---
title: "PALATINER CAPITAL AS (923661719): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "PALATINER CAPITAL AS i Eidsvoll er registrert i Enhetsregisteret. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/923661719-palatiner-capital-as"
---

# PALATINER CAPITAL AS

Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning · Eidsvoll

- Org.nr: 923 661 719
- Styreleder: Paul Martin Nerby

## Nøkkeltall

- Driftsresultat 2025: −3 480 kr
- Etablert: 2019

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −0,3 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 0,2 % i 2024
- Likviditet: 0,09 (ikke tilfredsstillende). Opp fra 0,07 i 2024
- Soliditet: −718,6 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −533,5 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 0,2 % | −0,3 % |
| Likviditetsgrad | 0,06 | 0,07 | 0,09 |
| Soliditet | −27,2 % | −533,5 % | −718,6 % |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsresultat | −114 | −2 | −3 |
| Årsresultat | −1 460 | −2 512 | −527 |
| Sum gjeld | 7 622 | 7 914 | 8 183 |
| Sum driftskostnader | 114 | 2 | 3 |
| Finansresultat | −1 346 | −2 510 | −524 |
| Resultat før skatt | −1 460 | −2 512 | −527 |
| Anleggsmidler | 5 530 | 737 | 313 |
| Omløpsmidler | 461 | 513 | 687 |
| Sum eiendeler | 5 991 | 1 249 | 1 000 |
| Egenkapital | −1 631 | −6 665 | −7 183 |
| Kortsiktig gjeld | 7 506 | 7 798 | 8 067 |
| Langsiktig gjeld | 116 | 116 | 116 |

## Ledelse og styre

- Paul Martin Nerby: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: c/o Paul Martin Nerby, Furulundjordet 2, 2070 Råholt
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 70.200 Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning
- Etablert: 26.09.2019
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [REGNSKAPSPARTNER AS](https://www.norscout.com/no/company/980205029-regnskapspartner-as)
- Formål: Materielle eller immaterielle investeringer i andre selskap, herunder deltakelse ved rådgivning, aksjebesittelse, lån, garantistillelse eller annen økonomisk virksomhet i forbindelse med dette.

## Kunngjøringer

- 02.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000486395&sokeverdi=923661719&spraak=nb)
- 01.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000508382&sokeverdi=923661719&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [GD SUPPORT AS](https://www.norscout.com/no/company/923249400-gd-support-as) | Eidsvoll | - | - | - |
| [TB FALLET HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/924212217-tb-fallet-holding-as) | Eidsvoll | - | - | - |
| [PALATINER AS](https://www.norscout.com/no/company/922597154-palatiner-as) | Eidsvoll | - | - | - |
| [GJØDINGSETER HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/925667587-gjodingseter-holding-as) | Eidsvoll | - | - | - |
| [SCALE AI SOLUTIONS AS](https://www.norscout.com/no/company/837422132-scale-ai-solutions-as) | Eidsvoll | - | - | - |
| [NEBBENES ORMLIA TB1 AS](https://www.norscout.com/no/company/930898643-nebbenes-ormlia-tb1-as) | Eidsvoll | - | - | - |
| [OPTI SOLUTIONS AS](https://www.norscout.com/no/company/933930424-opti-solutions-as) | Eidsvoll | - | −3,77 mill. kr | - |
| [NEBBENES ORMLIA TB3 AS](https://www.norscout.com/no/company/930898821-nebbenes-ormlia-tb3-as) | Eidsvoll | - | - | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 03.07.2026.
