---
title: "CF REVETAL AS (923820590): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "CF REVETAL AS i Holmestrand hadde 1,62 mill. kr i driftsinntekter i 2025 og 5 ansatte. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/923820590-cf-revetal-as"
---

# CF REVETAL AS

Treningssentervirksomhet · Holmestrand · Etablert 2019

- Org.nr: 923 820 590
- Styreleder: Klavs Kjeldmand

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,62 mill. kr (+4,0 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 60 443 kr (Margin 3,7 %)
- Ansatte: 5

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 13,5 % (god). Opp fra 5,3 % i 2024
- Likviditet: 2,23 (meget god). Opp fra 1,84 i 2024
- Soliditet: 64,6 % (meget god). Opp fra 59,8 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 6,9 % | 6,9 % | 5,3 % | 13,5 % |
| Driftsmargin | 9,8 % | 2,7 % | 2,5 % | 1,3 % | 3,7 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 13,6 % | 9,3 % | 21,3 % |
| Likviditetsgrad | - | - | 2,30 | 1,84 | 2,23 |
| Soliditet | 43,9 % | 46,7 % | 55,1 % | 59,8 % | 64,6 % |
| Gjeldsgrad | 1,3 | 1,1 | 0,8 | 0,7 | 0,5 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 877 | 1 299 | 1 359 | 1 562 | 1 624 |
| Driftsresultat | 86 | 35 | 34 | 20 | 60 |
| Årsresultat | 65 | 22 | 25 | 12 | 52 |
| Driftsmargin | 9,8 % | 2,7 % | 2,5 % | 1,3 % | 3,7 % |
| Sum gjeld | 280 | 276 | 217 | 187 | 181 |
| Sum driftskostnader | 791 | 1 264 | 1 325 | 1 542 | 1 564 |
| Finansresultat | - | 0 | 0 | 5 | 4 |
| Resultat før skatt | - | - | 34 | 25 | 65 |
| Anleggsmidler | 256 | 203 | 127 | 122 | 108 |
| Omløpsmidler | - | - | 357 | 344 | 404 |
| Sum eiendeler | 499 | 518 | 484 | 466 | 512 |
| Egenkapital | 219 | 242 | 267 | 279 | 331 |
| Kortsiktig gjeld | - | - | 155 | 187 | 181 |
| Langsiktig gjeld | - | - | 62 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Klavs Kjeldmand: Styrets leder
- Tone Hjelmtvedt: Styremedlem

## Fakta

- Adresse: Hvittingfossveien 335B, 3089 Holmestrand
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 93.130 Treningssentervirksomhet
- Etablert: 25.10.2019
- Aksjekapital: 50 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.09.2020
- Regnskapsfører: [SKYA REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/918097902-skya-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 499 av 851 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Treningssenter.

## Siste endringer

- 08.02.2026: Kontaktperson endret
- 12.01.2026: Antall ansatte endret til 5

## Kunngjøringer

- 05.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000238254&sokeverdi=923820590&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [HT-CLUB AS](https://www.norscout.com/no/company/994668110-ht-club-as) | Holmestrand | 8 | 1,42 mill. kr | −9,0 % |
| [BASE TRAINING CLUB AS](https://www.norscout.com/no/company/935486114-base-training-club-as) | Holmestrand | 5 | 12 000 kr | - |
| [SENTER FOR GODFØLELSE AS](https://www.norscout.com/no/company/923165177-senter-for-godfolelse-as) | Holmestrand | - | 1,27 mill. kr | +8,6 % |
| [SHANK AS](https://www.norscout.com/no/company/925791075-shank-as) | Holmestrand | - | 583 831 kr | - |
| [FLYGIND COACHING AS](https://www.norscout.com/no/company/920705863-flygind-coaching-as) | Holmestrand | - | 245 738 kr | - |
| [S24 DRAMMEN AS](https://www.norscout.com/no/company/936979378-s24-drammen-as) | Holmestrand | - | - | - |
| [HELSEHUB AS](https://www.norscout.com/no/company/937464789-helsehub-as) | Holmestrand | - | - | - |
| [GRYTEBAKKE GÅRD AS](https://www.norscout.com/no/company/918538992-grytebakke-gard-as) | Holmestrand | 22 | 6,52 mill. kr | +9,3 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
