---
title: "BRASK INVEST AS (924277858): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "BRASK INVEST AS i Alta hadde 79 662 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/924277858-brask-invest-as"
---

# BRASK INVEST AS

Uoppgitt · Alta

- Org.nr: 924 277 858
- Styreleder: Tore Arnesen

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 79 662 kr
- Driftsresultat 2025: −621 209 kr (Margin −779,8 %)
- Etablert: 2019

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −9,2 % (ikke tilfredsstillende). Opp fra −9,9 % i 2024
- Likviditet: 56,21 (meget god). Opp fra 46,83 i 2024
- Soliditet: 98,2 % (meget god). Opp fra 97,9 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −9,9 % | −9,2 % |
| Driftsmargin | - | - | −779,8 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −10,1 % | −9,4 % |
| Likviditetsgrad | 65,84 | 46,83 | 56,21 |
| Soliditet | 98,5 % | 97,9 % | 98,2 % |
| Gjeldsgrad | 0,0 | 0,0 | 0,0 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 0 | 0 | 80 |
| Driftsresultat | −692 | −657 | −621 |
| Årsresultat | −568 | −487 | −410 |
| Driftsmargin | - | - | −779,8 % |
| Sum gjeld | 77 | 98 | 75 |
| Sum driftskostnader | 692 | 657 | 701 |
| Finansresultat | 124 | 170 | 211 |
| Resultat før skatt | −568 | −487 | −410 |
| Anleggsmidler | 84 | 58 | 0 |
| Omløpsmidler | 5 050 | 4 609 | 4 234 |
| Sum eiendeler | 5 133 | 4 667 | 4 234 |
| Egenkapital | 5 056 | 4 569 | 4 159 |
| Kortsiktig gjeld | 77 | 98 | 75 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | - |

## Ledelse og styre

- Tore Arnesen: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Gamleveien 14, 9515 Alta
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 16.10.2019
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [ISAK REGNSKAP AS](https://www.norscout.com/no/company/919578041-isak-regnskap-as)
- Størrelse: Nr. 3 870 av 6 324 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Eie aksjer i andre selskaper, øvrige finansielle investeringer og det som naturlig hører inn under dette.

## Siste endringer

- 08.02.2026: Kontaktperson endret

## Kunngjøringer

- 14.04.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000175234&sokeverdi=924277858&spraak=nb)
- 11.04.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000168265&sokeverdi=924277858&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [T. GUSTAVSEN HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/919871407-t-gustavsen-holding-as) | Alta | - | 92 195 kr | - |
| [SMIBAKKEN HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/934779150-smibakken-holding-as) | Alta | - | 63 134 kr | - |
| [F. THOMASSEN AS](https://www.norscout.com/no/company/922760810-f-thomassen-as) | Alta | - | 135 679 kr | - |
| [NESTE GENERASJON AS](https://www.norscout.com/no/company/984336675-neste-generasjon-as) | Alta | - | 53 244 kr | - |
| [KIVSI HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/926925105-kivsi-holding-as) | Alta | - | 146 532 kr | - |
| [ROBOL ALTA AS](https://www.norscout.com/no/company/928965139-robol-alta-as) | Alta | - | 50 050 kr | - |
| [TEN UTVIKLING AS](https://www.norscout.com/no/company/987838183-ten-utvikling-as) | Alta | - | 166 000 kr | - |
| [ÁRVU EALLA AS](https://www.norscout.com/no/company/935025524-arvu-ealla-as) | Alta | - | 50 000 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 07.05.2026.
