---
title: "TM HOLDINGS AS (924404639): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "TM HOLDINGS AS i Færder hadde 1,19 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Trond Melhus. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/924404639-tm-holdings-as"
---

# TM HOLDINGS AS

Uoppgitt · Færder

- Org.nr: 924 404 639
- Daglig leder: Trond Melhus (også styreleder)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,19 mill. kr (+43,9 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 582 933 kr (Margin 48,9 %)
- Etablert: 2019

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 5,8 % (svak). Ned fra 67,1 % i 2024
- Likviditet: 1,77 (god). Ned fra 9,75 i 2024
- Soliditet: 93,1 % (meget god). Ned fra 94,6 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | 67,1 % | 5,8 % |
| Driftsmargin | 77,2 % | 74,3 % | 48,9 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | 78,6 % | −4,1 % |
| Likviditetsgrad | - | 9,75 | 1,77 |
| Soliditet | 70,2 % | 94,6 % | 93,1 % |
| Gjeldsgrad | 0,4 | 0,1 | 0,1 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 759 | 828 | 1 191 |
| Driftsresultat | 586 | 615 | 583 |
| Årsresultat | 437 | 6 153 | −512 |
| Driftsmargin | 77,2 % | 74,3 % | 48,9 % |
| Sum gjeld | 2 576 | 610 | 601 |
| Sum driftskostnader | 173 | 213 | 609 |
| Finansresultat | −27 | 5 667 | −971 |
| Resultat før skatt | - | 6 282 | −388 |
| Anleggsmidler | 7 168 | 8 498 | 8 158 |
| Omløpsmidler | - | 2 882 | 602 |
| Sum eiendeler | 7 437 | 11 380 | 8 760 |
| Egenkapital | 5 217 | 10 770 | 8 159 |
| Kortsiktig gjeld | - | 296 | 341 |
| Langsiktig gjeld | - | 314 | 261 |

## Ledelse og styre

- Trond Melhus: Daglig leder og styrets leder

## Fakta

- Adresse: c/o Trond Melhus, Løvveien 17B, 3128 Nøtterøy
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 00.000 Uoppgitt
- Etablert: 11.12.2019
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Ja, siden 01.11.2019
- Regnskapsfører: [SPAREBANK 1 REGNSKAPSHUSET NORD-NORGE AS](https://www.norscout.com/no/company/851987142-sparebank-1-regnskapshuset-nord-norge-as)
- Størrelse: Nr. 1 202 av 6 324 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Holdingselskapvirksomhet og investering i andre selskaper.

## Siste endringer

- 07.10.2025: Ny forretningsadresse

## Kunngjøringer

- 26.05.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000299581&sokeverdi=924404639&spraak=nb)
- 07.10.2025: [Forretningsadresse](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000776915&sokeverdi=924404639&spraak=nb)
- 03.07.2025: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20250000531840&sokeverdi=924404639&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [MOVIK INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/920916899-movik-invest-as) | Færder | - | 1,28 mill. kr | −9,4 % |
| [CAPITIS INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/922739749-capitis-invest-as) | Færder | - | 1,07 mill. kr | - |
| [ALPETTE AS](https://www.norscout.com/no/company/895023612-alpette-as) | Færder | - | 1,94 mill. kr | 0,0 % |
| [SANDODDEN INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/932723220-sandodden-invest-as) | Færder | - | 982 500 kr | - |
| [ANDEBUVEIEN 63 AS](https://www.norscout.com/no/company/995739011-andebuveien-63-as) | Færder | - | 2,78 mill. kr | −4,9 % |
| [TMA ANLEGG AS](https://www.norscout.com/no/company/924272066-tma-anlegg-as) | Færder | - | 891 066 kr | - |
| [BEWA INVEST AS](https://www.norscout.com/no/company/891825692-bewa-invest-as) | Færder | - | 2,88 mill. kr | +178,6 % |
| [AS SATURN](https://www.norscout.com/no/company/931102176-as-saturn) | Færder | - | 744 075 kr | −27,5 % |

Kilde: Norscout. Oppdatert 27.05.2026.
