---
title: "NESVAAG INVEST AS (924350857): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "NESVAAG INVEST AS i Eidsvoll hadde 0 kr i driftsinntekter i 2025. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/924350857-nesvaag-invest-as"
---

# NESVAAG INVEST AS

Arkitektvirksomhet · Eidsvoll

- Org.nr: 924 350 857
- Styreleder: Maria Nesvaag

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 0 kr
- Driftsresultat 2025: −5 389 kr
- Etablert: 2020

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: −5,1 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra −3,9 % i 2024
- Likviditet: 0,57 (svak)
- Soliditet: −3,6 % (ikke tilfredsstillende). Ned fra 1,5 % i 2024

| Nøkkeltall | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | −41,9 % | −19,1 % | −3,9 % | −5,1 % |
| Driftsmargin | −113,3 % | −56,2 % | - | - | - |
| Egenkapitalrentabilitet | - | −52,9 % | −98,3 % | −107,6 % | - |
| Likviditetsgrad | 1,33 | 4,75 | - | - | 0,57 |
| Soliditet | 79,2 % | 78,9 % | 6,2 % | 1,5 % | −3,6 % |
| Gjeldsgrad | 0,3 | 0,3 | 15,2 | 65,8 | - |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 15 | 16 | −7 | 0 | 0 |
| Driftsresultat | −17 | −9 | −10 | −4 | −5 |
| Årsresultat | −21 | −3 | −10 | −4 | −5 |
| Driftsmargin | −113,3 % | −56,2 % | - | - | - |
| Sum gjeld | 6 | 4 | 80 | 104 | 109 |
| Sum driftskostnader | - | - | 3 | 4 | 5 |
| Finansresultat | - | - | 0 | 0 | 0 |
| Resultat før skatt | −17 | −9 | −10 | −4 | −5 |
| Anleggsmidler | 16 | 0 | 80 | 104 | 104 |
| Omløpsmidler | 8 | 19 | 5 | 2 | 1 |
| Sum eiendeler | 24 | 19 | 85 | 106 | 105 |
| Egenkapital | 19 | 15 | 5 | 2 | −4 |
| Kortsiktig gjeld | 6 | 4 | 0 | - | 2 |
| Langsiktig gjeld | 0 | 0 | 80 | 104 | 107 |

## Ledelse og styre

- Maria Nesvaag: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: c/o Maria H. Nesvaag, Camilla Colletts veg 5, 2080 Eidsvoll
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 71.110 Arkitektvirksomhet
- Etablert: 07.01.2020
- Tidligere navn: NESVAAG ARKITEKT MNAL AS (2020 til 2023)
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Formål: Eie aksjer og eiendom.

## Siste endringer

- 15.09.2025: Næringskode endret

## Kunngjøringer

- 17.09.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000749243&sokeverdi=924350857&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [NESVAAG ARKITEKTUR AS](https://www.norscout.com/no/company/931395602-nesvaag-arkitektur-as) | Eidsvoll | - | 376 144 kr | - |
| [SPINDEL - ARKITEKTUR OG EIENDOM AS](https://www.norscout.com/no/company/975382761-spindel-arkitektur-og-eiendom-as) | Eidsvoll | - | 2,51 mill. kr | +19,6 % |
| [KALIN SALTVIK ARKITEKTER AS](https://www.norscout.com/no/company/919420146-kalin-saltvik-arkitekter-as) | Eidsvoll | - | 3,33 mill. kr | +123,5 % |
| [THORELL SERVICES AS](https://www.norscout.com/no/company/923600116-thorell-services-as) | Eidsvoll | - | 0 kr | - |
| [ANIKE HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/927857790-anike-holding-as) | Eidsvoll | - | 0 kr | - |
| [THORELL AS](https://www.norscout.com/no/company/923422870-thorell-as) | Eidsvoll | - | 0 kr | - |
| [VAPAA INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/936758312-vapaa-invest-as) | Eidsvoll | - | 0 kr | - |
| [EVEN BETTER HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/920799442-even-better-holding-as) | Eidsvoll | - | 0 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 03.11.2026.
