---
title: "FITNESSPOINT LILLESAND AS (924421479): regnskap, daglig leder og ansatte"
description: "FITNESSPOINT LILLESAND AS i Lillesand hadde 1,25 mill. kr i driftsinntekter i 2025. Daglig leder er Timothy John Raven. Se regnskap, styre og siste endringer."
url: "https://www.norscout.com/no/company/924421479-fitnesspoint-lillesand-as"
---

# FITNESSPOINT LILLESAND AS

Treningssentervirksomhet · Lillesand

- Org.nr: 924 421 479
- Daglig leder: Timothy John Raven (også styremedlem)

## Nøkkeltall

- Driftsinntekter 2025: 1,25 mill. kr (+15,5 % fra 2024)
- Driftsresultat 2025: 375 429 kr (Margin 30,1 %)
- Etablert: 2020

## Nøkkeltall 2025

- Lønnsomhet: 110,3 % (meget god)
- Likviditet: 2,55 (meget god). Ned fra 5,34 i 2024
- Soliditet: 64,5 % (meget god). Opp fra −4,0 % i 2024

| Nøkkeltall | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Lønnsomhet | - | - | 110,3 % |
| Driftsmargin | 4,2 % | 18,0 % | 30,1 % |
| Egenkapitalrentabilitet | - | - | 276,2 % |
| Likviditetsgrad | 1,26 | 5,34 | 2,55 |
| Soliditet | −79,2 % | −4,0 % | 64,5 % |
| Gjeldsgrad | - | - | 0,6 |

Strek: tallet mangler i regnskapet. Lønnsomhet og egenkapitalrentabilitet regnes mot snittet av to år. [Slik regner vi](https://www.norscout.com/no/methodology#key-ratios)

## Regnskap

| 1 000 kr | 2023 | 2024 | 2025 |
| --- | ---: | ---: | ---: |
| Driftsinntekter | 860 | 1 079 | 1 246 |
| Driftsresultat | 36 | 194 | 375 |
| Årsresultat | 25 | 148 | 288 |
| Driftsmargin | 4,2 % | 18 % | 30,1 % |
| Sum gjeld | 358 | 258 | 154 |
| Sum driftskostnader | 824 | 885 | 871 |
| Finansresultat | −4 | −4 | −4 |
| Resultat før skatt | 32 | 190 | 371 |
| Anleggsmidler | 76 | 17 | 40 |
| Omløpsmidler | 124 | 232 | 392 |
| Sum eiendeler | 200 | 249 | 432 |
| Egenkapital | −158 | −10 | 279 |
| Kortsiktig gjeld | 98 | 43 | 154 |
| Langsiktig gjeld | 260 | 215 | - |

## Ledelse og styre

- Timothy John Raven: Daglig leder og styremedlem
- Lise Lothe: Styrets leder

## Fakta

- Adresse: Senterveien 30, 4790 Lillesand
- Selskapsform: Aksjeselskap
- Næringskode: 93.130 Treningssentervirksomhet
- Etablert: 03.01.2020
- Aksjekapital: 30 000 kr
- MVA-registrert: Nei
- Regnskapsfører: [VIEW GROUP AS](https://www.norscout.com/no/company/987260335-view-group-as)
- Størrelse: Nr. 574 av 854 i bransjen etter driftsinntekter
- Formål: Drift av treningssenter og alt som direkte eller indirekte kan settes i sammenheng med dette.

## Kunngjøringer

- 29.04.2026: [Godkjente årsregnskap](https://w2.brreg.no/kunngjoring/hent_en.jsp?kid=20260000220910&sokeverdi=924421479&spraak=nb)

## Lignende bedrifter

| Bedrift | Sted | Ansatte | Driftsinntekter | Endring |
| --- | --- | ---: | ---: | ---: |
| [BLINDLEIA PERFORMANCE CENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/923854436-blindleia-performance-center-as) | Lillesand | 5 | 1,51 mill. kr | +3,9 % |
| [HØVÅG TRIMMEN AS](https://www.norscout.com/no/company/994330489-hovag-trimmen-as) | Lillesand | - | 347 818 kr | - |
| [SKY FITNESS LILLESAND AS](https://www.norscout.com/no/company/822644082-sky-fitness-lillesand-as) | Lillesand | 13 | 4,3 mill. kr | +8,9 % |
| [TOPSTAD OG SPIELER HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/983072089-topstad-og-spieler-holding-as) | Lillesand | - | 139 615 kr | - |
| [LILLESAND TRENINGSSENTER AS](https://www.norscout.com/no/company/938176647-lillesand-treningssenter-as) | Lillesand | - | - | - |
| [BJØRNEVIKA BÅT OG PARKERINGS- ANLEGG AS](https://www.norscout.com/no/company/981213769-bjornevika-bat-og-parkerings-anlegg-as) | Lillesand | - | 1,45 mill. kr | +5,4 % |
| [SOLSIDEN 3 AS](https://www.norscout.com/no/company/930051675-solsiden-3-as) | Lillesand | - | 1,1 mill. kr | - |
| [VALLESVERD HOLDING AS](https://www.norscout.com/no/company/914563658-vallesverd-holding-as) | Lillesand | - | 571 494 kr | - |

Kilde: Norscout. Oppdatert 18.03.2026.
