---
title: "ØSTMARKA VAKTMESTERSERVICE AS (924016809): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "ØSTMARKA VAKTMESTERSERVICE AS i Enebakk hadde 0 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Kenneth Nilsen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/924016809-ostmarka-vaktmesterservice-as"
---

# ØSTMARKA VAKTMESTERSERVICE AS

Kombinerte tjenester tilknyttet eiendomsdrift · Enebakk

- Org.nr: 924 016 809
- Daglig leder: Kenneth Nilsen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 0 kr (−100 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −145 046 kr
- Etablert: 2019

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −35,6 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −39,1 % i 2024
- Likviditet: 0,59 (svak). Ned fra 0,77 i 2024
- Soliditet: −75,6 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −27,2 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −39,1 % | −35,6 % |
| Driftsmargin | 2,3 % | −52,6 % | - |
| Likviditetsgrad | 1,18 | 0,77 | 0,59 |
| Soliditet | 13,6 % | −27,2 % | −75,6 % |
| Gjeldsgrad | 6,4 | - | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 1 126 | 336 | 0 |
| Driftsresultat | 26 | −176 | −145 |
| Årsresultat | 17 | −185 | −146 |
| Driftsmargin | 2,3 % | −52,6 % | - |
| Sum gjeld | 381 | 586 | 620 |
| Sum driftskostnader | 1 099 | 512 | 145 |
| Finansresultat | −9 | −9 | −1 |
| Resultat før skatt | 17 | −185 | −146 |
| Anleggsmidler | 78 | 42 | 9 |
| Omløpsmidler | 363 | 419 | 344 |
| Sum eiendeler | 441 | 461 | 353 |
| Egenkapital | 60 | −125 | −267 |
| Kortsiktig gjeld | 308 | 544 | 586 |
| Langsiktig gjeld | 73 | 43 | 34 |

## Ledelse og styre

- Kenneth Nilsen: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: c/o Kenneth Nilsen, Tangenveien 3, 1914 Ytre Enebakk
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 81.100 Kombinerte tjenester tilknyttet eiendomsdrift
- Etablert: 18.11.2019
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.01.2020
- Formål: Håndverks- og vaktmestertjenester og annet som naturlig faller sammen med dette.

## Kunngjøringer

- 02.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000336053&sokeverdi=924016809&spraak=nb)
- 02.09.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000724441&sokeverdi=924016809&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [DRIFTSTJENESTER AS](https://www.norscout.com/no/company/926039024-driftstjenester-as) | Enebakk | - | 208 030 kr | - |
| [VEI & TRAFIKK CONSULT AS](https://www.norscout.com/no/company/912321150-vei-trafikk-consult-as) | Enebakk | - | 979 183 kr | −28,6 % |
| [TBE TRADING AS](https://www.norscout.com/no/company/921063555-tbe-trading-as) | Enebakk | - | 6,21 mill. kr | +304,4 % |
| [BORETTSLAGS-SERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/932476460-borettslags-service-as) | Enebakk | 5 | 3,35 mill. kr | −5,1 % |
| [LARO EIENDOMSSERVICE AS](https://www.norscout.com/no/company/983877494-laro-eiendomsservice-as) | Enebakk | 14 | 12,6 mill. kr | +9,0 % |
| [ALLMAX AS](https://www.norscout.com/no/company/927866242-allmax-as) | Enebakk | - | 910 297 kr | - |
| [AYME RENHOLD AS](https://www.norscout.com/no/company/928939669-ayme-renhold-as) | Enebakk | - | 948 980 kr | - |
| [UTOMHUS - ENTREPRENØREN AS](https://www.norscout.com/no/company/913378709-utomhus-entreprenoren-as) | Enebakk | - | 2,62 mill. kr | −12,6 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 03.06.2026.
