---
title: "TUPPEIN FRISØR AS (923557555): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "TUPPEIN FRISØR AS i Lom hadde 984 688 kr i driftsinntekter i 2025 og 5 ansatte. Daglig leder er Linn Larsen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/923557555-tuppein-frisor-as"
---

# TUPPEIN FRISØR AS

Frisering og barbering · Lom · Etablert 2019

- Org.nr: 923 557 555
- Daglig leder: Linn Larsen (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 984 688 kr (−31,3 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 18 238 kr (Margin 1,9 %)
- Ansatte: 5

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 4,9 % (svak). Opp fra 1,5 % i 2024
- Likviditet: 2,51 (meget god). Opp fra 1,68 i 2024
- Soliditet: 60,2 % (meget god). Opp fra 40,5 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 1,5 % | 4,9 % |
| Driftsmargin | 3,7 % | 0,5 % | 1,9 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 2,2 % | 10,1 % |
| Likviditetsgrad | 1,39 | 1,68 | 2,51 |
| Soliditet | 32,1 % | 40,5 % | 60,2 % |
| Gjeldsgrad | 2,1 | 1,5 | 0,7 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 1 482 | 1 434 | 985 |
| Driftsresultat | 55 | 7 | 18 |
| Årsresultat | 36 | 3 | 12 |
| Driftsmargin | 3,7 % | 0,5 % | 1,9 % |
| Sum gjeld | 372 | 263 | 126 |
| Sum driftskostnader | 1 427 | 1 427 | 966 |
| Finansresultat | −9 | −3 | 0 |
| Resultat før skatt | 46 | 4 | 19 |
| Anleggsmidler | 31 | 0 | - |
| Omløpsmidler | 517 | 442 | 318 |
| Sum eiendeler | 548 | 442 | 318 |
| Egenkapital | 176 | 179 | 191 |
| Kortsiktig gjeld | 371 | 263 | 126 |
| Langsiktig gjeld | 1 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Linn Larsen: Daglig leder og styremedlem
- Geir Ove Melby: Styrets leder
- Roger Yngve Larsen: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Sognefjellsvegen 2, 2686 Lom
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.210 Frisering og barbering
- Etablert: 20.09.2019
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.2020
- Regnskapsfører: [ECIT SERVICES AS](https://www.norscout.com/no/company/993800139-ecit-services-as)
- Størrelse: Nr. 2 039 av 2 780 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Å drive frisørsalong, og annen skjønnhetspleie.

## Kunngjøringer

- 19.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000278161&sokeverdi=923557555&spraak=nb)
- 01.08.2025: [Styre](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000658862&sokeverdi=923557555&spraak=nb)
- 02.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000520224&sokeverdi=923557555&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [HÅRLOFTET LOM AS](https://www.norscout.com/no/company/998551552-harloftet-lom-as) | Lom | - | 2,55 mill. kr | +12,7 % |
| [SALONG LUGGEN LOM AS](https://www.norscout.com/no/company/919159421-salong-luggen-lom-as) | Lom | - | 609 707 kr | - |
| [GRAVFERDSHJELPA LOM OG SKJÅK AS](https://www.norscout.com/no/company/930667463-gravferdshjelpa-lom-og-skjak-as) | Lom | 9 | 2,2 mill. kr | −37,9 % |
| [LOM VASKERI AS](https://www.norscout.com/no/company/911686376-lom-vaskeri-as) | Lom | 18 | 11,1 mill. kr | +4,9 % |
| [FRISØRCAFEEN AS](https://www.norscout.com/no/company/999621910-frisorcafeen-as) | Oslo | 5 | 1,04 mill. kr | - |
| [RAISE GRUPPEN HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/923149562-raise-gruppen-holding-as) | Bodø | 5 | 955 000 kr | - |
| [GULLSAKSEN AS](https://www.norscout.com/no/company/915004067-gullsaksen-as) | Sandefjord | 5 | 1,09 mill. kr | - |
| [DRAMMEN CRYOKLINIKK OG LA FEMME SALON AS](https://www.norscout.com/no/company/935583705-drammen-cryoklinikk-og-la-femme-salon-as) | Drammen | 5 | 942 233 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 20.05.2026.
