---
title: "BAP HOLDING AS (923576746): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "BAP HOLDING AS i Sula hadde 343 000 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/923576746-bap-holding-as"
---

# BAP HOLDING AS

Uoppgitt · Sula

- Org.nr: 923 576 746
- Styreleder: Kjell Petter Dyb

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 343 000 kr (+5,2 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 8 775 kr (Margin 2,6 %)
- Etablert: 2019

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 1,0 % (svak). Ned fra 1,3 % i 2024
- Likviditet: 0,97 (svak). Ned fra 0,98 i 2024
- Soliditet: 45,4 % (meget god). Opp fra 26,7 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 1,3 % | 1,0 % |
| Driftsmargin | 2,1 % | 3,7 % | 2,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 1,5 % | 1,2 % |
| Likviditetsgrad | 0,96 | 0,98 | 0,97 |
| Soliditet | 37,9 % | 26,7 % | 45,4 % |
| Gjeldsgrad | 1,6 | 2,7 | 1,2 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 100 | 326 | 343 |
| Driftsresultat | 2 | 12 | 9 |
| Årsresultat | 2 | 4 | 4 |
| Driftsmargin | 2,1 % | 3,7 % | 2,6 % |
| Sum gjeld | 458 | 781 | 346 |
| Sum driftskostnader | 98 | 314 | 334 |
| Finansresultat | 0 | −8 | −5 |
| Resultat før skatt | 2 | 4 | 4 |
| Anleggsmidler | 300 | 300 | 300 |
| Omløpsmidler | 439 | 766 | 334 |
| Sum eiendeler | 739 | 1 066 | 634 |
| Egenkapital | 280 | 284 | 288 |
| Kortsiktig gjeld | 458 | 781 | 346 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Kjell Petter Dyb: Styrets leder
- Andreas Dyb: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Raudåna 27, 6036 Mauseidvåg
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 23.09.2019
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 30.06.2025
- Regnskapsfører: [ROBUST REGNSKAP OG REVISJON AS](https://www.norscout.com/no/company/982247268-robust-regnskap-og-revisjon-as)
- Størrelse: Nr. 2 391 av 6 360 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Investering i aksjer og andre finansinstrumenter, samt investeringer i realobjekter.

## Kunngjøringer

- 30.03.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000150103&sokeverdi=923576746&spraak=nb)
- 14.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000581284&sokeverdi=923576746&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [FERAA GROUP AS](https://www.norscout.com/no/company/925530581-feraa-group-as) | Sula | - | 488 125 kr | - |
| [BRØDRENE V AS](https://www.norscout.com/no/company/930259055-brodrene-v-as) | Sula | - | 334 972 kr | - |
| [VEGSUNDET AS](https://www.norscout.com/no/company/932613891-vegsundet-as) | Sula | - | 630 560 kr | - |
| [HENRIETTE K INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/928291553-henriette-k-invest-as) | Sula | - | 256 636 kr | - |
| [LIMSTRAND EIENDOM AS](https://www.norscout.com/no/company/929351924-limstrand-eiendom-as) | Sula | - | 713 208 kr | - |
| [PIKAL AS](https://www.norscout.com/no/company/926549677-pikal-as) | Sula | - | 224 389 kr | - |
| [S-HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/928465985-s-holding-as) | Sula | - | 717 619 kr | −33,6 % |
| [BREITEIG HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/929344324-breiteig-holding-as) | Sula | - | 127 211 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
