---
title: "AK VELVÆRE AS (923803661): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "AK VELVÆRE AS i Trondheim hadde 45 969 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Anne Katrine Monstad. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/923803661-ak-velvaere-as"
---

# AK VELVÆRE AS

Aktiviteter i dagspa, badstue og dampbad · Trondheim

- Org.nr: 923 803 661
- Daglig leder: Anne Katrine Monstad (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 45 969 kr (+39,7 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 1 658 kr (Margin 3,6 %)
- Etablert: 2019

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 5,3 % (svak)
- Likviditet: 54,47 (meget god). Ned fra 687,50 i 2024
- Soliditet: 90,1 % (meget god). Ned fra 99,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | 5,3 % |
| Driftsmargin | 34,8 % | 26,6 % | 3,6 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 34,7 % | 5,6 % |
| Likviditetsgrad | 4,61 | 687,50 | 54,47 |
| Soliditet | 86,4 % | 99,9 % | 90,1 % |
| Gjeldsgrad | 0,2 | 0,0 | 0,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 43 | 33 | 46 |
| Driftsresultat | 15 | 9 | 2 |
| Årsresultat | 12 | 9 | 0 |
| Driftsmargin | 34,8 % | 26,6 % | 3,6 % |
| Sum gjeld | 3 | 0 | 3 |
| Sum driftskostnader | 28 | 24 | 44 |
| Finansresultat | - | - | 0 |
| Resultat før skatt | 15 | 9 | 2 |
| Anleggsmidler | 9 | 9 | 9 |
| Omløpsmidler | 15 | 21 | 23 |
| Sum eiendeler | 24 | 30 | 32 |
| Egenkapital | 21 | 30 | 29 |
| Kortsiktig gjeld | 3 | 0 | 0 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 3 |

## Ledelse og styre

- Anne Katrine Monstad: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Festningsgata 42A, 7015 Trondheim
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 96.230 Aktiviteter i dagspa, badstue og dampbad
- Etablert: 23.10.2019
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Størrelse: Nr. 433 av 458 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Skape velvære for eldre og trengende gjennom massasje fotpleie og omsorg.

## Kunngjøringer

- 21.07.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000577149&sokeverdi=923803661&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [LS SOLARIUM AS](https://www.norscout.com/no/company/926543571-ls-solarium-as) | Trondheim | - | 569 772 kr | - |
| [NIDAROS VELVÆRE AS](https://www.norscout.com/no/company/920539742-nidaros-velvaere-as) | Trondheim | - | 44 000 kr | - |
| [STAS PRODUCTS AS](https://www.norscout.com/no/company/932757125-stas-products-as) | Trondheim | - | 690 412 kr | - |
| [CYVIN HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/914752442-cyvin-holding-as) | Trondheim | - | 0 kr | - |
| [DIN SOL AS](https://www.norscout.com/no/company/935566541-din-sol-as) | Trondheim | - | 722 400 kr | - |
| [STASA HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/931213350-stasa-holding-as) | Trondheim | - | 0 kr | - |
| [HELLY BEAUTY AS](https://www.norscout.com/no/company/933719871-helly-beauty-as) | Trondheim | - | 872 281 kr | - |
| [BERG INVEST HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/989121685-berg-invest-holding-as) | Trondheim | - | 0 kr | - |

## Bedriftslister

- [Eiendomsselskaper i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/eiendomsselskaper/trondheim)
- [Helsebedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/helsebedrifter/trondheim)
- [IT-selskaper i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/it-selskaper/trondheim)
- [Byggfirmaer i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/byggfirmaer/trondheim)
- [Transportbedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/transportbedrifter/trondheim)
- [Hotell- og restaurantbedrifter i Trondheim](https://www.norscout.com/no/l/hotell-og-restaurantbedrifter/trondheim)

Kilde: Norscout. Oppdatert 22.07.2026.
