---
title: "SNEKKERSTUBAKKEN 24 AS (924212268): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "SNEKKERSTUBAKKEN 24 AS i Sarpsborg hadde 551 520 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/924212268-snekkerstubakken-24-as"
---

# SNEKKERSTUBAKKEN 24 AS

Detaljhandel med motorvogner · Sarpsborg

- Org.nr: 924 212 268
- E-post: lettertochrister@gmail.com
- Styreleder: Jan Gurrik

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 551 520 kr (+16,9 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: −114 477 kr (Margin −20,8 %)
- Etablert: 2019

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −2,2 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 6,8 % i 2024
- Soliditet: 18,3 % (god). Ned fra 19,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 6,8 % | −2,2 % |
| Driftsmargin | 44,2 % | 75,4 % | −20,8 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 39,5 % | −11,8 % |
| Likviditetsgrad | 0,72 | 0,04 | - |
| Soliditet | 14,3 % | 19,9 % | 18,3 % |
| Gjeldsgrad | 6,0 | 4,0 | 4,5 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 330 | 472 | 552 |
| Driftsresultat | 146 | 355 | −114 |
| Årsresultat | 81 | 278 | −91 |
| Driftsmargin | 44,2 % | 75,4 % | −20,8 % |
| Sum gjeld | 4 555 | 4 184 | 4 226 |
| Sum driftskostnader | 184 | 116 | 666 |
| Finansresultat | −42 | 0 | −2 |
| Resultat før skatt | 104 | 356 | −117 |
| Anleggsmidler | 5 297 | 5 220 | 5 142 |
| Omløpsmidler | 19 | 3 | 31 |
| Sum eiendeler | 5 316 | 5 223 | 5 174 |
| Egenkapital | 761 | 1 039 | 948 |
| Kortsiktig gjeld | 26 | 84 | 0 |
| Langsiktig gjeld | 4 528 | 4 099 | - |

## Ledelse og styre

- Jan Gurrik: Styrets leder
- Christer Lystad: Styremedlem og forretningsfører

## Fakta

- Adresse: c/o C Lystad, Kulås terrasse 12, 1724 Sarpsborg
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 47.810 Detaljhandel med motorvogner
- Etablert: 18.10.2019
- Tidligere navn: LANGSHOLT GRUPPEN AS (2019 til 2022)
- Aksjekapital: 30 600 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.03.2020
- Regnskapsfører: AUT. REGNSKAPSFØRER NINA SYNNØVE PETTERSEN
- Størrelse: Nr. 1 967 av 2 416 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drive med investering og deltakelse i andre selskaper, kjøp og salg av biler, samt kjøp og utleie av eiendom og alt som hører inn under slik type virksomhet.

## Kunngjøringer

- 16.06.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000387727&sokeverdi=924212268&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [ASH-X AS](https://www.norscout.com/no/company/835449912-ash-x-as) | Sarpsborg | - | 590 498 kr | - |
| [BIL AUTO AS](https://www.norscout.com/no/company/933838897-bil-auto-as) | Sarpsborg | - | 241 615 kr | - |
| [DUE HAFSLUND AS](https://www.norscout.com/no/company/916825471-due-hafslund-as) | Sarpsborg | - | 590 904 kr | - |
| [SIMA BIL AS](https://www.norscout.com/no/company/989068350-sima-bil-as) | Sarpsborg | - | 194 000 kr | - |
| [MK BILTEKNIKK AS](https://www.norscout.com/no/company/924782625-mk-bilteknikk-as) | Sarpsborg | - | 668 748 kr | −55,5 % |
| [GRÅLUM BIL AS](https://www.norscout.com/no/company/933481751-gralum-bil-as) | Sarpsborg | - | 186 200 kr | - |
| [AUTOWAX AS](https://www.norscout.com/no/company/933473457-autowax-as) | Sarpsborg | - | 738 665 kr | - |
| [VEN AUTO AS](https://www.norscout.com/no/company/934583795-ven-auto-as) | Sarpsborg | - | 131 276 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 17.06.2026.
