---
title: "LOVEINVAIN AS (924027010): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "LOVEINVAIN AS i Ullensvang hadde 67 887 kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Sarah Melkeraaen. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/924027010-loveinvain-as"
---

# LOVEINVAIN AS

Andre tjenester tilknyttet kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet · Ullensvang

- Org.nr: 924 027 010
- Daglig leder: Sarah Melkeraaen (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 67 887 kr (−59,1 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 21 071 kr (Margin 31 %)
- Etablert: 2019

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 8,5 % (tilfredsstillende). Ned fra 19,9 % i 2024
- Likviditet: 54,78 (meget god). Opp fra 24,33 i 2024
- Soliditet: 98,2 % (meget god). Opp fra 95,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 19,9 % | 8,5 % |
| Driftsmargin | 48,9 % | 24,7 % | 31,0 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 21,1 % | 8,8 % |
| Likviditetsgrad | 13,18 | 24,33 | 54,78 |
| Soliditet | 92,4 % | 95,9 % | 98,2 % |
| Gjeldsgrad | 0,1 | 0,0 | 0,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 154 | 166 | 68 |
| Driftsresultat | 75 | 41 | 21 |
| Årsresultat | 59 | 36 | 17 |
| Driftsmargin | 48,9 % | 24,7 % | 31 % |
| Sum gjeld | 17 | 10 | 5 |
| Sum driftskostnader | 78 | 125 | 47 |
| Finansresultat | 0 | 5 | 1 |
| Resultat før skatt | 75 | 46 | 22 |
| Anleggsmidler | 0 | 0 | 0 |
| Omløpsmidler | 218 | 248 | 260 |
| Sum eiendeler | 218 | 248 | 260 |
| Egenkapital | 202 | 238 | 255 |
| Kortsiktig gjeld | 17 | 10 | 5 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Sarah Melkeraaen: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: Eitrheimsvegen 21, 5750 Odda
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 90.390 Andre tjenester tilknyttet kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet
- Etablert: 20.11.2019
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: FREKHAUG REGNSKAP Øyvind Vaksvik
- Størrelse: Nr. 896 av 996 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Konsertvirksomhet, musikkproduksjon, utleievirksomhet av eiendom, og investeringsvirksomhet av enhver art, herunder å delta i selskaper med tilsvarende formål.

## Kunngjøringer

- 29.04.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000220897&sokeverdi=924027010&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [HÅHAUG AS](https://www.norscout.com/no/company/935054338-hahaug-as) | Ullensvang | - | 35 000 kr | - |
| [TANDBERG IMAGES AS](https://www.norscout.com/no/company/916700628-tandberg-images-as) | Ullensvang | - | 17 700 kr | - |
| [GELTON MEDIA AS](https://www.norscout.com/no/company/813639572-gelton-media-as) | Ullensvang | - | 0 kr | - |
| [SOUNDBASE AS](https://www.norscout.com/no/company/996257134-soundbase-as) | Molde | - | 68 100 kr | - |
| [BØDAL LYD AS](https://www.norscout.com/no/company/924360410-bodal-lyd-as) | Sogndal | - | 67 300 kr | - |
| [CREATIVE CONNECTIONS AS](https://www.norscout.com/no/company/916764111-creative-connections-as) | Lillestrøm | - | 68 500 kr | - |
| [DUNK AS](https://www.norscout.com/no/company/929829174-dunk-as) | Sola | - | 67 226 kr | - |
| [HENKLERE LIV AS](https://www.norscout.com/no/company/936253407-henklere-liv-as) | Oslo | - | 70 000 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 18.03.2026.
