---
title: "O. LARSEN HOLDING AS (923798714): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "O. LARSEN HOLDING AS i Sarpsborg hadde 0 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Ole Larsen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/923798714-o-larsen-holding-as"
---

# O. LARSEN HOLDING AS

Undervisning ved godkjente trafikkskoler · Sarpsborg

- Org.nr: 923 798 714
- Daglig leder: Ole Larsen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 0 kr
- Driftsresultat 2025: −2 998 kr
- Etablert: 2019

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 3,6 % (svak). Ned fra 20,6 % i 2024
- Likviditet: 10,14 (meget god). Ned fra 762,02 i 2024
- Soliditet: 99,3 % (meget god). Ned fra 99,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 20,6 % | 3,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 26,4 % | −2,4 % |
| Likviditetsgrad | 2,52 | 762,02 | 10,14 |
| Soliditet | 60,6 % | 99,9 % | 99,3 % |
| Gjeldsgrad | 0,6 | 0,0 | 0,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 0 | 0 | 0 |
| Driftsresultat | −4 | −4 | −3 |
| Årsresultat | 1 496 | 653 | −82 |
| Sum gjeld | 1 392 | 4 | 19 |
| Sum driftskostnader | 4 | 4 | 3 |
| Finansresultat | 1 500 | 657 | −62 |
| Resultat før skatt | 1 496 | 653 | −65 |
| Anleggsmidler | 30 | 30 | 2 540 |
| Omløpsmidler | 3 505 | 2 769 | 193 |
| Sum eiendeler | 3 535 | 2 799 | 2 733 |
| Egenkapital | 2 143 | 2 796 | 2 714 |
| Kortsiktig gjeld | 1 392 | 4 | 19 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Ole Larsen: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Åsa-Tors vei 17A, 1746 Skjeberg
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 85.531 Undervisning ved godkjente trafikkskoler
- Etablert: 22.10.2019
- Aksjekapital: 1 600 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: AUT. REGNSKAPSFØRER NINA SYNNØVE PETTERSEN
- Formål: Holding selskap, eie aksjer og fast eiendom og annet som hører inn under dette.

## Siste endringer

- 15.09.2025: Næringskode endret

## Kunngjøringer

- 22.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000410629&sokeverdi=923798714&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [HAMANG TRAFIKKSKOLE AVD. SVEND AS](https://www.norscout.com/no/company/920978231-hamang-trafikkskole-avd-svend-as) | Sarpsborg | - | 1,71 mill. kr | −28 % |
| [LANDE TRAFIKKSKOLE AS](https://www.norscout.com/no/company/936736076-lande-trafikkskole-as) | Sarpsborg | - | - | - |
| [HAMANG TRAFIKKSKOLE AVD. PETER AS](https://www.norscout.com/no/company/931230557-hamang-trafikkskole-avd-peter-as) | Sarpsborg | - | 2,21 mill. kr | −0,6 % |
| [MR.TRAFFIQ AS](https://www.norscout.com/no/company/998548624-mr-traffiq-as) | Sarpsborg | - | 3,25 mill. kr | −7,7 % |
| [SB TRAFIKKSKOLE AS](https://www.norscout.com/no/company/932519364-sb-trafikkskole-as) | Sarpsborg | - | 3,53 mill. kr | +57,7 % |
| [HAMANG TRAFIKKSKOLE AS](https://www.norscout.com/no/company/998191556-hamang-trafikkskole-as) | Sarpsborg | 5 | 7,23 mill. kr | −13,2 % |
| [BORG TRAFIKKSKOLE AS](https://www.norscout.com/no/company/921605781-borg-trafikkskole-as) | Sarpsborg | 6 | 6,69 mill. kr | −1,7 % |
| [POLE POSITION TRAFIKKSKOLE AS](https://www.norscout.com/no/company/928084558-pole-position-trafikkskole-as) | Sarpsborg | 6 | 8,51 mill. kr | +12,2 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 23.06.2026.
