 % |
| Gjeldsgrad | 12,8 | 8,2 | 6,0 | 4,4 | 1,2 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 4 635 | 5 504 | 7 808 | 8 458 | 11 819 |
| Driftsresultat | 120 | 82 | 160 | 78 | 199 |
| Årsresultat | 94 | 64 | 123 | 64 | 151 |
| Driftsmargin | 2,6 % | 1,5 % | 2,0 % | 0,9 % | 1,7 % |
| Sum gjeld | 1 971 | 1 793 | 2 324 | 1 958 | 704 |
| Sum driftskostnader | 4 514 | 5 422 | 7 649 | 8 379 | 11 620 |
| Finansresultat | 1 | 0 | −2 | 3 | −7 |
| Resultat før skatt | - | - | 157 | 82 | 192 |
| Anleggsmidler | 15 | 36 | 75 | 11 | 62 |
| Omløpsmidler | - | - | 2 634 | 2 396 | 1 241 |
| Sum eiendeler | 2 125 | 2 010 | 2 709 | 2 407 | 1 303 |
| Egenkapital | 154 | 218 | 385 | 449 | 600 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 2 321 | 1 958 | 704 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 3 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Andreas Jahr: Styrets leder
- Andre Yssenmoen: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: c/o Andrè Yssenmoen, Skoglundveien 17, 1340 Skui
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 43.221 Rørleggerarbeid
- Etablert: 18.09.2019
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.11.2019
- Revisor: [REVISJONSSENTERET AS](https://www.norscout.com/no/company/993775770-revisjonssenteret-as)
- Regnskapsfører: [B&G REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/922709300-b-g-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 670 av 2 657 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Rørleggerarbeid og salg av varer og tjenester.

## Siste endringer

- 22.04.2026: Regnskapsfører endret
- 14.04.2026: Næringskode endret
- 02.02.2026: Andreas Jahr fratrådt som styremedlem
- 02.02.2026: Martin Arne Butler fratrådt som styreleder
- 02.02.2026: Andreas Jahr ny som styreleder

## Kunngjøringer

- 01.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000468541&sokeverdi=923536442&spraak=nb)
- 27.01.2026: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000031182&sokeverdi=923536442&spraak=nb)
- 05.08.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000676360&sokeverdi=923536442&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [DINAS BYGG OG SANITÆR AS](https://www.norscout.com/no/company/999035566-dinas-bygg-og-sanitaer-as) | Bærum | 7 | 6,8 mill. kr | −4,1 % |
| [VIKING VENTILASJON AS](https://www.norscout.com/no/company/929364988-viking-ventilasjon-as) | Bærum | 6 | 10,3 mill. kr | +46,4 % |
| [JAR-TEK RØR AS](https://www.norscout.com/no/company/941173675-jar-tek-ror-as) | Bærum | 7 | 18,1 mill. kr | +11 % |
| [SCANTEC NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/996482251-scantec-norge-as) | Bærum | 6 | 7,19 mill. kr | +5,4 % |
| [STEIN GULSET AS](https://www.norscout.com/no/company/975963691-stein-gulset-as) | Bærum | 8 | 12,2 mill. kr | +10,2 % |
| [JAR RØRTEKNIKK AS](https://www.norscout.com/no/company/914750970-jar-rorteknikk-as) | Bærum | 5 | 16,4 mill. kr | +3,5 % |
| [SANDVIKA RØRLEGGERBEDRIFT AS](https://www.norscout.com/no/company/997484363-sandvika-rorleggerbedrift-as) | Bærum | 8 | 14,1 mill. kr | −11,1 % |
| [ATOM RØRLEGGERBEDRIFTS AS](https://www.norscout.com/no/company/924201746-atom-rorleggerbedrifts-as) | Bærum | 5 | 11,7 mill. kr | +57,7 % |

## Bedriftslister

- [Byggfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/baerum)
- [Rørleggerfirmaer i Bærum](https://www.norscout.com/no/l/rorleggerfirmaer/baerum)
- [Byggfirmaer i Oslo](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/oslo)
- [Byggfirmaer i Bergen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/bergen)
- [Byggfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/trondheim)
- [Byggfirmaer i Drammen](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/drammen)

Kilde: Norscout. Oppdatert 12.08.2026.
